Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Taky se mi víc líbí "Sever nezapomíná"
  • Amaroun: To je strašný :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 6. března 2012
  • Everett Young: Však já to nemyslela, že kdo nezná všechny názvy sociálních oborů je pako :) (kamarádka chodí na VŠCHT a já jí nerozumím tak z 99%, když mluví o tom, co dělá) Spíš to bylo povzdechnutí nad tím, že lidi "nevědí", že jsou postižení, por…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 2. března 2012
  • Jay a Everett Young: Etopedie a Tyflopedie jsou jedny z podoborů speciální pedagogiky (etopedie je spíš související). Etopedie je o poruchách chování (ne duševní choroby), hlavní cíl je resocializace a reedukace (např. ve vězeních, výchovných ústave…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 2. března 2012
  • Lord: Já ale nechci hodnotit každý jednotlivý obor na každí škole. Jen se mi nelíbí, když někdo řekne, že škola mimo Prahu a Brno je nekvalitní, špatná a měla by se zrušit! Ale je vidět, že já chodím do školy v HK a ty evidentně v Praze :)
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Lord: Ale to zas je určitým oborem a ne celou školou. Nemůžeš hodit do koše celou školu, protože má nekvalitní nějaký obor a naopak nemůžeš vychvalovat nějaký obor jen proto, že je na "kvalitní" škole... Toť můj názor. Já zas mám "známé" na UK, kteř…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Moje oblíbená VŠ je Starý Hrozenkov - vždycky si říkám, že tam půjdu, až mě vyrazej (další varianta je navrhování kostek do WC - viz Alessiho windsurfař nebo založení časopisu pro ženy) :D
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Tož ti teda pěkně děkuju :)
  • Lord: Jenže Peďák v HK není jenom učitelství (tělocvikáři jsou peklo, to uznávám)!!!! Ale třeba jsou tam obory jako etopedie, tyflopedie, speciální pedagogika, sociální patologie a prevence, sociální pedagogika....a těch jinde moc není. A UHK nemá j…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 1. března 2012
  • AshaG: Když ty 3 školy nedostuduje v celkové době do 4 let, tak nic neplatí. Když přetáhne ty 4 roky, tak platí těch +- 15 000 za semestr. A ten absolventský poplatek samozřejmě platí u studia dalšího "stejného studia" (2x Bc.) - ne Bc. a pak navazu…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Vtip by nebyl zas tak špatnej, ale to bych si v první řadě nesměla automaticky detailně PŘEDSTAVOVAT každou "kravinu" o které čtu. :D Bohužel mám stejné postižení :D
  • Alek: Jo tak, za souběh škol se platí pouze po překročení let (3+1) nebo po absolvování jedné školy (absolvenstký poplatek). Jinak se za studium 2 škol najednou neplatí. Po překročení let je to takový ten "velký" poplatek (+- 15 000 za semestr) a ab…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Lord: No přiznejme si, že krom UK, ČVUT, VŠCHT a VUT u nás žádná pořádná škola není. S tím bych si dovolila nesouhlasit. Tohle se nedá vztahovat na celou školu, ale na konkrétní obory. Dopravka je údajně lepší v Pardubicích, Sociální pedagogika na U…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Miss Utahraptor: Ne vtipnou odpověď, ale klapky na oči!
  • Alek: Ne, bylo by to asi 5 škol (Praha, Brno a jedno z měst na O). Změna školy a fakulty se platí? Myslím tím přechod z Bc. na navazující studium na jiné škole.
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Jenže ono to má být právě odlišeno pouze geograficky - významnější (starší) školy by měly navazující a zbytek - smůlu. A co si budeme povídat, tak jen to, že se něco učí na UK ještě neznamená, že to je lepší, kvalitnější než jinde... Navíc chtějí pr…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Já mám s protesty proti reformám trochu problém: většina lidí si myslí, že reforma je jen o školném. To mi v podstatě ani nevadí (samozřejmě v rozumné míře a za dobře stanovených podmínek), ale více mi vadí, že navazující studium (Mgr., Ing. ...) by…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Montezuma3: Že, s Martinou jsme se shodly, že bychom klidně vařily kafe, utíraly boty, maskovaly Skuruty na Skuruty atd., jen abychom tam mohly být taky :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 1. března 2012
  • derfel: Ale vždyť tady skoro každý (kdo Landu kritizoval) řekl, že na jeho písních něco je (zajímavé melodie, atmosféra, emoce...).
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Castla znám, ale nikdy jsem ho neviděla...:)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Ben Nevis: Taky jsem si říkala, že to jméno jsem už slyšela (asi herec nebo co), ale vůbec jsem ho nemohla k nikomu zařadit :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Zapper: Okamžitě si nafackuj!!! :)))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Nevada: No takhle se žádnej Stark konce nedožije :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 1. března 2012
  • Daniel Nekonečný je neuvěřitelnej - v reálu je úplně stejně šílenej jako v TV. Je to jedinej člověk, se kterým jsem se nechala s kamarády vyfotit (nejsem moc na takový to "uuu, slavnej člověk, jdeme ho votravovat a vyfotit se s ním")
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. února 2012
  • Já jsem zas myslela, že to původně bylo napomenutí za off topic, tak jsem svou odpověď změnila na "Tak nic"
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Krisa 29. února 2012
  • Mě se líbí hudba z jeho muzikálů, ale nebetyčně mě štve jako člověk. To, že byl trochu nácíček v Orlíku mi nevadí (byl mladej a blbej), ale to, jak se chová teď je fakt peklo. S lidmi, kteří se utápí svým božstvím mám problém (samozřejmě kromě Krisy…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. února 2012
  • Tak nic :)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Krisa 29. února 2012
  • Ten člověk (DL) je blázen... A jedné věta z článku mě dost zaujala: "V roce 1987 založil spolu se svým kamarádem Davidem Matáskem kapelu Orlík, jejíž písně byly označovány kritiky, kteří rozuměli jejím textům, za nacionalistické a rasistické."
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. února 2012
  • flanker.27: Jenže já mluvila o anabolikách. Ty se teď u "tolik" neberou - jsou vynalezeny daleko "lepší a bezpečnější" věci než anabolické steroidy. Chmur: Tak týhle paní mi je až skoro líto, ta musela mít pěkný peklo (třeba jen ve škole)...
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Krisa 29. února 2012
  • Vyšší hladinu testosteronu měla údajně Helena Fibingerová, což prý způsobovala jakási její nemoc (porucha).
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Krisa 29. února 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.