Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • My narozdíl od HBO víme, že existuje pelette N10! Z Vás naděláme blonďáky :-D Takže žádná křeč...
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Jistě - to bubeníci potřebují...teda kromě toho z Def Leppard :-D
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • To může být jak šrapnel, ale aa v kombinaci z AA jde do kytek :-D
  • To by mohlo být dokonce IN, ne ? :-D
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • V Háji působil v dobách před naším seznámením :-D Dlouhé blond vlasy, oslňující úsměv - nic ? :-))
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Nedokázala, už i teď musím žlampat jak nemocný osel :-D ale má to velkou výhodu - já zblajznu hromadu čokoládiček a malý to všechno vypije - to jest - já mlsám a on přibírá! vymakané, co :-D a samo že přikrmuju - respektive jí už všechno, co chce, a…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Montezuma3 to jsou anagramy pro zasvěcené :-D
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • brbr - z Háje...hmmm teď zjistím, že jsi jedna z těch mnoha bývalek mého chotě :-D Prima shledání :-D u nás se praví gizd s "i" :-) a kibel s "i", zato hyc je s "y" :-D
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Hlavně se neprokecněte a nepoužijte nejdebilnější slovo "mimísek" :-D Jasně, že je mi vuřt, jestli kdo kojí - já si svou blonďatou ligu odkojím, páč mám své pohodlí...teď jsem si uvědomila, že jak tu sedím, tak e mi něco vetřelo na klín a už kojím a…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • V krvi umřela, protože si chtěla sednout na trůn! Ale stejně mi připadne na levačku, jak Dorňané jsou poisováni jako řejkněme přinejmenším středomořsky přicmoudlí čičmundové....Elia tedy nebyla jiné - jukněmež na jeji neteř Ariannu, že....a takoví …
  • Nevada Ti naplácá - jsi oftopik :-D
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Ale no tak holky - co je pohodlnější než kojení ? :-D holku jsem kojila 2 a půl roku a v pohodě a synka taky kajím a budu kojit aspoň ještě rok....není nic tak pohodlného...je v tom přesně to, co potřebuje a nic víc a nic míč - chutná to jak salko s…
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • patřím k té menší části čtenářů, kteří doufají, že R+L=J neplatí. nechci, aby byl Jon potomek šílených Targů. ... Targaryeni nebyli šílení jenom nepochopení ve své genialitě. Kupříkladu takové pití dračího ohně má vynikající antibakteriální účinky, …
  • naopak - mazej se umýt a nezapomeň na holení :-D
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • :-D tak ten neznám :-D ale situace jak vystřihnutá z reality.... A kdyby něco, tak jsou to všechno anagramy :-D
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Paně dochtořéééé, pojecha do nas!
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • I babuť motě, paně? Takego malego prošoka? I je on zaščipeny?
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Ale k nakousnutí ano :-)
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Z kajs je, synku? Tež z Gorolji ? Něprav, to němožne, to něbyva :-D
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Krisa - bílý černý chodec (+ zlofena v roli Chundeláče) Jarla - rebarbora v davu (ZDARMA) (+ dodá synka) Flanker - Bolestínský Ed (+ Lannisterská zlofena) Elanne - Ollena (S HONORÁŘEM) svoa00 - Oša Ji-ti - Berika, Půlrukýho, Obrozhobu nebo Lorda z H…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • heavy-head - nikdo Ti nebrání, ale ber v potaz, že Ti ufikneme pracku, aby to bylo přesně podle knihy :-D Vůbec Lannisteři jsou nějací kupírovaní - ruka, nos, ucho,...:-)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • flanker - to druhé už može být měkké :-)) byl to přece jen malý klučina :-D
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • :-) Průběžně se zapisujte do seznamu :-))) Alek bude dělat pedagogický dozor, aby se to nezvrhlo, kde nemá :-D Já vím, Aleku, že kam vlezu, možná deset let tráva neroste, ale oftopiky bují - fakt nevím čím to je...Kryton by jistě řekl, že to je otáz…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • flanker - Ano Nohavica to umí vyslovit - ten je synek zpoza kopca:-D Heavy-head - Prajzák? to nevím, jestli to byl waserpolák :-D bo to každy Prajzak ví, ni. - přebývá Ti čárka nad i ve "ví" :-D
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Nevada - neznám, ale zkusím, díky:-) Everett - Zaklínač je má srdcovka, ale seriál jsem vzdala po jednom dílu stejně jako got :-D I když z trochu jiných důvodů, ovšem zaklínačka Adéla ještě nevečeřela - o té mi stačilo jen slyšet....my z oficielního…
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Teď jsi mi v galerii připomněl jeden anagram, který se mi hodně líbil, ale zapomněl jsem ho uveřejnit v prvním příspěvku. Podrick Payne = Poradny cipek :) Pokud to má něco společného s havířama, tak vždycky "y" bez výjimek. Cip Cip je jenom cibulen…
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Tohle dneska někdo postnul na WiC.net s popiskem "the Lannisters during happier times" :D :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Tak to vypadá, že budu konečně muset vystoupit z anonymity a trošku se zastat "burana" a vlčice (byl by to mnohem lepší název pro ten příběh, co vyprávěla Meera Branovi :) )... Proč to vlastně Meera Branovi vyprávěla? A proč se Reedovic tak divili,…
  • Robert Arryn je také její bratranec a nikdo se nepodivuje nad tím že si ho ma vzít (aspon by se nepodivoval kdyby nebyl o tolik mladší a nemocný) Ale Sansa si nemá brát Roberta Arryna... btw - Kevan Lannister neměl za manželku svou příbuznou, alesp…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Bastard (neověřeno): a.) Jon je stále členem Noční hlídky. b.) Vůbec není jisté, že je synem R+L. c.) I ten bratranec se sestřenicí si koleduje v lepším případě o děti s horším zdravím popř. různými vadami, poruchami... Jenom pro jednou, v rámci ob…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.