Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Takže děcka, za dva dny jsem přeložila většinu lokací a poslala Sergejovi, ale tohle mi zbylo...buď je to zabudované v textech knih a nebo to zkrátka ještě nebylo přeloženo, páč to je v Tanci s draky. Kdo chce pomoct a ví, ať doplní, ale prosím, ne …
  • Ono s tou zradou Neda je to také relativní. V jistém ohledu Neda zachránil. Joff dal rozkaz "zabte je všechny" - zajetímu zajistilo ochranu v již ztraceném boji. Navíc ani malíček nemohl počítat s tím , že Joffrey nechá Neda popravit. Malíček v pods…
  • Učiněný plastický chirurg :-) bych se kolem něj bála projít, byť by měl v ruce příborák - zvrhlík jeden :-D
    V diskuzi Hostina pro vrány Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • Taky sis všimla s jakou chutí uřízne kousek tuhle nebo támhle...:-)) (ale taky může být Arya tak "nadaná" žákyně - jak už to u hlavních postaviček ve fantasy bývá někdy, že jako rychlokvaška projde výcvikem za dva roky to, co jiní na dvacet let :-D…
    V diskuzi Hostina pro vrány Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • Arya není prvá - vždyť ji tam taky jedna taková učí....spíš tam bude nějaké to úchylně Martinovské, že se bude muset vzdát plodnosti či co.....HBO ji rovnou vykastruje a bude tam stříkat spousta krve...
    V diskuzi Hostina pro vrány Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • Jedenáctileté holky moc neplánují rodinu :-)
    V diskuzi Hostina pro vrány Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • Jak tak dohledávám pár jmen, tak jsem narazila na zajímavou zmínku. Arya v chrámu mnohotvářného boha mluví s tím zvláštním vrchním knězem: "Mnozí sloužili Jemu mnoha tváří během staletí, ale jen pár z Jeho služebníků byly ženy. Ženy přivádějí na svě…
    V diskuzi Hostina pro vrány Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • flanker.27: Okamžitě si jdi nafackovat! :))) Čekala jsem že zařveš "Vypusťte psy!" :-D
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • Já taky neznám :-))
  • Áha :-) jak bych Ti to...v Pratchettových knihách Zeměplochy by ses dočetla, že "krysa na špilce" (rat on stick) je nejoblíbenější fastfood trpaslíků - vyhlášená pochoutka....ovšem v Ankh-Morporku se začaly dělat z náhražek - třeba z kuřecího nebo v…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • K jídlu leda čokoládové atrapy!
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • A to navíc mluvíme o potkanech :-D
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • Krisy se žrát nebudou - to by do toho ještě promluvily zlofeny! :-D
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • Samozřejmě záleží, jestli to budeš psát v češtině a nebo ve slovenčině a nebo třeba ve dvou verzích - co já vím, že máš v plánu :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • Ta Valyrie/a bez Valyrie čemu - Valyrii co - Valyrii Valyrie! o Valyrii s Valyrií
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • Checht - mi spíš vadili ti olysalí elfové, co vypadali, že mají o 6 chlupů na hlavě víc než glum a ještě zalitých brilantinou ....blééé agent Elrond Smith v čele....o elfí plešatosti Tolkien nepsal...
  • Jarla: Díky, Aegor Bittersteel! Blbé je, že mi to napadlo, ale nejako som sa sekla a nevyšlo mi to. Jasné :-) Tam je matoucí "r" místo "n" na které jsme zvyklí :-))
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • :-) Mi spíše vadilo, že tam vůbec byla nacpaná Arwen na úkor Glorfindela (mého oblíbence :-) )
  • No moment - a co umělecký dojem? Vy jste nehodnotili co nejzajímavější vzorek? Zvlášť u chybějícíh zubů to je zajímavé "dichcíplina" :-D
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • Jarla: Nedáš nejaký hint k tretiemu, prosím? Už nad tým sedím dlho a začína ma to štvať. :D Všechno souvisí se vším :-)
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 26. dubna 2012
  • Hm....taky si vzpomínám na potoky pseudoboršče, které jsme lili za dřevěné obložení radiátorů a jak se hezky posouvali lidi za stlem ve frontě na radiátor :-)) Ale chodila jsem tam jen chvíli - než jsem tátovi dom donesla oběd v nosiči a tím ho přes…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Anonym 25. dubna 2012
  • S léčbou smrti začali hned, co Euron opustil Západozemí :-D
  • Aha v tom případě si hašé nedávej ať už bude ozářena poledním sluncem či plutóniem :-)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Anonym 25. dubna 2012
  • Jarla: Druhé je Daemon Blackfyre. Přesně tak :-)
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 25. dubna 2012
  • No kdybys to upekla, tak je to vlastně sekaná a když to usmažíš, tak karbanátky, takže to vlastně ani nemusí být zlé...
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Anonym 25. dubna 2012
  • Jarla: Poslední: Brynden Bloodraven. Jo a překvapivě krásně sedí až na tu interpunkci :-))
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 25. dubna 2012
  • Montezuma 1/4 :-)
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 25. dubna 2012
  • Hašé je pokud se nemýlím masová kaše.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Anonym 25. dubna 2012
  • NUDLE BYLY TRN či po slovensky BLUDY LEN TRNY FACKY NEBRAL DEMO TRESTAL TEBE ORGIE a zvlášť hezké: VRANY BLOND NEDOBRE
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 25. dubna 2012
  • Myslíš že 4 692 kusů ozářené haše přijde na 200 miliónů ? :-)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Anonym 25. dubna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.