heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Což by byl ovšem konec diskuze, že ano...;-)
-
Je to hodně časově náročné? (Spravuji rozsáhlá panství)
-
Mně zase šokuje vaše neúcta a démonizování Sansy a Stannise, z toho si nic nedělej, sarvene, to je normální. :-)
-
A draky by měla jen na hraní, ne pro válečné účely, to by to dopadlo... :-/
-
A na Librisu už to taky mají?
-
Dany na trůnu by byla katastrofa, ale nechci zase někoho zbytečně zatloukat argumenty... ;-)
-
Za čí valné mínění teď mluvíš, Aleku? :-)
-
Tak to jsi můj člověk. Na Tyrionových kapitolách se GRRM opravdu vyřádil.Jon je tzv. "nekonfliktní" postava, jedna z těch, které vidí všichni stejně a "není o nich sporu." Ještě jsem snad neslyšel, že by o něm někdo řekl křivého slova.Docela "zásadn…
-
Ty jsi skaut? :-O :-)
-
Sarven: z tebe by měl taky Pestalozzi radost. Takhle nadržovat, to se dělá? :-)Unknown: Jako bys mi mluvil z duše. :-)
-
Kdežto třeba se Sansou bych se setkal velmi rád. :-)
-
Ano. Je. :-)
-
Arya nebyla méně vázaná. To je slabé slovo. Byla urvaná z řetězu. :-)
-
Léto píše: Možná bychom tedy mohli říci, že Arya má nadprodukci testosteronu. Je to tak? :-)Já bych prostě řekl, že je z divokých vajec.
-
Kubulinek píše: Chci jen říci, že Syrio ji měl naučit mnohem víc než jen mávat mečem a zabíjet. Základům společenského chování se mohla Arya klidně naučit od Sansy. :-)
-
Slyšel jsem ovšem i názor, že z Aryi se stalo to, co se stalo, protože si s ní Sansa málo hrála. ;-)
-
V té knížce taky vystupuje Arya? :-)
-
I když přeháním rád, to, co uvádíš, že tvrdím, mistře Sarvene, já přece netvrdím. :-) Neříkám přece, že se Ohař nejvíc blíží ideálu rytířství. A Jaime už vůbec ne. Jsou dokonce povahově velmi rozdílní - Sandor je cynik plný nenávisti a Jaime frajíre…
-
Sandor je sice sociopat, na druhé straně ale ušetřil jak Sansu, tak Aryu. Nechci jeho činy nijak obhajovat, ale kdesi v sobě má to, co nemá žádný rytíř.
-
Arya je taková rebelka bez příčiny. Prostě takový James Dean v sukních. Tedy vlastně v kalhotech. ;-)
-
Myslíš si, že když se někdo ustavičně vzpírá např. koupeli, či česání vlasů, tak se to dá kvalifikovat jako hrdinský skutek, Aleku? :-)
-
Bestie, to je trochu silné slovo. ;-)
-
Dobre vravíš! :-))
-
Řekněme si to na rovinu - Sansa je realistická postava, kdežto Arya je postava surrealistická. :-))
-
Kdybych nevěděl, že je to Starkova druhorozená dcera, bych Aryu podle slovníku, který používá, tipoval na předáka dlaždičů. Ale jinak je to samozřejmě ohromně sympatická malá vražedkyně. ;-)
-
Když už jsme u toho skákání, Ašaro, jak to bylo tenkrát mezi tebou a Eddardem? Měli jste spolu něco? Třeba dítě? ;-)
-
Zaslechl jsem, že jeden vylosovaný člen Noční hlídky dostane jeden exemplář zadara. Víte všichni, co je Noční hlídka, ne? ;-)
-
Arya, to snad ne, to motovidlo... není tu někde poblíž Alek? :-)
-
Léto, jak to budeš teda překládat? :-)
-
Jaime, kámo, jen tak mezi námi blonďáky, plánuješ, že přijedeš Cersei na pomoc, když ti napsala ten dopis, anebo se na to nepřijedeš? :-)