Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Jenže paní Jarmila Kratochvíl sportovala v době, kdy bylo běžné užívání steroidů a dalších prasáren (ikdyž to nikdy nepřiznala, což nechápu, protože brali všichni a tak to prostě bylo, žádná ostuda)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Krisa 29. února 2012
  • Montezuma3: No dobře, spíš "Worthington měl hrát všude" :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. února 2012
  • AshaG: Na průměrného netrénované ano, ale ty jsi oponovala tomu, že fyzicky žena muži prostě stačit nemůže - což je míněno za stejných podmínek (to by se pak dalo tvrdit, že poběžím rychleji než Asafa Powel, který přišel o nohy...)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Krisa 29. února 2012
  • AshaG: No nevím, podle mě srovnáváš nesrovnatelné = sebe a pány, které porážíš v páce. Dělám docela silový sport (teda spíš dřív, teď už jen když škola a hlavně zdraví dovolí), tudíž posilovnu taky znám...a co se týče síly jsem se klukům nikdy nevyr…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Krisa 29. února 2012
  • Worthington zatím hlavně nehrál v až tak dobrých filmech, abych si řekla "jo, to je vono, to je frajer". Myslím teda ty 3 po kterých vznikla Worthingtono-mánie (Souboj Titánů, Avatar a Terminátor-Salvation).
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. února 2012
  • svoa00: Trefa Nevada: Takový ty vlny oblíbenosti taky nemusím (zvlášť po něčí smrti), ale u Fassbendera mi to ani moc nevadí. Já si ho začala "všímat" od 300, kde jsem si všimla jeho asi 350 zubů :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. února 2012
  • First Class je pro mě asi ten nejlepší X-men ze všech. Navíc hlavní role tam hrají 2 moji oblíbení herci.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. února 2012
  • Jaký kontrast ÉowynX Arwen? Jako, že Aragorn dal přednost Arwen (kterou už nějakej ten pátek miloval) a proto je Éowyn ošklivá? Vždyť se do ní "na první pohled" zamiloval Faramir... Já teda čtu převážně fantasy a moc bojovnic-ošklivých mužatek tam n…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Krisa 29. února 2012
  • On právě ChL v Hobittovi už hrát nechtěl kvůli věku...PJ ho naštěstí přemluvil :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. února 2012
  • svoa00: Přesně, pan Lee má neuvěřitelné charisma. Má můj neskonalý obdiv a respekt. No a jeho hlas je přímo stvořen pro filmy.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. února 2012
  • Oscara (plnou nůši Oscarů) za vedlejší mužskou roli bych dala Christopheru Lee! Ná nůj neskonalý obdiv, že v 90 letech je schopný hrát (naučit se text atd.) a navíc na svůj věk vůbec nevypadá :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 28. února 2012
  • Lady Thaeresa: Však já nemluvím o uměleckých filmech, ale o "tak strašně uměleckých" :)))
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 28. února 2012
  • Lady Thaeresa: To nevím. Asi natočení němého filmu ve 21.století je "tak strašně umělecký", že to prostě nemá konkurenci. Mám trochu problém se "strašně uměleckými" filmy, ale to bude asi tím, že tomu nerozumím....
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 28. února 2012
  • Chmur: Zkus mě rozesmát je skvělá komedie. Mám Sandlera ráda jako herce = nesmí se na filmu podílet jinak (scénář), to je pak katastrofa...
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 28. února 2012
  • Pro mě je jeden z nejlepších filmů Hugo - nechápu, proč nevyhrál Oscara (teda spíš mě to mrzí, protože The Artist jsem ještě neviděla, takže jsem neobjektivní).
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 28. února 2012
  • Amaroun: Že se nestydí! Sprosťák jeden!
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 27. února 2012
  • Kachítos: Moc hezké, miluju ručně vyráběné šperky a brože. Nejvíc se mi líbí brož žralok.
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Krisa 27. února 2012
  • Ben Nevis: Viděla a velmi příjemně mě to překvapilo. Neslyšela jsem na tento film moc kladných ohlasů, takže jsem čekala průšvih...a ono to bylo fajn.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 26. února 2012
  • Taky se mi líbí tak, jak to je. Jedno zmáčknutí čudlíku "Spoiler" ještě nikoho nezabilo :)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Krisa 25. února 2012
  • Jsem prvorozená prvorozené, která je také prvorozenou prvorozené, která je také prvorozená prvorozené (a dál nevím) a zároveň prvorozená druhorozeného. Původně ze tří dětí, ale bohužel mám jen jednoho mladšího bratra.
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 25. února 2012
  • Gerold Hightower +2 (12) Salladhor Saan +1 (17) Anguy -1 (8) Rattleshirt -2 (4)
  • Chmur: Jo :) Blackfish: Já bych řekla, že to byla taky nějaká pohádka, ale která...to vážně netuším :)
    V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Krisa 25. února 2012
  • Jedna z mých nejvíc nejoblíbenějších filmových hlášek je tato: "Je to rebel! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil."
    V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Krisa 25. února 2012
  • Naprosto souhlasím s Miss Utahraptor
  • Norvos97: Mně to znělo moc žensky :)
  • Fandit Cersei? Zvrhlíci! :)
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 24. února 2012
  • Kdo je Salla? Já si nepamatuju jména... Edit: Napadlo mě to, ale říkala jsem si, že to není možný :))))
  • Gerold Hightower -1 (12) - postava, která na mě neudělal moc velký dojem Ilyn Payne -2 (2) - smůla, tohle na něj zbylo Garlan Tyrell +2 (17) - nejsympatičtější z Tyrellů Will +1 (10) - bylo mi ho moc líto
  • brbr: :D Šití náramků z korálku jsem kdysi uměla, že bych se k tomu zase vrátila :D Ta paní (slečna) je fakt dobrá, ty portréty vypadají perfektně. Klobouk dolů...
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Krisa 23. února 2012
  • Ellanor: Ano, znám. Ikdyž ne moc podrobně :)
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 23. února 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.