Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 10. května 2012
  • No já už nedokážu rozlišit, co jsem četla v hostině a co v tanci :( Prostě jsem to četla.... Vím, že mi ohromně připomínal krále z Posledního jednorožce od Beaglea :-)
  • To máš recht - tu šedou metráž přes ni neměli házet jen tak, ale nejdřív z toho ušít šaty :-)
  • Maminko utopte to hned - dokud to ještě přeperete :-p
  • Miss - díky :-) hned je to snazší...já ho četla samozřejmě přeloženého a ne jako Bleckwood Tytos Černoles +2 (16) (zvlášť jeho strom plný havranů se mi líbí) Bukač +1 (5) (zbylo to na něj....) Aurane -1 (14) (děsný hajzlík - nevycházím z předpokla…
  • No ještě tam může vyhrát Kapitán Amerika :-p
    V diskuzi Chyby v seriálu Komentář od Anonym 10. května 2012
  • prosim jake je poradi knih? ted sem docetl hru o trunya nevim kterou úokracovat
    V diskuzi Chyby v seriálu Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Kriso - ale to Ti nikdo nebere a nejmíň já. Pouze jsem komentovala chlapský všeobecný názor a vkus. Uváděla jsem to v souvislosti čeho si průměrný chlap všimne a čeho ne. a samozřejmě s tebou souhlasím, že silikonová ramínka jsou ošklivá a nevkusná…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • brbr - v čase nouze ty s červeným křidélkem - jinak ničevo :-D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • A nebo francouzskou revoluci :-D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • I ruku by ti podali, aby ses z díry vydrápala :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • No jako začátek dobré, ne :-)
  • Dokonalým příkladem toho je Jon a Ygritte. V knížce dostal Jon příkaz ji popravit. Rozhodl se, že to neudělá a nechal jí jít. Vrátil se ke své skupině a jelo se dál. Pěkná scéna, která ukazuje dobré srdce Jona. V seriálu? Dostane příkaz jí popravit…
  • :-) krásné botičky :-)) Ty bych brala všemi deseti ! Já tak mohu přihodit tuhle bez bot :-))
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • brbr - právě v chlapském kolektivu nejlíp zjistíš, na co chlapi reagují...na takové "vyfiknuté" slečny, jak tu třeba dala Krisa nee - to není oblečení, kterého by si všimli. To totiž nejsou hezky oblečené ženské - jenom módně oblečené ženské a to je…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • brbr - to jde jen o zvyk :-) Využít toho, že jsi ženská je příjemné a chlapi taky nepřijdou zkrátka, protože po střetnutí s tebou má dojem, že tento den není ztracený a vůbec je celý nějaký hezčí....že ještě jsou ženské, za kterými stojí za to se ot…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Jo dokonce jsem nemusela tahat tašky a kufry a hned se našlo i místo k sezení :-) Svět je pln galantních flankerů, když ženská vypadá jako ženská a usměje se jenom na něj :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Ano a nebo jako Muž z Honkongu :-D
  • Honička v rikšách a palankýnech - prima :-) a Arya bude skákat ze střechy jednoho na druhý a hledat Cersei....
  • To proto, že jsi to nezkusila :-D Naprosto bez problémů...navíc ti ho ještě výpravčí přibrzdí :-)) Si piš... Taky ti nikdy neujede autobus (za předpokladu, že jsou řidiči chlapi).
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • chybí je automobilová honička, ale třeba bude honička na dracích :-p A místo z pistolí po sobě budou metat kouzla a někteří i šípy...
  • Já v takových chodila i na jatka...lidi si zvyknou :-p
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Moment - já to uváděla jako daydress! Přinejmenším ty první....ale směle bych chodila i v těch druhých....vždycky jsem zastávala názor - proč si šít šaty nehezké, když si můžu ušít hezké :-D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Ty dozajista :-) Ovšem žádnou z těch seriálových slečen a paní spoře oděnou ve své databázi nemám, takže budeš muset čekat až je nahodí někdo jiný :-D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • flankere - odkazy a obrázky ....hm snad to ještě není mimo topik :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • I kdybych k tomu přidala podpatek, tak bych si nevybrala :-) Nedovedu si představit, jak by musely vypadat šaty, které by se k tomu daly obléct :-) Šaty podle mého vkusu vypadají zhruba takto pokud ne takto K tomu si jarmilky nedovedu představit …
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Záleží jaký rod vybereš pro jméno města Lys.... (ten Kroměříž, ta Kroměříž, ten Olomouc, ta Olomouc....gramatika se může lišit od názoru starousedlíků - vycházíme-li z toho, že Olomouc je Julesmont, tak je na místě ten Olomouc, i když gramatika je s…
    V diskuzi Chyby v knihách Komentář od Anonym 9. května 2012
  • No mi zrovna baleríny přijdou jako jarmilky :-D A dlažba je skutečně příšerná...kde ještě byla slušná kachlová, tu vyměnili za zámkovou a to je dokonalý lamač podpatků :( takže mi nezbylo než přejít na sandále na klínku, protože bez štyklu nesnesu…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Nojo když to klepe v příslušném rytmu, tak se ví, že "NĚCO" jde :-) Je pravda, že chlapi zbystřují a rozhlídnou se, když klapání štyklíků zaslechnou - zajímavý "urban efekt" :-))
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • flankere - to proto, že pohled na ženu kráčející v elegantních botkách na štyklíku lahodí Tvému mlsnému oknu víc než ženy pochodující v cvičkách, trepkách, důchodkách, ohromných kopytech či bagančatech - což je praktické právě proto, že nezapadnou d…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.