Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Chmur píše Jako dítěti mi rodiče kupoval sešitová vydání příběhů Tarzana, právě s kresbami Zdeňka Buriana. A jeho kresby jsou nádherné. Z. Burian je pro mě král českých malířů a kreslířů. Bohumil Konečný je také moc šikovný. Ale je jeden může být n…
  • Kdyby se chtěl někdo připojit směr Ostrava Praha popřípadě i na zpáteční cestu, ozvěte se, budeme jen rády...jede nás malinko :D Zadejte to prosím na ten Jízdomat: http://www.jizdomat.cz/kinomaraton-prvni-rady-serialu-hra-o-truny Alespoň se to troc…
  • Kdyby se chtěl někdo připojit směr Ostrava Praha popřípadě i na zpáteční cestu, ozvěte se, budeme jen rády...jede nás malinko :D
  • 15 nejvíc sexy hereček z Game of thrones: http://www.ranker.com/list/the-hottest-women-from-game-of-thrones-season-1-and-2_/trent-walker?page=1 Souhlasíte s pořadím? :)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 22. března 2012
  • Já jedu z Opavy, ale asi o pár dní dříve :)
  • Zdravím všechny přítomné jménem týmu připravujícího nové vydání Písně ledu a ohně. Momentálně se finišují úpravy vázané Hostiny pro vrány. Doufáme, že jsme se zbavili většiny pravopisných chyb, ale v čem je potřeba opravdu pořád upozornění ze strany…
    V diskuzi Chyby v knihách Komentář od Anonym 21. března 2012
  • Co je to za pitomej socialistickej nápad dávat to zadara?:)
  • to Astaldeo ja ja, přesně to jsem měl na mysli. Dík. Teď je na východě ovšem Daenerys :o) Hm... I když vlastně, i ta má o otrocích a obecně i lidech svým způsobem socialisticko-komunisticko-utopické ideály a představy.
  • Můžeme hrát pantomimu na postavy z Písně ledu a ohně ^^
  • Předpokládám, že konec bude někdy mezi půlnocí a jednou ráno...ale můžeme pak udělat nějakou after párty :)
  • Mám dotaz: je možné se připojit i v průběhu dne, tedy už po začátku? Nebo je podmínkou přijít v těch 12?
  • Povedené dvanáctero. Připomnělo mi to dávnou textovou pohanu LOTRa, kde bylo psáno o tom, jak zlý kapitalista Tolkien naráží na zemi temna na východě, dělníky nazývá skřety atd. atd. Snad bych to někde vyštrachal. Jakož i sqělé shrnutí téhož ve styl…
  • Miss Utahraptor Z hlavy jména nevím, ale podívám se doma a pak sem jména hodím. edit: Na jednoho jsem si vzpomněla Petr Modlitba- tohle je ten "jediný český dinosaurus". edit2: Jaroslav Bažant- modely; Jiří Svoboda a našla jsem i Burianovský weste…
  • Co když měl Eddard víc bastardů? Vysvětlovalo by to ten počet potencionálních matek (a navíc, podle příběhů to byl docela proutník :D ) Jednoho bastarda si vzal na Zimohrad, zbytek umřel, nebo se na ně "zapomnělo" a Lyanna dala Eddardovi jen nějaký …
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. března 2012
  • Prosím ví někdo kdy kde a za kolik ?Ráda bych se připojila:)
  • Nedávno jsem jel autobusem a vidim, že o jednu řadu přede mnou sedí kluk a čte si Hru o trůny (vázané vydání). Byl asi na 20. stránce a já jsem si pro sebe říkal, "Jo, ty se máš, ty ještě nevíš co tě čeká."
  • Nejlepší malíř a ilustrátor u nás byl Zdeněk Burian.Od něj bych si obálky dovedl představit a nejen obálky,ale i ilustrace v knize samotné.Škoda,že u nás není někdo jeho ražení.
  • Oki, tak já se dobrovolně přihlásím, že jsem vyhrála. :-) Opravdu jsem to nečekala a ani si nepamatuji svůj tip kolik se do soutěže zapojí. :D Ale jsem moc ráda. Děkuji.
  • Prý si za to můžu sám, že jsem si to měl překontrolovat - říká ta moje drahá povička. Fakt je, že to zamrzí. Kdbych měl jiný tip, tak bych se s tím smířil líp. Tohle si budu dlouho vyčítat.. A teď mi drahá říká, že mi z půlky na DVDčka přispěje. Ta…
  • Zadarmo? To mě teda moc nepotěšilo. Abych nejela přes půl republiky a pak bych se ani nedostala dovnitř s tím, že už na mě nevyšlo místo. Nevíte, jestli to má HBO nějak zajištěné i pro případy přílišného zájmu?
  • Néééé.. Opravdu? Tak to si můžu jít rvát vlasy. To jsem se přepsal. Říkal jsem, že to bude kolem 2stovek, váhal jsem mezi 198a 199.. Za to může ta moje holka jedna ukecaná. Jduu rvát vlasy jí.
  • Já jsem tipoval 198!!! Teda aspoň doufám. Debatovali jsme s přítelkyní a teď jen doufám, že mě nezbla a já nenapsal něco jiného :) Kdy přijde to potvrzení mailem? Nic tam nemám.. Tak nevím, jestli se můžu radovat..
  • Mě teda ty otázky úplně lehký nepřišli, googlil jsem to půl hodiny a stejně jsem jednu musel tipnout. :)) A to jsem docela velkej fanda seriálu. *nepřišly ;)
  • Mě teda ty otázky úplně lehký nepřišli, googlil jsem to půl hodiny a stejně jsem jednu musel tipnout. :)) A to jsem docela velkej fanda seriálu.
  • Myslím, že když si Ned přivezl bastarda, tak asi nebyla Catelyn moc nadšená. Možná se v tom ani nechtěla nějak šťourat ;)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 18. března 2012
  • R+L=J :)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 18. března 2012
  • Alek: Prodloužení není úplně fér. Někdo mohl při tipování počtu lidí započíst i fakt, že soutěž je na 3 dny.
  • Kdo pozná, že je dítěti 5 měsíců a ne 7? Není přece žádný standart posuzování věku a jediné "směrodatné" určení věku je tvrzení Neda... Neexistovala matrika a když o pětiletém někdo tvrdil, že jsou mu tři, tak nebyl žádný důkaz o tom, že by to nebyl…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 18. března 2012
  • Časová linie té války je dost zajímavá věc. Někde na westeros.org jsem na ní narazil a je ohledně toho dost nejasností, i když se to nakonec nějak dohromady dalo. Ale jestli by to stihli..to nevím. A nemá cenu to řešit, Jonovy rodiče jsou jasný..
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 17. března 2012
  • Taky se mi líbí spekulace o Jonovi. A varianta Ned + Lyanna je tak odporná, že se mi vážně zamlouvá, ale nechci vám brát iluze - R+L=J:)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 17. března 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.