Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Mimochodem - mě nezajímá literatury. Do té si každý MAGOR může napsat, co chce. Mě zajímají peer viewed studie. Chápeme? :-)
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 12. června 2012
  • Jarla: "Nikdo ti nebude nosit poznání " :-)))) Slyšela jsi někdy pojem "důkazní břemeno", milá zlatá?
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 12. června 2012
  • Milé prase - najdi si to sám. Zkus literaturu, publikačky, separáty a ne gůgl. Nikdo ti nebude nosit poznání na stříbrném podnosu. Studuj - dlouze a usilovně. Přednášky na universitách jsou přístupné pro veřejnost zdarma - nic ti nebrání. Napiš kter…
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 12. června 2012
  • *změny .. nevyplývaly .. dřív jsem byl odborník přes pravopis, chjo ..
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 12. června 2012
  • Krisa: Každý, kdo dokáže přežít a rozmnožit se, nemá úplně špatné geny. A čtvrtek není, jen se toho dost změnilo, tak jsem tu už dneska.
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 12. června 2012
  • Ještě k tomu, jak jsi psala o těch uřezaných prstech nebo co. To jako mělo dokazovat co, když jsme se bavili o tom, jestli se nějak zapisuje a předává dál, co člověk udělá během života? Že když si uříznu prst, tak získám neopatrnost, a moje děti si …
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 12. června 2012
  • Jarla: Můžeš mě odkázat na ten experiment s ptákama? Nikde jsem to nenašel (ne že by to teda dokazovalo, že Weismannova bariéra neplatí, pro to totiž žádné důkazy nejsou, ale jenom tak by mě to zajímalo). Krisa: Pokud nejsi nemocná, tak časem dospě…
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 12. června 2012
  • Kriso - jednoho dne si řekneš - přežily to ostatní, copak jsem horší než ony? To zvládnu taky :-D
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 12. června 2012
  • Myslíš to nespokojené "hmmmm" v sedě přešlápnutí předních nohou a šťouch mokrým rypákem do nohy ? :-))
    V diskuzi Zlovlci Komentář od Anonym 12. června 2012
  • :-) To si už nevybavím...viděla jsem to jednou...byli jsme na to v kině a celé kino z toho moc nemělo, protože bylo slyšet jen mého tatíka jak řve smíchy a komentuje děj - seděl mezi mnou a mamou a jak se na nás lidi celou dobu otáčeli, tak my se za…
  • No já jsem chodila na ty předchozí stránky osísat moudra ke knihám a nějak jsem ani neuvažovala, že bych začala psát do fóra, spíš jsem si pročítala takové ty rodové informace a reálie světa, abych byla lépe v obraze...ani nevím, jestli tehdy byla w…
    V diskuzi Zlovlci Komentář od Anonym 12. června 2012
  • A tak - já bych si šáhla - na otlapkávání toho na něm bylo dost - tehdá :-)) a první Terminátor byl taky prima :-)) Ovšem jeho nejlepší hláška je z Rudého horka "Sovětská metoda je lepší" :-D
  • Týno - podel toho věku to u ní mohlo být ledacos - třeba jen fyziologický důvod nedostatečné fyzické vyspělosti...zkrátka byla tak porvaná a rozšvancovaná a žádný slušný doktor nešel s vercajkem kolem věže, aby ju zaštopoval, podepřel ATB a přihodil…
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 12. června 2012
  • Che a co teprve Brůklí! :-D
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Anonym 12. června 2012
  • No ale tou by mne možná GRRM ještě překvapil, jinak mne už moc překvapit nemůže :-p
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Anonym 12. června 2012
  • Hej - jakto že tady všechny CS!?! To jste si nechaly ujít tu "agónii" ?!!! :-D :-p
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 12. června 2012
  • Týno když přihlédneš k předloze Conana, tak mám dojem, že ho Arnie ztrvárnil prakticky dokonale :-D (tím nechci říct, že právě tohle měl v úmyslu :-p )
  • No mi se ty původní líbily tak nějak více :-) myslím už od pohledu...
    V diskuzi Zlovlci Komentář od Anonym 12. června 2012
  • No a taky by to mohla být první paní Boltonová :-D
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Anonym 12. června 2012
  • A znají je všichni lidé od počátků, kdy náboženství nebyla a ve všech koutech světa, kde o křesťanství neslyšeli a znají je i zvířata :-)
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 12. června 2012
  • Kriso - já taky - třeba tužky, ale nejde mi to tak dobře jako skrčkovi :-))
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 12. června 2012
  • Týno - jo taky vidím to opičátko doma, co se snaží podávat si věci nohama. Nebo ta pátravá pracka, co se vynoří zpod konferáku a neomylně z talíře uzme kus jabka a pak ho v dřepu chytne do obou tlapek a hlodá od prostředka :-)) Jak přímý přenos z pa…
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 12. června 2012
  • No knizku prave cist nechci a ze serialu mi to nebylo vubec jasne... myslim ze to az tak zasadni vyznam pro dalsi dej nema, ale uvidime... nekde jsem slysel ze ve treti serii budou i flashbacky Jinak dekuju za odpovedi
  • Kriso - to jsem si vypůjčila z Červeného trpaslíka...Kryton řekne - uvedu pregnantní ilustraci a Kocour - já bych raději nějaký příklad :-) No a v té chvíli jsme si připadala trochu jako přemoudřelý Kryton, tak mi to tam sedělo :-) flanker - no tu…
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 11. června 2012
  • Samým očekáváním se mi pupík vysunuje a zasunuje :) Sožesoto ? :-D
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 11. června 2012
  • :-)
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 11. června 2012
  • Ty win or Ty dáj Ty win or ty dít :-)
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 11. června 2012
  • Krisa - něco o tom četl, ale ne vše - to je celé :-) Weismannova bariéra znamená...hm zjednodušeně...nezdědíš něco, co se tvým rodičům přihodilo za jejich života. To jest - když tvůj tatík přijde o ruku, protože ji strčí do nějakého těžkého stroje n…
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 11. června 2012
  • Už fakt končím, teď už nemám na výběr. Budu tu ve čtvrtek.
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 11. června 2012
  • Jarla: Ten vzorec chování měli ti ptáci už při narození, a pak ho předali svým ptáčatům. Prostě to tak příroda namodifikovala u těch původních ptáků, a ti to pak předali. (Příroda rozdá různým jedincům různé geny, a ti, co mají výhodné, přežijí, maj…
    V diskuzi Melisandra a Stannis Komentář od Anonym 11. června 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.