Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Vidíš - Tvoje dcerka cucá - ta moje měla takový tah, že mi jednou vycucla mm2 (nejde tu horní index) masa, ze mne valilo krve jak z bravka, bolelo to jak...při každém kojení znova a já prostě držela jak hluchý dveří, protože jsem se bála mastitidy n…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Ze své flašky :-D Ale zjevně nebyl někdo, kdo by nad ním stál a říkal - teď udělej tohle a teď ono a nezapomeň to vychladit a na jakou teplotu :-)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Ale no tak :-) Říkám snad jako děda Sadra a Samanta Koks? Nebo jak jeho matka Vinet a ....ten druhý.....Ovšem perla byla, když přečetl Pil Kolínskou !
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • To je právě schválně :-) můj děd to neuměl vyslovit a vždycky říkal Maras a přihluplý Lojza (Funes) :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Na charakter to vliv nemá :-D
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Tyna - tak zajdi na zubní - zubařka do mne zase hučela, že když začnou lézt zuby, že mám okamžitě přestat kojit, aby se děcku nekazily :-D No řekla jsem jí, že myšáky stejně vypadají, takže to asi udělám po svém... neboj, před sto lety nebyly flašky…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Ani nevíš hochu, kdy se Ti to bude hodit:-) to říkám trochu ze srandy a trochu - co když bude manželka na operaci nebo znova v porodnici a ty zůstaneš s ročním človíčkem doma sám...stávají se kuriózní situačky :-) Tyna - vidíš - já si šedý lupus hn…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Taky si všímáte té mapy ? Starkovic Sever jsou Us, za Zdí jsou Mouseheads, Freyové jsou Mekoši.....železná banka v Taliánsku,.....a tak dál a furt :-)
    V diskuzi Mapy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Jasně :-) Maras byl taky 2x ve Fantomasovi :-))
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • To není pravda - to si vážně myslíte, že tu tak sedím a dumám - jak já bych je tak odlákala co nejdál od obsahu místnosti...?
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • anagram se Sansou by musel být asi o ananasu :-D tak do toho :-)
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Tyna - chápu Tě - mám nyní podobně nešťastnou švagrovou - vím jak běhá, shání a předtím taky nacvičovala všechno možné a ono nic :( Nejhorším morem na mlíko je stres (třeba v chovech, když chceš, aby prasnice nezačaly laktovat po porodu, tak je vyže…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Amanito - vyber si Mormontovou i číslo mrtvoly a jsou Tvé :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Mi zas vadí, že to vypadá, že každé tíma odtáhnu od ofsaijdu já :-p
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • A pokud je tam oboje GRRM nechá, tak mu na autogramiádě fanoušci pozvrací záda :-D
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Gepeto, zde by Tě Sheldon Cooper poučil o tom, že se bavíme naprosto vážně. Diskutovat o tom, že Superman nemohl Luiz chytit metr nad zemí aniž by se mu rozpadla na tři kusy je oprávněný argument, zatímco to o čem mluvíš ty je blbina :-p
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Pokud se jí uzdá, že to vidí ve světle ohně, tak do toho půjde a děvu upálí:-D
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • No napadlo mne, že když má Sansa bratra Jona, tak by nemusela mít skrupule :-) Teda pokud není po mamince...i když její sestra v tomto skrupulózní tedy nebyla :-) A mohal by mít urozeného ženicha ve svém věku a co víme slušného charakteru :-)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Jo a ještě Edrik Bouře by nemusel být úplně mimo mísu, když je urozený z urozených a vlastně jediný Baratheon k oficielnímu použití...No Willase bych asi brala :-D
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Hezouni zásadně preferují celibát aby měli výmluvu a mohli jen s těmi, které chcou bez závazků - Jon, Jaimi, Loras....:-) Edmur je ženat a má to nahnuté, Qentyn je taky oflajn, Tyrion je a není 2x ženat a navíc mluvíme o Sansině problému :-D Co tam …
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Žejo :-) Kromě několika nanicovatých dětiček o kterých pendrek víme fakt není kde brát!
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Melisandra a Euron je špičkový pár - kdo z koho...to by bylo v sázkových kancelářích narváno :-) Ale Cersei určitě s Robertem Silným - ten ej přece přesně podle jejích představ a potřeb :-) Tyrion a Penny nikdy - ne že by to neklapalo, právě že ano,…
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Nééé, u psí nohy, ne...stačí, že už je v rodině má :-) Jen jsem poukazovala na nedostatek urozených chlapů jejího věku :-)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Nojo Sanse šlo nacpat "osobnost" do doby když byla naivní a tvárná...ale toho v ní bude za chvilku poskrovnu a zbyde tvrdá Starková a nepředvídatelná Tullyová - komu byste to přáli ? :-D A fakt - v hlavních liniích vládnoucích rodů - Stark, Lannist…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Monte - anagramy zní líp než, že jsme oftopik, ne ? To je krycí název :-D
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Na to bych nesázela - starší zralý muž může být na škodu pro někoho se Starkovsko-Tullyovskou predisposicí pro tvrdou palici - za pár let by překážel :-D
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • No možná R10 :-) Ale Catelyn je moc konzervativní a na Tullyovskou medově zlatou N7 nedosáhla :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Neboj jen při větších epidemiích :-D
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Podrick se projevoval minimálně,a le vždycky čestně, kladně a nejlepšími možnostmi z daných. Taky jako jediný snad vidí Tyriona jaký je a váží si ho, za jeho dobré vlastnosti. Proto by si Sansu nikdy nevzal....tudy vlak nejede. To že Sansa by měla i…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Tuž to bys mohl být ten...tajtrlík :-D
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.