Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Mě je herec, co hraje Benjena dost sympatickej, klidně bych ho řešila ještě hodně dlouho :)
  • sarven: ze Střetu králů: "Stannis Baratheon, první svého jména, starší z bratrů krále Roberta, dříve lord Dračího kamene, druhorozený syn lorda Steffona a lady Cassany z rodu Estermontů" Takže je to mladší bratr - Robert je prvorozený syn lorda Stef…
  • sarven: Stannis je podle mě mladší bratr Roberta...
  • tirionek: asi tam opravdu měl být větší důraz, jen mi přišlo, že tyhle 2 (hlavně proč je Jaime "Králokat") řečeno bylo celkem srozumitelně...Ale je pravda, že neznám pohled ze strany nečtenáře. Jen jsem chtěla říci, že mi seriál zatím přijde více ne…
  • Expendable: Odjezd Joraha v knize podle mě nebyl. Chmur: mám pocit, že poslední 2 otázky byly v seriálu zodpovězeny (Jaime mluvil s Nedem o smrti jeho otce a bratra + zabití krále, Ned říkal Cat, že ji Malíček stále miluje...). Myslím si, že je to c…
  • Snažím se vydržet a nepodívat se na nic...
    V diskuzi Hra o trůny ožívá Komentář od Krisa 1. května 2011
  • Mě se právě ta stylizace Goemona moc líbila - sice to bylo chvílema jak PC hra, ale fakt mě to bavilo. Taky miluju Klan létajících dýk - a to zejména z vizuálního hlediska. O Tygru a drakovi není žádných pochyb, je to špička.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 1. května 2011
  • A co Goemon? Přišlo mi to jako děsná ujeťárna, ale moc se mi to líbilo.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 30. dubna 2011
  • Ovšem tento článek mě celkem pobavil: http://www.super.cz/1223-vtipalci-si-utahuji-z-kralovny-na-svatbe-pry-vypadala-jako-jim-carrey.html
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 30. dubna 2011
  • Já tím chtěla říci to, že nechápu proč se královskou svatbou plní noviny, časopisy, tv zpravodajství, internet... Chápu, že je to důležitá událost, chápu, že o tom bude reportáž, článek a tak, ale proč už několik měsíců dopředu mi rvou do hlavy, že …
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 30. dubna 2011
  • K tomu mám jedno slovo: NOVA - dnešní zprávy na Nově: 25 minut o svatbě Williama a Kate. Nechápu...
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. dubna 2011
  • Taky mě překvapuje, když pracovníci kina se nevěřícně a opakovaně chodí dívat, že opravdu čekáme do konce titulků :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. dubna 2011
  • Montezuma3: Tak to teda čumim, to jsem ještě neslyšela...Přijde mi to teda docela neuctivé...doufám, že se toho u nás nedočkám
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. dubna 2011
  • Montezuma3: U čeho HP7/2 nebo čehokoli??? Já vždycky čekám do konce titulků - přijde mi neuctivé odcházet před koncem (neuctivé k tvůrcům filmu). Ale je pravda, že se nám dost často stává, že jsme v sále poslední a dokonce už se na nás v Cinestaru c…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. dubna 2011
  • Thor je hodný, nikomu neublíží...:). Poslední době se mi taky moc líbil Sucker Punch, ale to už je opravdu dost velká ujeťárna
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. dubna 2011
  • No jo, sto lidí, sto chutí... Mě právě tenhle vývoj hrdinů baví. Taky se mi moc líbila Maska válečníka (Drakonis atd.) od Michaela A. Stackpolea, ale to také není pro každého.
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od Krisa 29. dubna 2011
  • Rothfusse doporučuji, přečetla jsem Jméno větru jedním dechem. Stejně tak i Trilogii o černém mágovi od Trudi Canavan.
    V diskuzi Jiní spisovatelé Komentář od Krisa 29. dubna 2011
  • X-men Origins nic moc (ale byli tam pěkní pánové, to zase jo:) ), doufám, že to First Class vylepší (a pěkní pánové zůstanou).
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. dubna 2011
  • Elanne: Tak to asi poprvé odejdu z kina před koncem titulků, nebo počkám a vyzkouším sílu svého žaludku... Doporučuji jít do kina, sice jsem, byla "jen na 2D" (3D nějak nemusím), ale bylo to fakt skvělé
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. dubna 2011
  • Nezabíjejte mi pořád Jona!!! Budu "příštích 10 let" nervózní :)))
    V diskuzi Happy end Komentář od Krisa 29. dubna 2011
  • Na HP se dost těším - trailer vypadá celkem zajímavě, jen doufám, že si odpustí po 17-ti letech. Thora jsem předevčírem viděla a musím doporučit všem, co mají rádi komiksy. Jsem z něj nadšená, ale já mám takovéto filmy velmi ráda.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 29. dubna 2011
  • Musím souhlasit, že scéna Jon vs. Jaime je nejlepší. Jaime si z Jona vyloženě dělá srandu - chudák Jon. Myslím si, že oba herci byli vybraní perfektně, jsou fakt dobří. Z Illyna ještě strach půjde - trochu mě děsí, že takovej příjemnej dědeček má ja…
  • Nikdo na nikoho nesahá, ale žádný Indián nikdy nedosáhne kvalit smrti Richarda Mosera či odchodu Anny Engelhartové...
  • Alek: Před Vinnetoua bych šoupla ještě tuhle scénu: Je velmi silná (ale na Rexe to ani zdaleka nemá)
  • Sakra, Rakousko, Německo, Komisař Rex (Richard Moser, Alex Brandtner), Kobra 11 (Simír Gerchán, André, Tom Kranich, Jan...), kdo si to má pamatovat :)
  • Montezuma3: Přesně :). Toto je nejdojemnější scéna historie německých seriálů
  • Richard Moser
  • :D Léto jako Komisař Rex :))) Bran je Richard Moser
  • Více Ducha, více Jona, více Zdi!!!
  • Za titule moc děkuji. Barytona jsem si všimla také, docela mě to pobavilo :). Tento díl mi vůbec nepřišel slabý, spíš naopak - celkem "nudné" cestování, rozvíjení postav atd. se jim podařilo udělat úplně nenudně. Tohle si nemůžu odpustit: Sansa je s…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.