heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Měl jsem na mysli spíše Tyrionův malíček. :wink: Malíček sice podtrhl Eddarda, shodil svou manželku z okna a dělal různé jiné zajímavé věci, avšak že by přímo vyvolal válku, to nemohu říct. :)
-
A má to něco společného s malíčkem? :wink:
-
Hej, hej! Tak kdo zadává další, cítím dnes velkou formu! :D
-
Alek má o Sanse pozoruhodné znalosti. :o Vsadil bych se, že ví úplně přesně kde kdy co řekla. :P Máš recht, sarvene. Taky to cítím. :twisted:
-
Jaime škádlící Brienne? :idea:
-
Důležitá historická postava středověku byl také Legolas. Zachránil Středozemi před nazgúly! :idea: :D Sarvene, my víme, že v Citadele patřila historie k tvým koníčkům, a že ses jejím výkladem dokonce pár let živil. 8) Neuvažoval jsi někdy o tom…
-
Tak to si kupodivu opět nevzpomínám :) , takže budu střílet od pasu, jak je mým dobrým zvykem. Tyrion?
-
Cože? Tohle že řekla Sansa? :shock: :wink:
-
To jako že to Macintoush neuhodl, nebo provádíš hodnocení Greyjoyova charakteru? :wink:
-
:D Jak to víš? :o
-
Eh, tak mě napadlo, že na řadě jsem i já, za uhádnutí Ohaře. :)
-
Čiže si na rade, sarven. :wink:
-
Sansa? :twisted:
-
A viděli jste "Blafuj jako Alek", s Keirou Knightly? :) Ale mohlo by to být do zrzava.
-
Ano, není se čemu divit. :lol:
-
Jsem rád, že se stále mohu spolehnout na své instinkty. :) 8) Jsem dobrý! :lol: Kdo by nespal se svou vlastní sestrou, kdyby měl tu možnost? :twisted: :roll: Eh... Potřebuji nápovědu, sere Macintoushi: je řeč o Targaryenech nebo o Lannis…
-
Takže je to Sandor. :twisted:
-
U flankerova citátu se velmi nabízejí dva možní kandidáti, u Macintoushe jich je asi tak zhruba dvacet. :)
-
Mám se taky přidat s nějakým svým, aby toho nebylo málo? :P
-
Pyromanka Dany? :twisted:
-
Dejte oba, budeme je řešit paralelně. :idea: :twisted:
-
Upusť moč a dávej citát, sere! :wink:
-
Shagga-Dog? :) O čem se to bavili? O obloukovém sváření? :wink:
-
Takže to neřekl žádný horkokrevný jižan? Třeba Oberyn? Zní to dost úlisně, až zmijovitě. :idea:
-
Zní to docela submisivně! :idea: Řekl bych, že Léto nebude daleko od pravdy. Ledaže by nebyl. :)
-
:shock: A nespletl sis to s Hrabětem Drákulou? :)
-
To byla jen řečnická otázka. :twisted: Modrá z knih vázaných z kůží voličů ODS? :shock: :wink:
-
Ech, na koho se čeká, až zadá další citát? :wink:
-
Vždyt Alek už to dávno uhodl, tos mu měl uznat, flankere. :wink:
-
Těsně vedle Stannise a není to ani Melisandra ani Davos? To mi hlava nebere. :o