heavy_head
- Uživatelské jméno
- heavy_head
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Velmi lehký úkol. Děkuji za něj. :wink: Poslední věta Hry o trůny. Tyrion, pokud se nepletu. :idea:
-
A není to ta Cersei nakonec? :idea:
-
Pochopitelně! :) Jestli nevěříte, tak si osvěžte pasáž, ve které se Ohař s Aryou snaží dostat přes rozvodněnou řeku. Kdo by to byl do něj řekl, že ano? :twisted:
-
NE!!! :shock: :twisted: :wink:
-
NE! :!: :!: :twisted: :P :shock: 8) :x :!: :arrow: :mrgreen:
-
Mno. Mjó. Muhehehe. :twisted: A co tenhle? Quote:"Na mou rytířskou čest." :?:
-
Brynden Černá ryba a Jaime? :?
-
Tak Eddard? :?:
-
Člen uklízecí čety zahlazující stopy po mimořádně záslužném činu Tyriona Lannistera? :twisted:
-
:lol: Flanker je right. Byla to Cersei. "Všichni jsme odříkali sliby," řekl Dayne nekonečně smutným hlasem. Chudák Jaime, v tom snu ho tepali pěkně. Pořád přitom myslel na Cersei. Scéna s hořícími meči. Pak se probudil a vrátil se pro Brienne. Sil…
-
Nejblíže je ser flanker. 8) Haraší Jaimemu. Ale není to Tywin. Je to někdo mu mnohem bližší. :twisted:
-
Taky ne. A přitom to je jedna z mých oblíbených pasáží. 8) Dám poslední nápovědu: znáte skupinu Příbuzní? :o
-
Všichni vedle. :o Malá nápověda: stalo se to ve snu. :idea:
-
Někdo další? :twisted:
-
Takže jsem na řadě opět já? Quote:"Budeš žít tak dlouho, dokud budou hořet plameny. Když pohasnou, umřeš i ty." Kdo tohle volal? A na koho? Easy one. :wink:
-
Není to náhodou Jon, že ne? :wink:
-
Někdy v listopadu, ne? :wink:
-
To zní tak nějak... greyjoysky. Catelyn? :)
-
Ani modrou? :wink:
-
Správně. Lady Dandali chladnokrevně skóruje. 8) Léto těsně v závěsu. Opět to bylo o... o chlup. :P Tyrion seznamuje Jona s některými teoriemi Ernesta Hemingwaye. :wink:
-
Jedno jméno, prosím. :wink:
-
Tak už se vzchopte. Nebaví mě všechno uhádnout samotného. :twisted: Zpomalím tempo. Takže vybírám já? Quote:"... mysl potřebuje knihy, tak jako meč potřebuje brus, pokud má svoje hrany udržovat nabroušené." :idea: :arrow: :?:
-
Eddard Malíčkovi! Teda naopak. :P
-
Došel jsem k němu prostou mužskou dedukcí. Vy máte šestý smysl a intuici, my zase logiku a logistiku. :wink: Máte někdo nějaký další? Dnes cítím velkou formu! :)
-
To zní tak nějak žensky. Jaime? :twisted:
-
Jestli ale máte nějaký citát někdo jiný, můžete ho dát k úvaze, než dorazí mistr sarven. :wink:
-
Éru baalrunů už mám naštěstí za sebou. :wink: Bez tvrdé práce nejsou výsledky. :idea: Naštěstí jde na BattleNetu levelování mnohem rychleji než v singleplyeru. 8) Ano. Honba za co nejlepšími předměty a skládání runových slov byl jeden z hlav…
-
A byl jsi Hammerdin nebo obyčejný Zealot? :?: Já jsem vyzkoušel všechny postavy. Zezačátku jsem ulétával na barbarech, jejich hrubá síla a poctivá spravedlnost meče bez zbabělých kouzel mi imponovala (Boardhell (91. lvl!), Hegemon, Oberion (har…
-
Mějte se dobře, vy všichni lidé dobré vůle! :) Byl to zajímavý, poetický podvečer! :wink:
-
Asi mu pořád vězí v žaludku ti Španělé. :twisted: