Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Super dil, nejlepší ze všech konečně to začíná mít grády. Ty odbočky od knihy se mi líbí, pěkně jí dokreslují a aspoň se čtenáři nenudí.
  • Poznámka k S02E04 -- cupbearer by se podle mě do češtiny nejlépe přeložilo jako šenk (tj. člověk, který rozlévá nápoje; scéna s Tywinem a Aryou).
    V diskuzi Hra o trůny - titulky Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • Rob bude ranen, ona ho bude uzdravovat a Robb ji pritom omylem smikne. Ona jako spravna divka z klastera je samozrejme panna! Robb ji zachova cest a okamzite se s ni ozeni. Akorat se bohuzel ochudime o prekvapeni jak kdyz to bylo v POV Catelyn.
  • Hned jsem si myslela, že podnikavý typ jako Ty si otevře sázkovou kancelář bez nápovědy :-D
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • A jaké hry se hrály u vás na škole? :-)
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • No ještě to může přijít jako zvrat - změna erbovního zvířete...:-) Volná adaptace, však víš :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • flanker - přesně - napadlo mne, že autor je hinduista - to je takové rozumné vysvětlení :-)) a pak ještě tedy HBO verse znaku Starků :-D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • Rozsudek ? Ale kdež - já bych tedy zvolala "enjoy party"...ale co na to slečna Urathraptor ? :-) Byl to její nápad pojmout to jako hru :-) Já jsem takovým jezírkem pouze vyhrožovala těm, co nechtějí být v onsenu s mou společností :-D :-D Taková alte…
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • no to nevím co bych dělal... já si kupuju všechny vázaně, tak přece nebudu mít Tanec s draky v brožovém vydání ...
  • Nic jim nedávat :-) Sice myslím, že by se dost sázelo na Horu, že je utluče pazourama všechny, ale třeba by to nebylo tak jednoduché - kdoví, který ze zúčastněných by mu co nakecal a slíbil...to by ještě mohlo být hodně napínavé :-)
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • Tá jo - kdybys to měla třeba v aréně, tak bych si taky koupila plné vstupné na čumendu :-D Ale proč je přikovávat - já bych je naopak nechala ať rozproudí vlastní jímavou konveraci, ne ? :-))
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • Dobře, můžeš taky k nám do onsenu a ne do exclusive hogo fogo prominent de luxe eňo ňůňo s Ramseyem, Visrysem, Walderem Freyem, Horou, Joffem, Malíčkem, Roosem a šíleným Aerysem :-)
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • Holt budu muset ten Tanec koupit v paperbackove verzi.
  • Chytřejší ? To s tím nesouvisí. Jen jsem ženská a takových věcí si všímám. Eddard je kapku koženka a má těch skrupulí v některých ohledech příliš, ale dobře za takové lidi jako je on. A taky není dost podezíravý, protože je čestný. Třeba ta ambicióz…
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • heavy-head ....no to je otázka. Tak jak mluvil třeba s Eddardem jako pobočníkem, tak bych ho prokoukla. Těžko říct, jakou taktiku by zkusil na mne. Osobně dávám přednost lidem upřímným na plnou hubu bez jinotajů ukrytých za narážky a hyperbolu. Taky…
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • To ano, ale já bych s ním měla problém být v jednom městě natož vaně :-) ale klidně místo něj můžeš dostat starého Waldera :-D
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • heavy-head - Robert připomíná třeba Jana Lucemburského, ne ? :-) Ale jako společník je podle mne výborný. A kdo bude prudit, toho posadím do vany s Viserysem, Ramseyem, Malíčkem, Joffem a Horou! A jestli budou zlobit tak přihodím Roose a šíleného Ae…
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • Chmure, smiř se s tím, že Robert je jaký je. Není tak škrobený jako Eddard, ale je to jeho nejlepší kámoš a vůči němu se choval vždycky jak ? I s ohledem na všechny okolnosti. Je prchlivý a náladový. Ale jako člověka si ho vážím stejně jako Eddard …
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • Zatim nejlepší díl..a drobné odchylky proti knize mi nějak zásadně nevadí..Stejně,nacpat knižní předlohu tak aby se něco nevynechalo a lehce nezměnilo do 10 dílů je docela fuška.
  • Všichni výše zmínění jsou chlapi spolehliví, schopní, to co dělají dělají dobře a vědí, kde je jejich místo. Někteří jsou inteligentní a jiní mají smysl pro humor. Ale i Doran ten smysl pro humor má. Jeho pesimismus pramení z odhadu budoucnosti a te…
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • Chmure - to je právě v Písni ten problém...koho ?! Kde brát i když budu krást? :-) Jméno není podstatné, že :-) Hm podle sympatií - Davos, Thormund Obrozhouba, Velký Jon Umber, Doran Martell, Tyrion a Robert...naložili bychom se do termálního onsenu…
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • a o koťátkách nechci ani slyšet! V noci se nám pod oknem v rybízech mrouskaly kočky. Přemýšlela jsem o ikebaně - do sudu dáte na dno velkého dikobraza a pak tam přisypete 20 vřískajících koček a dobře zajistíte dekl !
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • Já proti Lorasovi jako člověku nic nemám přece:-) Já proti němu mám výhrady jakožto společníkovi do vany pro mou osůbku :-))
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • Ano, ale ve vaně by mi byl na nic ...ale mohu ho přihodit do toho tvého bazénku :-)
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • Tady je jiné savčí téma - nevím, jak rozumět tomuto obrázku....ale třeba v seriálu mají Starkové ve znaku zloveverku.....nebo se Eddard reinkarnoval ?
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 5. září 2012
  • Anagramy zvládám jen pokud sedí háčky a čárky...pak je tak nějak ignoruji jako ústupek anglofonní klávesnici a neberu :-)
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • Loras je učiněné jehňátko :-D Voňavé a čisťoučké....a nepoužitelné :-D
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 24. dubna 2012
  • + chuda Sansa, len nevim, proč sa tak pretvaruje aj pred Tyrionem, a trvá na svojej "jedinej a pravej laske k jej drahemu snubencovi Joeffrimu" (ci jako sa to prasa piše :d :[ :/ mi pripada, jako obet nejakych "monstrprocesov", ked tí obžalovaní sam…
  • mno, to bol teda jemný "sexik u Joffa :o :D :( :/ zatial necitam knihy, zatím, ale dokedy budu muset všetci v Kings-Landing trpeť pod vyčinmi toho maleho sadistickeho psychopata zmetka1 ? :( :/( na rozdiel od neho, mi Dany vobec nevadi, prave je ob…
  • Nový Hora nemá tolik exprese jako původní, a taky nevím, nějaký čahoun hubenější, ten by koňa nesetnul nevím nevím jak bude bojovat se zmijí Stín byl zmáklý hezky, ale vždycky jsem si to představoval fakt jenom jako stín na stěně jeskyně, tady myslí…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.