Krisa
- Uživatelské jméno
- Krisa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
cr8g: Chápu, jen jsem se ti snažila říci, že tady ukazuje lepší zbraň ta šipečka, čehož jsem si všimla až posléze, tak jsem Ti chtěla pomoci... Omlouvám se za svoji donebevolající tupost
-
ale vždyť ta šipečka to ukazuje, aniž bys musel překlikávat...asi nechápu úplně, co tím myslíš.
-
netradiční meče...:)
-
cr8g: Jaktože není porovnání věcí - taková ta šipečka (nebo trojúhelníček či co to je) označuje lepší věci, než co máš na sobe... A v inventáři se člověk znalý abecedy vyzná ucházejícně.
-
cr8g: ona drobná ženuška může být celkem slušně trénovaná... Já v době největšího tréninku (dělám silový sport) jsem se 163 cm a 55-58 kg zvedla na bench presu/přítahu 85/90 kg, takže proč by to nemohla unést...???
-
Pan Vávra je, co se týče her, asi poněkud náročnější než já. Mně stačí, když je hra zábavná a hezká. Což Skyrim i Oblivion splňují (pro mě) na 100%. A jeho důvody jsou opravdu dost šílené, některé až směšné. Některé věci, co kritizuje zvládně každý …
-
Spíš obouruční korbel piva...
-
Jo, to jsem nehrála, to bude asi tím...
-
Já si tohle taky dokázala přeložit, ale nechápu jestli to má být vtipné nebo jaké... Asi tam je opravdu něco zkrytého, co je "tak chytrý, že na to nestačím"
-
Přidávám se k Sarvenovi: ???
-
Everett Young: Nevím úplně, jak to myslíš, ale pokud chceš zařvat, zmáčkni "Z" Tak už nic :)
-
Shirley: Jo tak :), v tom případě se omlouvám za nepochopení. Teď mi to pomalu dochází - celý den dělám "posraný vanilkový rohlíky", takže mé mozkové funkce jsou sníženy na minimum. Flanker.27: O tom vůbec nepochybuji :)))
-
Olorin: Oni po tobě ještě něco chtějí? Kam se má po ukončení dračí otázky jít?
-
Shirley: Však já to nemyslela, že mě JD smrtelně urazil, protože se mu nelíbí LV (což měla osvětlit věta, že jdu brečet do polštáře). Mě naopak pobavilo, že když mi přijde hezká, tak jsem ošklivá a obézní :))) Zajímal mě názor JD, kdo jemu přijde he…
-
K domům - když si koupíte dům a splníte nějaké questy, tak vás Jarl jmenuje zemanem dané oblasti (což se hodí, když vás loví stráže)
-
Jenže já to sama nezvládnu, takže je to lepší než dátem do oka :)
-
Expendable, flanker.27: Vy totiž nejste ošklivé obézní uživatelky :))))
-
Johnny Depp: E? Tobe nepřijde Emilia Clarke hezká? A koho bys dosadil na její pozici - nejkrásnější ženu světa? A to je kdo? (podle jednoho žebříčku to byla Kylie Minogue - ta Ti teda připadá lepší, mně tedy ne). Sice nejsem nejnádhernější a nějaké …
-
Předobjednáno. Doufám, že se najde dost lidí, aby do toho opravdu šli :)
-
Tak to vypadá, že nová brožovaná Věž vlaštovky už vyšla VV
-
Já bych se HBO Store taky přidala. Z Prahy nejsem, ale buď nějakého chudáka zotročím, nebo tam dojedu :).
-
Já jsem nordka, bojovnice - těžká zbroj + velký meč. Dodělávám Temné bratrstvo (právě řeším šaška) a chystám se vrhnout na luštění svitku na draka a osvobození Skyrimu. A jsem kovářský tragéd :)
-
Budoucnost patří aluminiu!!!
-
Neeeeeeeeee, to jsou další 2, které z celého srdce nenávidím - už vidím Jona Kotka Snow a Robba Mádla Starka, jak si vyprávějí vtipné vtipy a pouštějí zábavná videa z youtube. Ble
-
Mně se to stává taky - u autora příspěvku mám v závorce (neověřeno)
-
Nevada: TREFA!!! :)))
-
Aqwarty: taky jsem si vždycky přála vidět Barošovu holou řiť :)
-
Já si díky Skyrimu připadám jako děsnej hajzl - jsem lidožroutskej vlkodlak, kterej okrádá a zabíjí lidi...:)
-
Já Brana po 40-ti letech, ale to by byl moc černej humor...
-
Já Zlatu Adamovskou nesnáším jako herečku, dabérka je skvělá, to musím uznat... Prostě mám na ni přirozenou averzi, stejně jako na paní Šinkorovou - jen je vidím, otevírá se mi kudla v kapse. Pomohly tomu i rozhovory, co jsem s nima četla (ikdyž chá…