Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Víš každému co jeho jest - za dobré chválit a za špatné kárat - po zásluze.... A nebylo toho kárání už dost?
-
Řekotočí je krátké a výstižné - dobré slovo. Stejně jako třeba Zimohrad - taky výborně vybráno. Dostáváš se nebezpečně do podobného módu jako head - sem tam váhám, zda to myslíš upřímně, nebo je to ironická poznámka :-))) Řekotočí je totiž výtečný …
-
Dá se někde zadarmo stáhnout osmý díl druhé serie? Třeba tam, kde jsi našel předchozích sedm?
-
Dave - zapoj mozkové buňky - pokud tohle je oficielní fan web v republice, tak tu logicky kvůli korektnosti nemohou takové odkazy být...ani na seriály, ani na ebooky....zkrátka si to šerif Alek nemůže dovolit ani tolerovat...jestli si myslíš, že tu …
-
Pouze za předpokladu, že máš důkladně nasledovaného krtečka!!! (vzhledem k tomu, že doma krtkujeme do bezvědomí, tak budu v bussines class all inclusive :-p)
-
Simpson verse Ducha je kouzelná :-)))
-
Hm, ale blbě se ty informace dohledávají, pokud je někdo okamžitě netřídí a nezaznamenává do časových a rodových linií :-))
-
:-)) kámoš mi kdysi psával dopisy "rozježděné autobusem" jak to nazýval :-)) byly skutečně výtečné...ještěže jeho rukopis byl jinak velmi dobře čitelný, tak jsem ten zbytek zkrátka odhadla:-))
-
Já dneska dostala záchvat smíchu, když jsem zjistila, že kousátko (tavěc pro mimina) se slovensky řekne hryzadlo :-) tak to by Tě mohla zaujmout i informace, že "kojenec" se slovensky může říct "dojča" a když už se dítě začne pohybovat, je to "lezúň…
-
Jaké přibyly mapy prosím?
-
No tak to sou vážně fine odpovědi :D dík za pomoc :D :D ... asi se tady nenajde člověk který by mě chtěl a mohl pomoci "říct" popř. hodit odkaz kde najdu tento díl?
-
Dá se někde zadarmo stáhnout osmý díl druhé serie?
-
Ben Nevis - jo občas ty korektury dostanu zadané :-)) Ale dělám jen odbornou - spousta lidí to potřebuje ke studiu, takže to je důležitější než beletrie
-
nám na hranicích nevadí ani jedno ani druhé :-))
-
netuším ve kterém to je dílu, protože nečučím. a vůbec nekomentuji jestli to je nebo není podle předlohy. jen čekám, jak mi to heavy vysvětlí osobně :-p
-
flankere - přesně....zjistila jsem, že když nepíšu smajly místo teček ve větách, že lidi vůbec netuší, jak to myslím. se smajlama jim to jde líp :-p
-
Řekotočí je krátké a výstižné - dobré slovo. Stejně jako třeba Zimohrad - taky výborně vybráno.
-
ne, jen mne to překvapilo, že se zeptám já je normální :-)) ale já nemám zábrany v tomto směru :-)) před šestnácti lety jsme taky čuměla co to je dvojtečka pomlčka závorka :-)), ale po čase mi to došlo samo :-))
-
heavy - ty ses koukal!!!! jak jsi jen mohl!!!! zradil jsi náš odboj!
-
právě - muklové mi taky přišli dokonale káh :-D mukl - vězeň :-))
-
Hildegardo - Sparta je kurva - taky sprosté slovo - otěcko to vravel :-))
-
chmure nevíš nebo se děláš? lot of laugh (tedy tak mi to tvrdil bratr před lety :-)
-
To jsou náhodou dobré překlady, já zase lehla u "čaryhandry" madame Malkinové :-))
-
raději si vyšetřím čas na jiné činnosti včetně četby než abych plýtvala časem na šunt a polovičatou práci.
-
Ano flankere a proto víš, jak moc...
-
Máááám ji!!!!!!!! A mám prosím jeden dotaz. Jsem na začátku Hostiny pro vrány (čtu celou ságu po prví). Můžete mě říct, podle čeho se dá soudit, že ten Loras a Renly jsou (byl :( ) teplí???? Jsou tam sice řeči, který na to sedí, ale podle toho, se t…
-
Umělecké filmy mne neberou. Třeba proto, že mozek nevypínám nikdy - pro jistotu....
-
Arianus je vdovec - kdybyste četli, tak to víte a není to nic veselého. Ztráta životního partnera je krutá.
-
že by pomeranč ? :-)
-
beru co je a nestěžuju si :-)) mám doma tuny knih papírových, ale spoustu mám i v ebooku, protože se tak líp pracuje s textem, když ho k něčemu potřebuji nebo dohledávám. a mám raději když si to mohu stáhnout než když to musím scanovat. nepotřebuji …