Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Raptorko a to chtějí šaškovat s nějakýma zákonama, že jim nesmíš nařezat...to zas bude...pravděpodobně skončím v kriminále ještě týž den.... Spousta lidí si totiž plete výchovný liskanec přes paklu s plínou s řezáním do krve...ale co za magora by sv…
-
:-) myslíš kategorii "opatrné mamky" - bič a řemen, řemen a bič a řezat hlava nehlava i s jejich ratolestmi :-p
-
Hm akorát ten, kdo by mluvil v běžném životě takovým silným přízvukem by nikdy nekvoknul :-)) zkrátka by u OKOUNA to "v" před to nedostal :-)) (situačka na benzínce ve Frýdku - stojí tam auto s pražskou značkou a posádka láduje bagety, dojede embéč…
-
heavy - to pro zjevný nedostatek propastí - přestěhuj se do Hranic...a uvidíš :-D
-
Jestli bych se neměla optat dcerky :-)) Z domu to nezná. Tu se říká "doprkýnkaježkovyočijetovháji" :-)) Ale dozajista slyšela jinde :-))
-
A má recht - Sparta je taky neslušné slovo :-D
-
Emfyteuze - není tak časté slovo :-)) ale rozkošné :-))
-
Byla to Antoinetta KDYŽ šla pod gilotinu :-) (tak měla by věřit svému choti - byl to on, kdo panu Guilottinovi navrhnul konečný tvar nože)
-
haladdine - no ale třeba bych skutečně s otevřenou hubou zírala :-))
-
falnker - tak to máte opravdu silnou toleranci :-)) u mne se hodnocení pohybuje od 0-0,1 ve většině populace a pak endemity :-)) Gepeto - a už bráchu zahrabala ? :-))
-
Jay - klidně - pokud budeš vatovat po Martinovsku tak to skousnu, kdybys začal po Tolstojovsku, tak bych měla trochu problém, ale taky to zkousnu :-))
-
Díky :-) Polština nebo anglina - to je mi vuřt :-)) Cholera jasna:-D ps - který je příjemný ten hlas na poslech ?
-
A propos - názvosloví Tance s draky se ujměte někdo, kdo si zakoupíte knihu...mi stačil originál a na českou versi si počkám až ji dostanu někdy v létě...
-
No a nebo je kat kopyto...Marie Stuartovna by mohla hovořit....:-)) A Marie Antoinetta se i nechala slyšet "Doufám, že je kat odborník" :-))
-
Buď je to nula nebo jednička ? :-))
-
Jayi - já zas dumala o kom asi tak můžeš psát, aby v původu Jona Sněha figuroval a zároveň je to typický klaďas a tak jsem střelila Neda :-)
-
Na 0 a na 1 použití ? Není to trochu omezující ? :-))
-
Maminka mi vždycky uvaří vajíčko :-p
-
Aha! Do háje... Tak nic, ale díky! ;-)
-
Kdo to spí a kdo bdí? Ten maličký ještě nespí!
-
štětkoidnost terminus technikus :-D
-
S tou svatbou je to přesně naopak :-)) Ale perlička je hezká moc :-))
-
Zylbrsztajn Proše, kochanie - hoď mi link na ten audiobook - heavy sice sliboval, že mi to načte, ale nemá se k tomu !!! (šejm on jů :-*) Prstíčkem hrabu...
-
Já si Bryndena vždycky představoval jako Jiřího Sováka v Ať žijí duchové ...žádnýho jinýho nechci :D A víš že jo :-)) Přesně to jeho držkování si tak nějak představuji :-)) Já zas furt vidím Roberta jako Wericha krále/císaře :-))
-
Líbil se mi nápad uživatele Barbossa, tak jsem to zkusila taky: Radši vládnout, než být ovládán Odmítl králi přísahu složit Bude však lvům na pospas dán Bude-li se dívce z Freyů dvořit Sličná dívka, samý skvost Ana Rudé baště navždy host Nedova dce…
-
Podle wiki měla Catelyn u Freyů na mejdanu 35 a Lysa je přesně o 2 mladší..... flankere - klidně to řekni - já nehájím ani její mravnost ani její počestnost :-)) a vůbec nemám iluse o jejím intelektu - pouze říkám, že s emi zdá krásná jako umělecké…
-
POV Jona Sněha by nebylo marné :-))
-
Snívá se mi o wolwerinovském nehtovém studiu :-D Dreamer - promiň, já to přes ten kravál zvenku neslyším :-p
-
Gepeto - jo jasně chápu - bereš každou, co se namane :-)))
-
Na K ne, na C :-)) Chucpe. Drzé čelo - poplužní dvůr :-p