heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Nevada píše: Nepros, je to marné. Mně se ta myšlenka dokonce líbí ;o) Dobře. Jak myslíš. "Valar mor..." :-)
-
Nevada píše: A Dany? Aby sama sebe připravila o korunu? Nepřišla by o korunu. Jen by za manžela neměla bastarda.
-
Nevada píše: ...nebo Sansa zemře. Tohle už přede mnou nikdy více nevyslovuj, prosím, ano? :-)
-
Ale bastardi mohou být snadno "odbastardizováni", jak známo.
-
Probírat to, co se komu líbí a nelíbí, je normální a zdravé. Horší by bylo už jen to, kdybychom to nedělali. :-) Chmur píše: Dany podle mě vypadá tak na 20. Takže jako vysloužilá zpěvačka? Divné. Jestli ty nejsi na Dany trochu zasedlý. Dobře…
-
Olorin píše: Kdyby se u Jona nějakým způsobem prokázalo, že je synem Rhaegara, neměl by pak nárok na trůn? Mně by se líbilo, kdyby k tomu skutečně došlo a "oni" by mu to nabídli. A on by to nepřijal, vzdal by se svého nároku ve prospěch někoho j…
-
Už jsem se lekl, že to Martin dopsal. :-) Já myslím, že svatba na konci bude. Ale jiná. Bude to Daenerys a Stark. Bran Stark.
-
Mně se taky moc nelíbí Jon. Má kulaťoučké tvářičky a vypadá spokojeně. Měl by být vychrtlý a zoufalý, ne? Dany mi zas připadá jako vysloužilá obarvená barová zpěvačka. Nebo tak něco. Sansa je taková ...zvláštní. Vypadá jako svoje starší sestra. …
-
To byl jen takový nápad. :-)
-
V šumné Ostravě. To ti je krásný a drsný kraj...
-
"Nejkrásnější na světě je Sansa!" J. C. Van Damme
-
Třeba u mě doma, na mém horském sídle? :-)
-
Jo. "DRAKARYS, drahá." :-)
-
Nebo to slovo na "d". :-)
-
Jenže moje oblíbené. Tedy, ne, že bych tam chodil něco stahovat, za koho mě máte... :-)
-
No ty se směješ, ale jestli zruší výše zmíněné uložiště, tak víme kdo za to může. :-D Já být adminem, tak to tu pořádně promažu. Pro jistotu.
-
Olorin: Ty chceš, aby Aleka zavřeli, že? Nech toho! :-)
-
Alek: seriál půjde legálně stáhnout od bohatého Olorina, který bude tak hodný, že ho následujícího dne po premiéře zavěsí někde na net. Dobře jsem to pochopil?
-
Já o voze, sarven o koze. :-)
-
Na kerej level ste se dostali, vaječáci? :-)
-
A bude prasátko? :-)
-
Já sice anglicky neumím ani slovo, ale co třeba tak, aby tomu rozuměli aspoň ti, co umí česky: Můj bratr raději používá meč, já zase rozum. A pro rozum jsou knihy stejně důležité jako pro meč brousek. Mimochodem, Hanina v oficiálním překladu knihy …
-
To bude asi Lyanna. Předpokládám, že autor měl původně v úmyslu ztvárnit Jona (který tam chybí), ale nakonec se mu to vymklo z rukou.
-
Neboj, budu tě do toho vězení chodit navštěvovat. :-)
-
V tom případě bys měl, Aleku, možná vědět, že Galerie se obrázky z DA jenom hemží. :-)
-
Pěkné. Klidně ty obrázky přidej do naší Galerie.
-
Vlado, někdy se budem muset spolu zlískat a já tě naučím, co je to ten sarkasmus. :-)
-
Zcela beze srandy, znám jednoho, co taky změnil orientaci. (Kchkch.)
-
Winter is coming. :-)
-
Olorin: Vzals mi můj hlavní trumf. :-)