Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Checht - takhle to vypadá jako morální čin, co :-))
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • To jo, Textil Quest je NUDA. :( A taky obuv a drogerka všeho druhu je pekelná nuda za trest :-D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Gepeto - a nebo chození po obchodech nesnáším, raději si připlatím za pultovku, kde řeknu co chci a vypadnu než bych šla do obchoďáku a do obchodu zkrátka jdu jen když něco potřebuji a to cíleně...tak tam trávím minimum času a ani to nejde do peněz …
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Krisa - ale jo :-)) Gepeto - na to se nikdy neptám - prostě si vezmu dost peněz a u kasy zaplatím :-p
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Něco pro fanoušky Arye a Gendryho :D http://raphmike.tumblr.com/post/22126491543
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Máš pravdu - takové mohu nosit jen u nás na horské vesničce, kde máme chodníky z velkých kachlí (40x40)...ve městě jsou kočičí hlavy a zámková dlažba - obojí musel vymyslet chlap, jehož manželka jezdí všude autem :-D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Jo Timmet a Arianus by byli bezva dvojka :-D ale +2 ani oba dohromady :-D
  • Nemůžu hlasovat - nemám komu dát +2 :-))
  • 170cm :-p Prostě mám osmičky no...jo jasně - malý jety :-D Bratr má 14ky po dědovi. Co naděláš ? Uřízneš? Jenže problémeček je v tom, že zatímco dřív (už od sedmé třídy jsem měla osmičky) byly všude dámské číslo 8 jako normální velikost, tak nyní no…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Dotaz pro vsechny ty, kteri si stezuji na odklon serialu od knihy )). Napadlo me... protoze Martin na to sam dohlizi a nejaky paskvil, by urcite zakazal. Co kdyz on mel v dobe psani mnoho jinych alternativ, kde si nakonec vybral tu jednu, kterou nap…
  • flankere - je z Hodonína a žije v UK - takže žádná vizitka nebude :-))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Hm tak tyhle ne.....když začnu jevit zájem o boty, tak vypadají zhruba takto (nebo s otevřenou špičkou) Elegantní tvar, dokonale vycentrovaný podpatek pod patou! Normální klasická špička bez tvarových vymyšleností. A dobře vystužená podrážka, která…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 9. května 2012
  • Tak ono je podle mě docela dost možné, že Půlrukého družinu pobijou dřív, než je Jon najde, toho pak zajmou a Ygritte se za něj přimluví. Tím by také přidali nečtenářům hádanku, jak je to s jeho loajalitou (oproti knize, kde víme, že je věrný hlídce…
  • Tak ono je podle mě docela dost možné, že Půlrukého družinu pobijou dřív, než je Jon najde, toho pak zajmou a Ygritte se za něj přimluví. Tím by také přidali nečtenářům hádanku, jak je to s jeho loajalitou (oproti knize, kde víme, že je věrný hlídce)
  • Promiňte ale co sakra měl znamenat závěrečný únos draků? Pokud to tím chtějí spestřit tak teda přeju fakt hooodně štěstí aby se do toho nezamotali a úplně to nepo...dělali...
  • Já myslím, že k Temelínu se ti kompetentně vyjádří Ugla :-) Mi vrásky nedělá... A voda je pro všechny a zadarmo, Trautenberku! - To by mělo být logo všech firem s balenou vodou :-p
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 8. května 2012
  • No bodejť :-)) Kdyby jeli rychleji než soupeři, tak dozajista :-)) To je taky jak od Záruby :-) Kdybychom neprohráli, tak bychom určitě vyhráli!
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 8. května 2012
  • Sportovcům snad specielně pokládají tak stupidní otázky "Proč myslíte, že jste prohráli?" nebo ještě lepší "Myslíte, že vyhrajete?" :-D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 8. května 2012
  • Jak myslíš kdy? :-)) Já ji znala na střední :-))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 8. května 2012
  • Krisa - a co Jerseyky? maličké i jen 300kg drobné....ohromně užitečné a roztomilé :-) Prý jsou "gentle" :-))
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Anonym 8. května 2012
  • Já se těším na rozhovor s každým sportovcem...je to neskutečná psina :-)) Nebo taky na komentáře - třeba Záruba má někdy takové hefty...při ČRxŠvédi jsem ke konci řvala smíchem :-D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 8. května 2012
  • No ony jsou větší - cirka 150 v kohoutku - ale jinak ohromně nenáročné :-)
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Anonym 8. května 2012
  • To bylo celé - přišla nasrděná od doktora a nadávala jak špaček, že jí ty lázně nepředepsal :-D No ona totiž dala i těm, co křičeli NE! ale zdrhali příliš pomalu :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 8. května 2012
  • Krisa: Nebohá dívka trpící problémy úzce specializovaného povolání? :D Chcete říct, že stejně jako má spolužačka i Šae žádala u lékaře lázně na vytahanou vagínu ? :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 8. května 2012
  • Ještě, že je tu tolik chytrých lidí, aby mu poradilo... :D Aby pro něj našlo řešení absence mezerníku :-)) Na to nás přece má, ne :-))
    V diskuzi TV seriály Komentář od Anonym 8. května 2012
  • Myslím, že heavy_head by měl používat podtržítka a vytvořit_tak_vlastní_osobitý_styl :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Anonym 8. května 2012
  • No Belgické modré jsou na mne vážně moc... Ale obecně nejsou taková monstra běžná - ani Cheroláci se nechovají čistí - pouze se běžné kravky většinou českého červeno nebo černostrakatého inseminují Cherolákem (střední rámec) a výsledná býčci i jalo…
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Anonym 8. května 2012
  • Surio Mario Martinéz Juanez Ferdinando byl bojovníkem vybraným pro boj ve vysoké trávě :-)) (A jeho IQ bylo rozhodně vyšší než Jágrovo :-p )
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 8. května 2012
  • Ale Chmure :-) Tohle bylo založeno prý pro roztomilé obrázky zvířátek - kravičky jsou roztomilé a užitečné navrch :-)) Ti co je znají mají svoje oblíbené a ti co neznají jsou možná překvapeni, jak vlastně můžou kravky taky vypadat :-) Máš své oblíbe…
    V diskuzi Obrazárium Komentář od Anonym 8. května 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.