Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Jenže paní Jarmila Kratochvíl sportovala v době, kdy bylo běžné užívání steroidů a dalších prasáren (ikdyž to nikdy nepřiznala, což nechápu, protože brali všichni a tak to prostě bylo, žádná ostuda)
-
Montezuma3: No dobře, spíš "Worthington měl hrát všude" :)
-
AshaG: Na průměrného netrénované ano, ale ty jsi oponovala tomu, že fyzicky žena muži prostě stačit nemůže - což je míněno za stejných podmínek (to by se pak dalo tvrdit, že poběžím rychleji než Asafa Powel, který přišel o nohy...)
-
AshaG: No nevím, podle mě srovnáváš nesrovnatelné = sebe a pány, které porážíš v páce. Dělám docela silový sport (teda spíš dřív, teď už jen když škola a hlavně zdraví dovolí), tudíž posilovnu taky znám...a co se týče síly jsem se klukům nikdy nevyr…
-
Worthington zatím hlavně nehrál v až tak dobrých filmech, abych si řekla "jo, to je vono, to je frajer". Myslím teda ty 3 po kterých vznikla Worthingtono-mánie (Souboj Titánů, Avatar a Terminátor-Salvation).
-
svoa00: Trefa Nevada: Takový ty vlny oblíbenosti taky nemusím (zvlášť po něčí smrti), ale u Fassbendera mi to ani moc nevadí. Já si ho začala "všímat" od 300, kde jsem si všimla jeho asi 350 zubů :)
-
First Class je pro mě asi ten nejlepší X-men ze všech. Navíc hlavní role tam hrají 2 moji oblíbení herci.
-
Jaký kontrast ÉowynX Arwen? Jako, že Aragorn dal přednost Arwen (kterou už nějakej ten pátek miloval) a proto je Éowyn ošklivá? Vždyť se do ní "na první pohled" zamiloval Faramir... Já teda čtu převážně fantasy a moc bojovnic-ošklivých mužatek tam n…
-
On právě ChL v Hobittovi už hrát nechtěl kvůli věku...PJ ho naštěstí přemluvil :)
-
svoa00: Přesně, pan Lee má neuvěřitelné charisma. Má můj neskonalý obdiv a respekt. No a jeho hlas je přímo stvořen pro filmy.
-
Oscara (plnou nůši Oscarů) za vedlejší mužskou roli bych dala Christopheru Lee! Ná nůj neskonalý obdiv, že v 90 letech je schopný hrát (naučit se text atd.) a navíc na svůj věk vůbec nevypadá :)
-
Lady Thaeresa: Však já nemluvím o uměleckých filmech, ale o "tak strašně uměleckých" :)))
-
Lady Thaeresa: To nevím. Asi natočení němého filmu ve 21.století je "tak strašně umělecký", že to prostě nemá konkurenci. Mám trochu problém se "strašně uměleckými" filmy, ale to bude asi tím, že tomu nerozumím....
-
Chmur: Zkus mě rozesmát je skvělá komedie. Mám Sandlera ráda jako herce = nesmí se na filmu podílet jinak (scénář), to je pak katastrofa...
-
Pro mě je jeden z nejlepších filmů Hugo - nechápu, proč nevyhrál Oscara (teda spíš mě to mrzí, protože The Artist jsem ještě neviděla, takže jsem neobjektivní).
-
Amaroun: Že se nestydí! Sprosťák jeden!
-
Kachítos: Moc hezké, miluju ručně vyráběné šperky a brože. Nejvíc se mi líbí brož žralok.
-
Ben Nevis: Viděla a velmi příjemně mě to překvapilo. Neslyšela jsem na tento film moc kladných ohlasů, takže jsem čekala průšvih...a ono to bylo fajn.
-
Taky se mi líbí tak, jak to je. Jedno zmáčknutí čudlíku "Spoiler" ještě nikoho nezabilo :)
-
Jsem prvorozená prvorozené, která je také prvorozenou prvorozené, která je také prvorozená prvorozené (a dál nevím) a zároveň prvorozená druhorozeného. Původně ze tří dětí, ale bohužel mám jen jednoho mladšího bratra.
-
Gerold Hightower +2 (12) Salladhor Saan +1 (17) Anguy -1 (8) Rattleshirt -2 (4)
-
Chmur: Jo :) Blackfish: Já bych řekla, že to byla taky nějaká pohádka, ale která...to vážně netuším :)
-
Jedna z mých nejvíc nejoblíbenějších filmových hlášek je tato: "Je to rebel! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil."
-
Naprosto souhlasím s Miss Utahraptor
-
Norvos97: Mně to znělo moc žensky :)
-
Fandit Cersei? Zvrhlíci! :)
-
Kdo je Salla? Já si nepamatuju jména... Edit: Napadlo mě to, ale říkala jsem si, že to není možný :))))
-
Gerold Hightower -1 (12) - postava, která na mě neudělal moc velký dojem Ilyn Payne -2 (2) - smůla, tohle na něj zbylo Garlan Tyrell +2 (17) - nejsympatičtější z Tyrellů Will +1 (10) - bylo mi ho moc líto
-
brbr: :D Šití náramků z korálku jsem kdysi uměla, že bych se k tomu zase vrátila :D Ta paní (slečna) je fakt dobrá, ty portréty vypadají perfektně. Klobouk dolů...
-
Ellanor: Ano, znám. Ikdyž ne moc podrobně :)