heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Co bys chtěl dohledávat? :evil: Tady hrajeme ve stylu "co hlava nepoví, to ruka nenajde". :shock: Nebo tak nějak. :)
-
O jedno en vedle. :wink:
-
Hádání je ale podstatou téhle soutěže, pokud se nemejlim, hihi. :P
-
Takže Jaime Lannister? :twisted:
-
Zní mi to nějak lannistersky, i když to není přímo Tyrion... :idea:
-
A říkala to nějaká POV hlavní postava anebo nějaký méně významný bandita? :x Arya asi ne, co?
-
Je to tak, říkal to Loras Tyrionovi, když se ho zeptal: "A co láska?" Není zcela jasné, jestli se mluví o Renlym. :P A protože Léto se vypravil na výzkumnou výpravu za Zeď, právo další volby tak zůstalo seru flankerovi. :arrow: :idea:
-
Netrefil, netrefil! :twisted: Je to univerzálně platné rčení, to tě omlouvá. :)
-
Těmi se ostatně jenom hemžím. :) Tak tedy vězte: Pravil to muž muži. Hovořili spolu o lásce. :o :twisted: :P
-
Mohl, ale není. :twisted: Chcete nápovědu? :wink:
-
É, ne a ne. :) Tím se vyloučilo docela dost možností, nemyslíte? :twisted:
-
Já věděl, že už jsem to někdy slyšel. :) Tak, a můj citát zní: "Když slunce zapadlo, žádná svíce ho nemůže nahradit." Poetické, což? Kdo to komu řekl? :?: :arrow:
-
Ha! Tak že by Citadelníci? Pate o Leovi? :idea:
-
Něco se mi v mé hlavě maně vybavuje. :idea: Ale nejspíš to bude úplně mimo, jako obvykle. :) Jon o seru Allisterovi? (doufám, že se tak píše... :wink: )
-
Tak že by přece jen nějaký Stark? :wink:
-
:) Těžko říci. Asi někdo, kdo příliš Starky nemusí.
-
To už hádáš Macintoushovu otázku? :)
-
Nevzpomínám si. Co? :)
-
Velmi přesná střela! Jak říkám, byl to velmi lehký citát! :twisted: Račte, vaše serstvo :arrow: :idea: :?: :P
-
Nebyl. Byl to ještě větší zbabělec. :roll: :wink:
-
Tyrion to není, ale ta postava se nacházela někde poblíž něho. :idea:
-
Naše malá "Osvoboditelka" :twisted: to také není, sere Macintoushi. Ale knihu jsi trefil. Je to vskutku z prvního dílu. :idea:
-
Popravdě řečeno, docela byste mě šokovali, kdybyste to někdo uhodli. :shock: Ale jdeš na to chytře, lady Dandali, takříkajíc od lesa. :wink: Chrabrý bojovník to nebyl. :idea: Na řadu přicházejí mé oblíbené nápovědy aneb "pečení na pomalém …
-
Cyniku! :evil: :lol: Ne, Sansa to opravdu není. (Tak trochu jsem čekal, koho to napadne. :) ) Samotná ukázka ale vznešená moc není, i když jsem ji vybíral já. :wink:
-
Tak třeba, co mi přišlo první pod ruku. Je to docela známý citát. :twisted: "Bohové, smilujte se, já krvácím." :idea: :?:
-
Vždycky se najde někdo, kdo se náhodou vybavuje. :wink: Takže jsem na řadě já? Nemám zrovna nic připraveného, budete asi muset pár dnů počkat, až něco vyštrachám. :twisted:
-
To by mu bylo podobné. Ne nadarmo se říkalo, že měl místo mozku srdce a místo srdce dub. :o A nebyl to Areo? :idea:
-
Pro někoho velmi lehké, pro někoho zapeklité. :twisted:
-
Ano, je to paní Mel a opravdu promlouvá do duše Davosovi. :!: :o Račte dále. :arrow: :idea:
-
Moc se do toho teda nehrnete. :wink: Snad nechcete další nápovědu? :twisted: