Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Ben Nevis: Však v Tomovi a Jerrym byla největší svině Jerry (ikdyž strašně roztomilá svině).
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 15. listopadu 2011
  • Olorin: takovouhle knihu jsem úplně na mysli neměla :)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 15. listopadu 2011
  • Jay: to nebylo myšleno jako útok na tebe (Vás), ale obecné povzdechnutí...
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 15. listopadu 2011
  • Ne, Dan Landa spadl z vozové hradby...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Krisa 14. listopadu 2011
  • No jo, ale to je v Praze - to bych tam musela jet si to půjčit a pak zase vrátit = nadkrisí výkon :) Ha, tak u nás mají toto SVKHK, ale u autora mají ročník 1946...??? Tak už jsem na stránkách Pražský knihovny našla ISBN :)
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 14. listopadu 2011
  • Tak tyhle hry vůbec neznám - já jsem, co se týče her, dost vybíravá. Nebaví mě střílečky, mám ráda příběh a nesnáším lekačky (jednou jsem u hry spadla ze židle, když na mě ve vzduchový rouře ze tmy vyskočila nějaká potvora a snažila se mi přisát na …
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 14. listopadu 2011
  • Ten přehled věku a schopnosti rozumět tv vysílání je dobrej, nedávno jsem nad tímhle přemýšlela a nevěděla jsem kde to hledat. Mimochodem: dá se ta knížka běžně sehnat v knihovnách? Strana 60 - 61 by se mi hodila k diplomce...
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 14. listopadu 2011
  • Jo takhle, škoda :). Já už se těšila na nějakou novinku - už máme doma spoustu knížek Warcraft a teď i Assasin´s creed (nedokážu si zapamatovat jak jsou ty "s") a kupodivu je to dost zábavné čtení
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 14. listopadu 2011
  • No jo, nedávno byl ve škole osočen Tom a Jerry, že kazí děti, protože je násilný, tak jsem na toto téma trochu citlivá :). Je to vtipný ve svý absurditě - vždyť je to šílená pitomost a ptákovina...
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 14. listopadu 2011
  • K The Elders Scrolls existují nějaké knížky? Prosím o odkaz - právě jste mi vymysleli dárek k Vánocům pro bratra :)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 14. listopadu 2011
  • Zákaz přímo ne, ale nelíbí se ti lidi, kteří se baví u rozstřílenejch lidí - když je rozstřílí paní, která má místo nohy obří zbraň (neozumím tomu, takže nevím, jaký typ - asi M16), tak u toho řvu smíchy. Ne kvůli mrtvejm lidem, ale kvůli tomu jak m…
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 14. listopadu 2011
  • Já prostě nemám ráda takovýto moralistický zakazování veškerého jakéhokoli násilí ve filmech - mučení lidí není dobrý, ale tohle je fakt tak strašně nadsazený a přehnaný, že to snad nikdo nemůže vzít vážně. Stejně jako odsuzování Toma a Jerryho - já…
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 14. listopadu 2011
  • A sakra, flankerův komentář jsem si přečetla až po napsání toho svého, to jsem si asi zadělala na malér, ještěže nezná moji adresu :). Ale Tarantino nepropaguje násilí, naopak ho tak strašně přehání, aby snad ani nikoho nenapadlo, že to je v pohodě…
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 14. listopadu 2011
  • Ha a mě Auto zabiják bavil, vždyť to byla děsná švanda - hlavně konec :D.
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 14. listopadu 2011
  • Tý brďo, jestli je chroptění sexy, tak to jsem sexy královna - ať žije zápal plic a smog ve městě :)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 14. listopadu 2011
  • Já Tarantina i Rodrigueze žeru, nedám na ně dopustit a budu za ně bojovat až do skonání světa:)! U jejich filmů se po celou dobu směju, šklebím či nevěřícně zírám - o jakých jiných filmech se to dá říci. A co jste ještě nezmiňovali je ultraptákovina…
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 13. listopadu 2011
  • On je taky po letech konečně zdravý
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 11. listopadu 2011
  • Jo 4. série mi taky přišla nejslabší - nechápu, že je hodnocena jako nejlepší. Pro mě je nejůepší jednoznačně série 1., ale budu na to koukat stejně dál, páč je to moje slabina :)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 11. listopadu 2011
  • cr8g: É? nebo nebo
  • Jééé, Dakotu Blue Richards mám taky moc ráda a je neuvěřitelně krásná - podle mě se ideálně hodí na fantasy a pohádky. Jsem asi jediná z mého okolí, komu se strašně líbil film Zlatý kompas (ikdyž kniha byla samozřejmě lepší, ale naštěstí jsem ji čet…
  • Nevada: Jo ještě tak, mi zabít Zooey, to bych měla zkažené celé odpoledne:)
  • Pak bych chtěla Zooey Deschanel, protože je to moje nejvíc nejoblíbenější herčka, akorát vůbec netuším, co by měla hrát :)
  • Thora mám taky velmi ráda, ale mám pocit, že dvojku má dělat jiný režisér :(
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 10. listopadu 2011
  • Z HSM mi nejvíce utkvělo v hlavě, jak hlavní hrdina zpívá tesklivou píseň o složitosti žití a přitom tančí na golfovém hřišti - jak jsme se s tátou u žehlení a skládání prádla nasmáli:)))
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 10. listopadu 2011
  • Já bych brala jako Margaery Emily Browning, která mne nadchla v Řadě nešťastných příhod a v ujeťárně Sucker Punch.
  • Goemon je boží - dokonce ho u nás dávali i v kině :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 10. listopadu 2011
  • Centurion mne naopak velmi překvapil - čekala jsem hroznou krávovinu a nakonec to bylo celkem zábavé. Navíc mám ráda Michaela Fasbendera, takže v tomhle filmu mi stačilo na něj koukat...a ten jeho kámoš byl taky fajn :)
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 10. listopadu 2011
  • Já už mám opravdu nějakej problém - místo "c) nějak si z nich dělají další generaci" jsem četla "nějak si z nich dělají další LEGRACI" - což je mimochodem dost dobře možný :)))) Opravdu mám nějaký problém, dnes jsem místo "Rytmus" (Patrik Vrbovský) …
  • Já zas nepotřebuji 2hodinový záběr na šutr, kterej se ani nehne. Prostě jen nemám ráda škub - světlo - škub - tma - škub - krev. Z toho nic nemám, jen mě bolí oči, hlava a je mi blbě...stejně nestíhám vnímat, co se děje, když se každou milisekundu š…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 9. listopadu 2011
  • To mě nikdy nenapadlo:) Tam bylo řečeno, že se proti mudlovským zbraním neumí bránit?
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 9. listopadu 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.