heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • A proto jsou dýně inteligentnější než hrušky. :-)
  • Je to posedlost. Honem doktora...!:-)) Alek má zvláštní schopnost stočit v podstatě každý rozhovor k tomu jedinému a to jsou Sansiny citronové zákusky. Co by na to asi řekl Freud?
  • "Já nemá zálusk na Sansu, ale jen na její citronové zákusky! ;)" To je nějaká chlípná metafora? :-))
  • Je to trochu psycho... :-)
  • "Zmocnily se mě pochybnosti o čistotě veškerých lidských úmyslů a usadily se mi na prsou." Tohle tam taky bylo. Pamatuju si, jak jsem z toho úplně šílel, ten Zelaznyho poeticko-přímočarý styl mě úplně uchvátil, chtěl jsem být jako on! :-)
  • "Nechtěl bys to říct mý přítelkyni? :))"Myslíš, že bych mohl dostat pantoflem? ;) Ten Alek je ale Sansou zjevně posedlý, není-liž pravda? Ač se to snaží všemožně zamaskovat, fascinace její osobou je nepochybná, zmiňuje jí v každé druhé větě, kterou …
  • "Divoký vítr mě hnal na východ od zapadajícího slunce." Klasika. (zde bych normálně použil smajlík "cool" :-) Naneštěstí jsem ho někomu půjčil a on mi ho zohnul a vazba se přepůlila na str. 52 :-( takže ho mám na pokračování ve dvou dílech.
  • Také neztrácím naději. :-)
    V diskuzi Stávka fóra Komentář od heavy_head 2. listopadu 2007
  • Alek ti to jistě vysvětlí. :-)
  • Protože píšu její sumář, musím vědět, jaká vlastně byla doopravdy. :-) A byla to upřímná, akční, v jádru dobrá žena a hospodyňka. A rozhodně kladná postava. No a jestli byla sympatická? Asi jako její manžel, řekl bych. ;)
  • Kvůli tomu, že je mimo provoz, jsme prošvihli jednoroční výročí fóra (28.10.), měl jsem připravený takový dojemný proslov... :-))
    V diskuzi Stávka fóra Komentář od heavy_head 2. listopadu 2007
  • Je, ale v jiném překladu. A je zajímavé, že na Vládce stínů nadávali, ale mně se líbil víc.
  • ad Amber) První díl mě uchvátil, druhý nezklamal, třetí překvapil, čtvrtý navnadil, při pátém už jsem trochu přeskakoval stránky... Ale pozor, já nečetl Devět princů z Amberu, ale Vládce stínů. :-)
  • Edwarda Nortona si jako Malíčka představit dovedu. A viděli jste už Iluzionistu? ;)
  • :-/
    V diskuzi Stávka fóra Komentář od heavy_head 2. listopadu 2007
  • ad Heinlein) Tak to bych si o velmistrovi žánru SF tvrdit netroufal(a vlastně skoro ani o žádném spisovateli). Od Asimova mám nejraději různé ty předmluvy ke sborníkům oceněných povídek, tam nemá konkurenci. :-) Ale oba dva jsem spíš střelil od pasu…
  • Správně zvolené slovo v pravou chvíli může i zabít! (říkal můj děda) Nebo zlomit srdce (říkávala má babička).;) Perfekcionismus je na místě, když se nejedná o pouhou bezradnost... Jsou ovšem i spisovatelé, kteří píšou takříkajíc z čisté vody, třeba …
  • Takže Píseň zazněla nejen na HBO. :-)
  • Zajímavá tvůrčí metoda. A já myslel, kdovíjak to nemá promyšlené, že mu v hlavě běží barevný film za burácení nějaké Beethovenovské hudby, a on jen nemá čas na to, aby to všechno hodil na papír. Takže chcete říct, že ani sám GRRM ještě neví, jak to …
  • Noční hlídku opět ovládli Jiní, zdá se. Zas ta bílá tma. Nebo se mi jen můj počítač snaží naznačit, že s ním něco není v pořádku?
    V diskuzi Stávka fóra Komentář od heavy_head 24. října 2007
  • "Eddard s ním (s Jaimem) měl leccos společnýho, sic byl přesně opačné povahy - moudrý, spravedlivý, morální, nudný, upjatý...;)"Nenapadá mě nic, co by tihle dva mohli mít společného. Snad jen to, že se vzájemně nesnášeli. Což je zajímavé, protože se…
    V diskuzi Eddard Stark Komentář od heavy_head 12. října 2007
  • Jaimeho hříchy jsou sice neoddiskutovatelné, avšak vysvětlitelné a omluvitelné. Na to je GRRM příliš dobrý spisovatel.Proč vlastně zabil prvního krále, Aeryse, už vyšlo v průběhu děje najevo, takže mnozí nyní na tento čin nepohlížejí jako na „králok…
    V diskuzi Eddard Stark Komentář od heavy_head 11. října 2007
  • Že by další kukačka v Eddardově hnízdě? Zajímavá teorie.;) Ten chudák si to nezaslouží. Spíše by mne však zajímala jedna věc. Neboť - přiznejme si to - jsou situace, ve kterých se člověk musí rozhodnout, jestli si podá ruku se Zlem - a mnohdy má na …
    V diskuzi Eddard Stark Komentář od heavy_head 7. října 2007
  • Sansa pochopitelně není extrémně hloupá, to jen Alek je extrémně chytrý, proto mu tak připadá.:-)) Prostě hezká po mamince, chytrá po tatínkovi.
    V diskuzi Eddard Stark Komentář od heavy_head 7. října 2007
  • Nicméně Eddard zjevně nepřežil - bez ohledu na počasí. Jak si to vysvětlit? Je morálním vítězem Hry o trůny, nebo jen nešťastníkem, který svou (hm, jak jen bych to...) "nemoudrostí" uvrhl do zkázy celou svou rodinu?
    V diskuzi Eddard Stark Komentář od heavy_head 5. října 2007
  • Ser Ilyn Payne by důrazně nesouhlasil, že jsou mu upírány jeho zásluhy. No, jsou i tací (sám se mezi ně rozhodně nepočítám), kteří považují za nemoudrost i Eddardovu zásadovost, jeho tvrdohlavé odmítání účastnit se Hry o trůny, jeho pohrdání přetvář…
    V diskuzi Eddard Stark Komentář od heavy_head 5. října 2007
  • :-)) Ale dojemná být umí, ne? Kdyby byla Píseň plná moudrých a nadčasových osobností, nebylo by to tak trochu nuda? ;)
    V diskuzi Eddard Stark Komentář od heavy_head 4. října 2007
  • Hádanka: "Help me," she prayed. "Send me a friend, a true knight to champion me..."
    V diskuzi Eddard Stark Komentář od heavy_head 4. října 2007
  • Tohle je mustr, jak by to mělo vypadat? Citáty jsou dobrý nápad. Já se na nich zcela jistě vyřádím. :-P
    V diskuzi Eddard Stark Komentář od heavy_head 4. října 2007
  • Mě to nepustilo z kvalifikace :-)
    V diskuzi Webové hry Komentář od heavy_head 11. září 2007

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.