heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Na druhou stranu ale zbabělí vojáci obyčejně nemívají těžkou hlavu! ;-)
-
Myslím, že jsem dokonce mluvil o pohledném odvážném mrtvém vojákovi. :-)
-
Solidárně jsem ještě nezveřejnil všechny Sansy a Jaimee, aby neležela tíha veškeré zodpovědnosti za zdržení pouze na tobě, sarvene. :-)
-
Né, díky. To, že se nepřidám k vaší tlupě, není způsobeno mou šetrností, (jsem velmi zámožná osoba, dalo by se říci, že se přímo topím v pěnězích:-)), či úzkoprsostí, jako spíše jistou principiálností, jakousi věrností sobě, jestli mi rozumíš. :-)
-
To sotva. Jsem rozvážná, zádumčivá hlava, která se málokdy nechá strhnout k něčemu neuváženému. :-) (Už jsem ti přece naznačoval, že si to pak od tebe půjčím!:-))
-
Zřejmě se spokojím s obyčejnou verzí. Tu limitovanou si pak případně někdy půjčím od tebe, Aleku, abych si ověřil, že to stejně nestálo za to. :-)
-
Takže už je zcela jisté, že Tanec vyjde až napřesrok? :-(
-
Mně na nějakém mrzkém penízi nezáleží. Zvažuji rovněž nejlevnější variantu s tím, že podpis si vyhotovím sám. :-))
-
Jak to, že takto akčně založený muž ještě není v Noční hlídce? :-)S podpisem, či bez podpisu, toť otázka. Jaký je v tom rozdíl? :-)
-
Léto píše: Ostrava je rozumná možnost. Brněnští, bratislavští a pražští to budou mít přibližně (velmi přibližně) stejně daleko.A navíc z Ostravy je to do Ostravy o něco blíže, než z jiných měst. :-) "V neděli v pět deset, sraz u Baníku?" Jsem pro! O…
-
Věřím, že ty bys problém neměl.:-)Pouze "rozesilateli" by se to pravděpodobně poněkud prodražilo.
-
píše: Ideálně za Willase Tyrella, který je z mocenského hlediska pravděpodobně tou nejlepší partií v říši Vždycky jsem myslel, že nejlepší partie je Sansulína.:-)Kdyby seveřané věděli, že je naživu... to by se děly věci! píše: Jsou i jiné postavy…
-
Do Banskej Štiavnice mě nedostanete. :-))
-
Kdysi před léty, ještě v dobách svého mládí, jsem si objednal několik bublinových omalovánek přes Libris. Vše proběhlo hladce. Čili až budou mít kalendář ve své nabídce, nevidím v tom problém. Spíše s pozdější redistribucí skupinové objednávky mezi …
-
Shireen by nesouhlasila. :-)
-
Myslíte, že bude Sansa vyobrazena na více měsících? ;)
-
Je to trochu laciná reklama, ale účinná. :-) (Trochu mi tečou sliny) Jdeš do toho tedy se mnou, lorde veliteli? :-)
-
Kalendář na příští rok by se mi hodil. Objednávky normálně přes ty Amazonky, jako dycky, ne? :-)
-
Námět k přemýšlení: je k sehrání podobné karetní hry vhodnější a) čajovna b) herna c) nějaké venkovní prostory pod širým nebem? d) jiné místo? ;-)
-
Co preferuješ? Kouzla nebo poctivou lopatu? V obojím jsem poměrně dobrý. ;-)
-
Bedřich Smetana: Prodaná šílená nevěsta. :-O
-
Velmi pěkné. Má to něco do sebe. :-)
-
Chce někdo porazit na hlavu? ;-)
-
A Sansa je taky cool! A může překvapit! :-)
-
Stannis je mi prostě iracionálně sympatický. :-) Konstrukce "může překvapit" je mi rovněž sympatická. Ale možná, že jsem jen v hlubokém omylu. Nemáte někdo čas mi je osvětlit? ;-)
-
Proč hádat? Vždyť je to celé sranda, ne? Stejě jako výzvy, aby se někdo zamyslel sám nad sebou. :-) Většina či menšina, všichni jedna rodina!
-
Jejda, to se nám to tu rozhořelo. :-)Teq: Já to pochopil. Můj smysl pro ironii je poměrně bujný. ;-)Moje odpoveď byla ironie na druhou.Můj pocit je, že je přehlížena spousta věcí, které byly řečeny již dříve (a dost zásadních). Nechce se mi je zase …
-
Neví, co chce? :-) Ale no tak, Aleku, zas až takovou psí hlavu mu nasazovat nemusíš. Trio Stannis-Melisandra-Davos, tedy v překladu Bůh, ďábel a anděl, je něco jako Svatá trojice, chápeš? :-) Přesilovková formace, která se nasazuje v těch nejtěžších…
-
Velmi správně. Děkuji za podporu. ;-)Další rozdíl (možná ten hlavní) mezi Dany a Stannisem je, že on chce -narozdíl od ní - Západozemí zachránit a ne dobýt.
-
Dany na své cestě k zmoudření zatím zmasakrovala pár měst. Je zcela ovládána proroctvími a pověrami, věří jim víc než lidem, kteří to s ní myslí dobře. Ne, nechtěl bych ji za vládkyni. Ani náhodou. Ne, ne, ne. Fakt ne. :-)Stannis přijel na sever a p…