Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Náhodou, takovej Haldir byl sakra frajer...
-
Astaldeo: Trochu mě zděsily Hobití domečky - hlavně jejich vstup a Bilbo vypadá jak Mach :)
-
Astaldeo: Jo, z toho asi taky nebyl na větvi... EY: Gandalf jel též
-
EY: Frodo se nikdy nevyléčil z píchance od Prstenového přízraku a musel opustit Středozem v lodi, kterou jeli poslední elfové, téměř mrtvý Bilbo a Gandalf... Přiznám se, taky jsem řvala :))))
-
Já se trochu bojím otevřeného konce - ty já nerada, protože to vlastně není konec... Navíc to neukojí moji zvědavost. A protože jsem většinou dost negativní, mám pouze katastrofické vize, ikdyž si nalhávám, že to vlastně může dopadnout i dobře, ale …
-
Ben Nevis: No ale to už jsme ve třetině, to nemusí zas tak dlouho trvat :) (nečetla jsem Tanec)
-
Já si myslím, že GRRM už to má všechno dopsáno, jen cuká nervy fanouškům :))))
-
Kapitoly byly fajn, ale já tu zapšklou mrchu prostě nerada
-
Everett Young: Chudák Jon, to by měl ještě peklo :)
-
Ben Nevis: Souhlas, Cat je mrcha!
-
Macejko: To je frajer :). V tom případě je škoda, že nedělal obálky i na ASOIAF - moc by se mi líbily podobné erby/znaky/nevímjaktonazvat uprostřed... Jdu si asi vyhledat nějakou jeho další tvorbu, protože obálky Zaklínače jsou fakt boží.
-
Zaklínač má hezké i nové obálky: 1.-5.
-
Já mám ráda obálky, kde je na přední straně postava, ale jenom ta postava (ne žádný barevný pozadí a další objekty). Např. obálka Soney je "plná Soney", ale (podle mě) nepřeplácaná. U nových českých ASOIAF obálek by stačil JENOM rytíř, JENOM Renly,…
-
Myšlenka to zlá není, ale proč nemůžou být obálky stejně střízlivé jako jinde? Obrázky to jsou hezký, ale na obálky (na mě) moc přeplácaný...
-
A to by byl zas dobrý fór, pokud ano, vtipálek má můj neskonalý obdiv :)
-
Ale snad přece po rozkliknutí "některých" fotek musí dojít, že to asi není úplně vážné (ano, můj život už není takový, jako býval dřív)
-
Tak tenhle příspěvěk je zatím nejlepší :))). Podle tykání to vypadá, že autor si myslí, že článek napsal Thule :)))))
-
To znám, pravidelně každý rok vypadám jako prostřední !potapěč"
-
estasy: Jooo, to je ona. Máš BOD!
-
überkiller: To jsem ráda, já jsem totiž zvědavá jak stádo opic. Vždycky mě dokáže nakrknout, když mě v knize/filmu něco zaujme a pak se nedovím důvod/smysl... Jsem na konci 3. dílu, tak doufám, že to nebude dlouho trvat :)
-
Tak to já si na koupení jednosvazkových variant počkám až vyjde nějaké hezké vydání (pokud se toho teda dožiju)
-
Já taky začínala se Starými řeckými bájemi a pověstmi - na 1. stupni základky jsme to měli jako povinnou četbu (o hodinách čtení) a mě to chytlo tak, že jsem to četla minimálně každý rok :)
-
Jaj, ta Danyina amputovaná noha mě děsí :)))
-
A je pravda, že mi vadí i to, že Hostina pro vrány má jako jediná 2 obrázky, který sice taky nejsou vidět, ale trochu mi to rozkazuje sandál :)))
-
No ale Hostina byla aspoň ve stejné velikosti, ve dvou kusech... Orámování mi tolik nevadí - v knihovně je stejně vidět hřbet.
-
Já volím asi Hru o trůny - první díl na mne zanechal asi největší dojem (první setkání s autorem, světem, postavami). A hlavně překvápko na závěr mě zaskočilo zatím nejvíc ze všech knih (nečetla jsem Tanec).
-
Já nutně potřebuji dvousvazkové brožované vydání, jinak nebudu mít klidné spaní - potřebuji knihy ze stejné série se stejným typem obalu, grafikou, velikostí atd. (jo jsem trochu magor, ale prý se tomu říká symptom poruch autistického spektra :) )
-
Hezké, Targaryenská se mi líbí asi nejvíc
-
Blackfish: Teď jsem se chtěla zeptat, jestli to někdy zjistím :)))
-
Chmur: Mám přečteny zatím 3 díly, takže to ber s rezervou. Zabíječů je celkem 12 (2 vyšli nově loni, mám takový pocit). Na sebe i celkem navazují, ale není to ucelený příběh (zatím a předpokládám, že to bude tak i nadále). Jestli to je dobré těžko ř…