heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • :-))) To má být nová verze "Medvěda, co všechno sněd", kterého hráli, když Sansa pravdivě vylíčila Joffreye Královně trnů a Margaery? Je vidět, že do toho dává všechno. Něco v něm rozhodně dříme. ;-)Sleeping Sansa? To je něco na způsob Šípkové Růže…
  • Na podvečer mám hlášenu další menší update galerie, to jsem sám zvědav! ;-)
    V diskuzi Galerie IF Komentář od heavy_head 18. června 2008
  • To je správná řeč! ;-)A tady máme už dokonce první trailer:
  • Já bych neřekl, že byla nudná. V tom případě bych musel označit za nudných 90% všeho ženstva. Martin ji napsal jako poslušnou, citlivou, ale dosud nevyzrálou dívku se sny a ideály, které ztrácí tím, jak je nucena projít celou řadou situací, které by…
  • Aleku, navrhuju udělat něco s mým odkazem v diskuzi pod Rytířem v přísaze (asi odstranit to http:), neboť se zdá, že přitahuje nežádoucí spamy.
  • Léto píše: Netuším. Zkus napsat mail GRRM, třeba ti na to odpoví. :-)To právě dělám docela často. Ještě nikdy mi neodpověděl. Myslíte, že má tolik práce, anebo je jen nafoukaný? ;-)
  • Myslím, že to bylo tehdá na tom conu, kde měl Martin tu řeč o prospěšnosti Sansy na celou ságu. Byli jste tam přece spolu, Aleku, nevzpomínáš si? :-)Zajímalo by mě, kolik verzí bude potřeba, než to konečně schválí.
  • Právě, že to není jisté. On s několikaletým zpožděním dokončuje a přepisuje závěry svých kapitol. Takže to neví, nemá u svých postav černé praporky, může se v průběhu děje klidně stát, že to odskáče někdo, kdo původně neměl.V kuloárech kolují zvěsti…
    V diskuzi IF sága Komentář od heavy_head 4. června 2008
  • Jestli máš na mysli našeho exilového rytíře, někteří zlovlci říkají, že byl až moc šlachovitý, než aby se dal označit za přijatelnou stravu. ;-)
  • Neslyšel jsi, jak to říkal o té cestě do Chicaga, či jak? Jasně, že ví, jak to skončí, ale neví, kdo všechno při tom zařve. Alespoň ne hned od začátku.
    V diskuzi IF sága Komentář od heavy_head 4. června 2008
  • Máš dnes poetickou náladu, lorde veliteli. :-)
  • Já si právě myslím, že to neví ani sám Martin. Že překvapuje sám sebe. Prostě jen s otevřenou pusou zírá na to, jakým směrem to dál pokračuje.
    V diskuzi IF sága Komentář od heavy_head 4. června 2008
  • To je jedna z Martinových specialit - nikomu nenadržuje. Netrpí sentimentem mnoha jiných autorů ke svým postavám, které si tak pracně vypiplali. To na něm obdivuju. Nikdo nemá jisté, že se dožije konce celé Ságy.
    V diskuzi IF sága Komentář od heavy_head 4. června 2008
  • Jsou lidé různí. Já, například, když se dívám na nějaký sportovní přenos, vždycky někomu musím fandit, jinak by mě to nebavilo. Ovšem znám i lidi, kteří nefandí nikomu a je jim to jedno - a jejich zážitek možná není o nic menší, než ten můj. Stejně …
  • sarven píše: A niekde som tu videl spomenutého Rozsievača Vetrov. Včera som dočítal a som trochu v rozpakoch. Opäť dobrá téma, dobrá znalosť mytológie, ale veľmi obyčajné, priemerné písanie. Trochu nuda. Není snadné zaujmout někoho, kdo zívá i při ú…
  • Pozoruhodné! Takže všechny jsou ti bytostně odporné? A přitom děj je za všechny prachy, což? Tomu říkám famózně napsaná kniha. ;-)
  • Asi ty stránky záměrně vyndal nějaký rozlícený sazeč-znalec díla GRRM, který se nemohl smířit s tímto krutým dějovým zvratem. ;-)
  • Moc nám Aleka nenafukujte, mohl by prasknout! :-)
    V diskuzi Rozhovor s GRRM Komentář od heavy_head 9. května 2008
  • Ještě bych měl na Maxe otázku, jak se dívá na teorii Jonova původu. :-)
    V diskuzi IF sága Komentář od heavy_head 6. května 2008
  • Menší rozlišení mezi dobrem a zlem? Míň už to snad ani udělat nejde. :-) U Martinových postav sï nemůžeme být nikdy úplně jisti, jestli jsou to dobráci nebo padouši, v průběhu ságy se podivuhodně vyvíjejí. Vemte si takovou Sansu. Je dobrá nebo zlá? …
    V diskuzi IF sága Komentář od heavy_head 6. května 2008
  • Toto bylo směřováno na GRRM, anebo našemu dobrotivému lordu veliteli? ;-)
    V diskuzi Rozhovor s GRRM Komentář od heavy_head 6. května 2008
  • Dále podaruji jednou zmoklý (ale stále použitelný) rodokapsový výtisk Kena Wooda a Meče krále D´Sala, s vlastnoručními (nyní trochu rozpitými) poznámkami a postřehy během četby. On to všechno začal. Bez něj by nebyl Kulhánek, bez něj by nebyl Žamboc…
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 28. dubna 2008
  • Překrásný překlad. Děkuji. :-)
    V diskuzi Rozhovor s GRRM Komentář od heavy_head 28. dubna 2008
  • No dyť řikám, Temná hlídka. ;-) Nechcete ji někdo? Dal bych mu ji s vlastnoručním věnováním. :-)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 27. dubna 2008
  • A odešli spolu ruku v ruce k zapadajícímu slunci... :-)Mně se Betancourt ani Předehra k Duně taky nelíbily. Obé mám doma. Chybami se člověk učí. Chybí tomu ta šťáva. Prostě jak se toho chytne někdo jiný, už to není ono. Stejně tak Vasiljevova Denní …
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 27. dubna 2008
  • Pojďme se bavit o knížkách a o jejich originalitě či neoriginalitě, a jestli nám to vadí nebo ne, a ne o tom, co kdo řekl, nebo neřekl před deseti příspěvky. V zájmu zachování duševní rovnováhy nás všech. :-Q
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 26. dubna 2008
  • Bolí mě hlava. Vy se vážně neposloucháte. Nebo nechcete. To je to tak těžké?
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 26. dubna 2008
  • Položme si otázku jinak - kdy nám vadí a přistupujeme k něčemu s nedůvěrou, když autor zpracuje látku od někoho jiného po svém? Dám příklad: Bernard Cornwell, Kroniky válečníkovy. Je Cornwellova autorská morálka v pořádku? Cizopasí na artušovském mý…
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 26. dubna 2008
  • A přece se točí! :-)Léto píše: Chtěl jsem se zeptat, stává se vám někdy, že máte rozečtených více knih najednou? Anebo vždycky jednu dočtete, než začnete s další, aby vás to nerozptylovalo? Já mám momentálně rozečtených devět knih. Doporučuji - je t…
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 25. dubna 2008
  • Omlouvám se za svůj vpád. ;-)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od heavy_head 25. dubna 2008

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.