Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Tý brďo, nás tady teda je - celej gang z Hradecka :)
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 23. února 2012
  • Lord: Vzhledem k tomu, že ti je 21, nechodil jsi náhodou do třídy/ročníku s Luckou Matouškovou, Janou Brokešovou či Fredem?
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 23. února 2012
  • Cože?! Na Boženě přeci skončili ti, co je nechtěli vzít na BGBB, to ví přeci každý. Jinak jsem rád, že zde máme (Hradečáci) tak silné zastoupení. Hahahahahahahahahahahaha :D
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 23. února 2012
  • Hradec Králové - původně z Plané nad Lužnicí (10 km od Tábora). Lord: Ahoj spoluměšťane :) A ještě bych uvedla na pravou míru tvůj omyl - géniové jsou z Boženy :)))
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 23. února 2012
  • Pallasandra: BIGY = BIGYBOB (Bohuslava Balbína)?
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 23. února 2012
  • Ben Nevis: No, jo ale u Dextera jsou pravděpodobně důležitá ještě další 2 písmenka - I a O = socIOpat :) Teda asi, neviděla jsem ještě ani jeden díl...
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 23. února 2012
  • Thule: Asi jen Budějičáci, protože já jsem původem taky Jihočeška - narozena v Táboře, příbuzenstvo v Plané nad Lužnicí a nikdo z nich pikador neříká.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 23. února 2012
  • Varamyr Šestikůže -2 (6) Illyn Payne -1 (12) Rickon Stark +1 (9) Yohn Royce +2 (15)
  • S losováním či nasazováním nemám - když vyhraje Jon Snow - žádný problém :D:D:D
  • Thule: Znám, ale když jsem to slyšela poprvé, tak jsem čučela jak puk :) Hlavně mi pořád není jasný, proč je pikador zrovna párek v rohlíku...
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 23. února 2012
  • Lord Gepeto: To jsem nemyslela na tebe, že si myslíš, že socpat je řezání lidí, ale obecně - setkala jsem se s tím tak u 75-80% lidí, kteří se dozvěděli, co studuji (jsem studovala).
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 23. února 2012
  • A mělo to nanosítko?
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Montezuma3: Tohle už hraničí s týráním! Ten Targaryenský je božský...
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Cítím se méněcenně a osaměle - jsem prý ENFP: Ariela (Malá mořská víla), Lara Antipova (Doktor Živago)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Chmur: Já jsem pro. Teď už se objevují postavy, kterým bych vůbec žádné body nedala, takže pro mě by to bylo zajímavé.
  • brbr: Jaj, těch uvozovek jsem si vůbec nevšimla. My frčíme v menších pejsíčcích, takže se nám do postele vejdou bez problémů :) Nevada: Mně taky chvíli trvalo, než jsem se sem zaregistrovala - normálně se do nějakých registrací moc neženu a vlastně …
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Ale Jůtíček by se rád kamarádil sním... :D To "sním" tam sedí jako prdel na hrnec :)))) Mě se furt zdálo o tom, jak ve filmu popisovali, že má ten šikovnej drápek, kterým rozřízne břicho a papká střeva. Kolikrát jsem se vzbudila a musela se přesvědč…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Miss Utahraptor: Můj nejoblíbenější dinosaurus je Parasaurolophos (doufám, že jsem to napsala aspoň přibližně správně) - má rozkošněj čumák. Akorát se obávám, že by se s Jůťíčkem moc nekamarádil :) A taky si pamatuju, že jsem po Jurským parku měla n…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • brbr: S tím psem gratuluji - u nás byla klasika: bude doma, ale nesmí na gauč...jé, on si vyskočil na gauč, to je šikovnej pejsek...může na gauč, ale nesmí do postele...jé, on si vyskočil ke mně na postel,to mě má rád...může na postel, ale jen do no…
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • brbr: Kraken je dítě, pes, kralík, kočka...? Ptám se, protože mi přehryzali dráty už pes i králík...:)
    V diskuzi who is who Komentář od Krisa 22. února 2012
  • heavy_head: :) K tomu nemám co dodat
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Na cukrovou vatu je, je i domácí popkornovač, ale výrobník ledové tříště jsem domácí neobjevila - jen takový ten, co ho mají ve stáncích a ten je nad mé finanční limity (dát 10 nebo 20 tisíc za takovou blbost se mi fakt nechce)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Lord: Párkovrohlíkovače mají v elektroobchodech. Já zrovna toužím po výrobníku ledové tříště a ten bohužel v domácí verzi nedělají :(
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Pokud radostně rozhazovala rukama, držíc lahev, tak jo
    V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Lady Thaeresa: Řekla bych, že byla ráda :)))
    V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Já mám ráda: "Nikdo tě nemá rád, všichni tě nenáviděj! Posereš to! Usměj se, čuráku!" Což není těžký na uhádnutí. Tohle si pouštím před každou zkouškou :)
    V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Krisa 22. února 2012
  • No zas tak ne, nedávno jsem to viděla :)
    V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Amores Perros?
    V diskuzi Citáty z filmu Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Jo, je to verze na 2 rohlíky :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 22. února 2012
  • Já nejsem filosof, bůůůů :))))))))) Ale párky v rohlíku dělám prvotřídní (k narozeninám jsem dostala párkovrohlíkovač, protože jsem si dělala srandu, že ho strašně chci)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 22. února 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.