Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Na stmívacích filmech mi nejvíc vadilo, že to vlastně vůbec o ničem nebylo. Viděla jsem 3 (tedy asi zatím všechny) a vůbec nedokážu říci, kdy který končí. On se dá celý příběh 3 filmů shrnout asi v 10-15 vteřinách. A herec, co hraje hlavního vlkodl…
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 9. listopadu 2011
  • Ani jeden snímek jsem neviděla, ale Vesmírnou odysseu jsem se kdysi snažila přečit a bohužel jsem to nezvládla (bylo mi asi 13 a všechny holky četly dívčí romány, takže jsem se chtěla co nejvíce odlišovat:) ). Ale teď mě to navnadilo, že si to snad …
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 9. listopadu 2011
  • Já nesnáším trhané záběry a rychlé střihy - co to je sakra za moderní trend?
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 9. listopadu 2011
  • Ivusha: Já se orientuji pouze podle filmu, knihy jsem nečetla a po filmu ani číst nebudu :). Teda pravděpodobně, protože nikdy neříkej nikdy
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 9. listopadu 2011
  • 90-ti letej Éda, co se blejská na slunci, legračně leze na stromy a má podivně ochrnutou tvář (stále stejný pohled) - to je teda partie...
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 9. listopadu 2011
  • Tak Éda jako dlouhověkký upír holt pochází ze staré školy :)
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 9. listopadu 2011
  • Já už mám opravdu nějakej problém - místo "c) nějak si z nich dělají další generaci" jsem četla "nějak si z nich dělají další LEGRACI" - což je mimochodem dost dobře možný :))))
  • Taky se na Skyrim moc těším - Oblivion je jedna z mála her, kterou jsem dohrála vícekrát :).
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 9. listopadu 2011
  • :) Haka Doufám, že to půjde
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 8. listopadu 2011
  • Já mám pocit, že proti Francouzům nehráli finále, ale nějaké semifinále v nejbližší minulosti - páč o tom mluvili páni komentátoři a dokonce pouštěli i nějaký záznam, kde All Blacks byli v šedivé!!! Mě došlo, že jsi nemyslel MS 87, ale až posléze - …
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 8. listopadu 2011
  • sarven: tak to jsem bohužel nemohla, protože minulé (a jediné kromě letošního) MS na NZ bylo v roce 1987. Vzhledem k tomu, že jsem se tothoto krásného roku na konci prázdnin zrodila, bylo to jaksi neproveditelné :)))) Edit: blbě jsem četla - viděla …
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 8. listopadu 2011
  • überkiller: Ten pán je děsivej!
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 8. listopadu 2011
  • No já jsem tedy víc zaměřena do patologických jevů (a hlavně deviací) než do čistí sociologie (teorie + výzkumy). A strašně mi saje krev, že si lidé (bohužel i někteří na MŠMT) myslí, že tyto obory nejsou potřeba.
    V diskuzi Pomozte Alekovi :-) Komentář od Krisa 8. listopadu 2011
  • Já ještě Finale - když jsem to slyšela poprvé, měla jsem husí kůži a to se nemění :)
  • überkiller: já radši smažený vajíčka na kapotě :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 8. listopadu 2011
  • V poslední době jsem si zamilovala rugby - to jsou frajeři, ne jako ty věchejtci a slečinky, co čutaj do kulatý mičudy nohama. Teď jsme s bratrem sledovali MS a bylo to neuvěřitelný. Dokonce u nás vzniká rugby team, bohužel jen pro chlapy :(((
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 8. listopadu 2011
  • flanker.27: a už je to tu zase - jako bych slyšela svého otce :))). On se doteď nesmířil, že budu podle něj "darmožrout a vodit si domů úchyly", protože po studiu sociologie jsem to "vylepšila" sociální patologií a prevencí a teď se to snažím vyšper…
    V diskuzi Pomozte Alekovi :-) Komentář od Krisa 7. listopadu 2011
  • V baseballu mlátěj lidi do míčku, v americkém fotbalu do sebe navzájem :)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 7. listopadu 2011
  • To byl ten nůž, jak jím v reklamě krájeli jiné nože? To byl trhák!!!
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 7. listopadu 2011
  • O.K. Tak to pak jo. Ono to je na různých školách jinak - kamarád dělal dotazník k BP na FTVS a ten mě dohnal málem k slzám :))). Já tohle přinést do školy, tak mě urvou nejdřív hlavu a pak mi naplivou do krku :)))
    V diskuzi Pomozte Alekovi :-) Komentář od Krisa 7. listopadu 2011
  • Jo a na začátku reklamního šotu Horst a Pepi (nebo koho tam tentokrát má) prohlásí, že nepotřebujete zbytečné nože, že vám stačí pouze 1 boží nůž, ke kterému ti jich dalších 19 přidá. Btw kam se poděla Gabi Drechsler, mistryně světa v žehlení?
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 7. listopadu 2011
  • Ben Nevis: Nespadlo a samozřejmě, že se dalo pochopit, že se to nemusí vyplňovat, já jen chtěla poukázat na skutečnost, že by to vedoucí/oponent DP to mohl napadnout = zpětná vazba dotazníku. Já si v BP taky nevšimla spoustu věcí, co jsem měla blbě,…
    V diskuzi Pomozte Alekovi :-) Komentář od Krisa 7. listopadu 2011
  • Přesně a na to jsou nejlepší nové nabroušené nože (nebudu říkat značku, abych nedělala skrytou reklamu:D )
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 7. listopadu 2011
  • überkiller: má ctěná matička si pořídila nové nože a v neděli ji bratr vezl na pohotovost pro 2 stehy (ale až po tom, co jsme ji vyhnali, protože si chtěla ruku zalepit, že s ní týden nebude hýbat) :))).
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 7. listopadu 2011
  • Pokud je možné otázku nevyplnit, doporučuji to v otázce zmínit - nebo na začátku dotazníku. Běžně totiž platí, pokud není uvedeno, že se otázka nemusí vyplnit, je požadována odpověď. Tohle je pohled sociologa úchylného na dotazníky :))) Nevím, jak u…
    V diskuzi Pomozte Alekovi :-) Komentář od Krisa 7. listopadu 2011
  • überkiller: Jak od maminky :)))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 7. listopadu 2011
  • Jo, však to nemělo být vysmívání se něčí právi, jen rada aby (když by dotazník měl sloužit vědecké práci) nebyl napaden rýpaly :)
    V diskuzi Pomozte Alekovi :-) Komentář od Krisa 7. listopadu 2011
  • Jay: Tak z tohohle mi je doslova blbě...(nemyslím to jako osobní útok). Fakt nesnášim rvaní romské problematiky všude a za každou cenu a ano - můj obor je sociálně zaměřen a ne - nejsem zarytý zastánce Romů.
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 7. listopadu 2011
  • Opravdu v tomto dotazníku chybí možnosti u některých otázek - nechci rýpat, ale mohli by ti to ve vědecké sféře totálně rozemlít. Jsem vystudovaný sociolog (sice jenom bakalář) a jsem trochu trhlá přes dotazníky :). U každé otázky by měla být možnos…
    V diskuzi Pomozte Alekovi :-) Komentář od Krisa 7. listopadu 2011
  • überkiller: tenhle mám ráda. A dokonce jsem se i častokrát setkala s tím, že ho lidi vůbec nepochopili :))))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Krisa 5. listopadu 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.