Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Janošíka si do huby neber - toho mám doma :-))
-
Obdobně to bylo i v Římu, kde první 2-4 díly byly často scény plné sexu a pak skoro vůbec. Kdesi jsem četl, že to má za cíl nalákat na seriál určitou část ženské populace, která by se na to jinak nekoukala :-) nj, ženská populace... :-) nic je nepři…
-
Nebo místo Sama toho Jonova Drápka - ať už se jmenuje, jak chce :-p Aby se vidělo, že nežerou nadarmo :-p
-
Jo nebo Hora, lord Menderly a Sam - ať se draci pronesou :-p
-
Gepeto - myslíš jako v "rici" ? :-o :-D (echm napadlo, ale pak mi došlo, že by tam mohlo pasovat i v ráji)
-
Jarla: Spíš Johna McGrathe... Sál je v severním Irsku....
-
Tito krvavý pes se struhadlem a krychlí ledu ?
-
No a za chvilku budete totéž říkat o nejmenované pracce :-p Je rozkošné vidět, jak si všechno hezky omluvíte, že takhle je to lepší:-))
-
A co čekáte? V tomto ročním období na místě natáčení? Gojko Mitiče za sněžným dělem? :-p
-
Ale božíčku, ty jsi větší idealista než jsem myslela :-)) Vyznavač Martinovského kultu..inu užívej plnými doušky - nikdo ti nebrání: nejméně tak já.....
-
Méně idealismu a více realismu :-D
-
Hehe a ještě do Jona může směle fouknout Mellisandra a bude z něj Azor jak bič :-)) Další rudá zombie :-D
-
Nečte a ani neodpovídá na všechny ty všetečné dotazy - jak sem někdo hodil odkaz "zeptejte se ho na cokoliv" a už vůbec nechodí mezi lidi, protože na autogramiádách mají všichni pásky přes huby a nikdo se ho na nic neptá a nechrlí dotazy a teorie :-…
-
Nechci se vám míchat do úvah, ale mám už dlouho neodbytný dojem, že Jonova smrt je autorova zlomyslná pomsta za spekulace o jeho původu a určení...tím nebude muset nic vysvětlovat, páč to úplně pozbyde smyslu. A Jonovi zůstane jen ta smrt a snad po…
-
Hlavně lituji Krisu, až se to dozví....
-
Nemusí mít název a může - jak chceš - právě proto, že je téma - to můžeš použít a nebo to udělej mazaně po martinovsku - místo názvu dej POV :-))
-
Kolikokoli: Naprostý souhlas. Díl mě trochu zklamal, ale aspoň tam byl pěkný závěr.
-
Ahoj, nevite nekdo neco o elektronicke verzi Tance s draky? Precejen s sebou tahnout 1200 stran vsude je peklo. Dik
-
Nevite nekdo, jestli se chysta nebo uz nekde je Tanec s draky v elektronicke podobe? Pdf, Kindle, cokoli? Diky
-
Ugla: To mi trošku připomíná tenhle rozhovor:D http://cressus.tumblr.com/post/23769680238/brienne-kingslayer-jaime-wench-brienne
-
Taková jsem já, matinko - to je nádherná hláška :-)
-
Nový Jaime :D (období Bouře mečů) Ten Vargo... LOL :D
-
Uglo - taky mi tak přišel...zatímco v tom svetříku by zfleku mohl zapět "Lááást krismas..." Boromir je takový správný slovanský Váňa :-)
-
Doufám, že všichni usilovně sepisujete a žhavíte klávesnice!!!!
-
Tak jsem se těšil že nakonci Dany bude odjížděty na lodi proti slunce západu , ale ona se asi ani nevyhrabe z toho domu, co ?
-
To je skvělý :D Skvělý song od Maroon 5
-
Skupinová halucinace dobře popsaná jakožto vliv inkoustu olihně beznaděje...to jsou Greyjoyové...:-p
-
A doporučí mu odpuzovač na krtky jako v telešopingu ? :-))
-
Což by Jiného odrovnalo :-) Totok holdám pořídit svým potomkům :
-
To je fakt :-)) taky to vidím na Vadera :-))