Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Arutho - jsem doma a všude kolem našeho domu zní na plné kule "sekačky na trávu". Každý den od rána do večera...vždy se najde dost debilů, co na nich blančí.....nejmíň 3x týdně každý...ten kretén přes cestu jezdí na tom traktorku i v zimě a "kosí" a…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Už se těším :-)) Konečně budu mít hromádku prima čtení :-))
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Gepeto - raději tiché, protože hovor obstaráš sám :-D flankere - o ženské krásy výjimečně nerozumuji - pouze říkám, kterou ženskou vidím krásnou :-) A narozdíl od chlapů to je jenom vizuelní požitek nikolivěk onaké myšlenky a choutky :-))
  • Na K ne, na C :-))
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Arutho - to bych potřebovala na ty debily kol a kol - ze všech stran zase kosarky - z toho by zešílel i člověk s méně napruženými nervy ! :-))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Ben Nevis - přesně a ještě lepší je najít si chlapa, kterému se protiví líčidla :-D (na ty jsem kupodivu měla vždy štěstí. Jak bratřík říká "nejraději se k ženě prokousávám nánosy šminek, když ji chci políbit - hned si připadám jak Indiana Jonas") v…
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Nevíte, jestli předobědnávky přijdou v datum vydání tj. v pátek, nebo až během příštího týdne ? Většinou chodí předobědnávky v den vydání, ale nevím jak to má talpress...
  • Gepeto - Čarodějova učně napsal Otfried Preußler - sudeťák z Liberce. Napsal taky Malou čarodějnici. Obojí bylo vyrobeno v koprodukci s náma. měla bych dodat, že Čarodějův učeň - Krabat je Lužickosrbská legenda - takže ti němci jsou v tom v pořádk…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 30. května 2012
  • flankere - pravdu díš - to je atmosféra neskutečná :-) to je tak dobrá adaptace jako kniha, i když tam samozřejmě taky něco chybí... a pak se mi ještě líbí tohle v podání Rosůlkové - Mrňous a čarodějnice
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 30. května 2012
  • No můj ideál ženské krásy je Bardotka zamlada - krása bez silikonu a botoxu :-) (a dokázala bez plastik i zestárnout)
  • Aha. Budu je muset projít kompletně ještě jednou, na poprvé jsem totiž v hledání neuspěl:D :-D (špatně hledal - o mé přemoudřelé pindy se tu zakopává všude :-p)
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Proč Thorose - bych mu podstrčila Mellisandru :-)) Stejně potřebuje trénovat na oživování Stannise :-) Ta by se jako správná náboženská fanatička na Joffovi vyřádila - byste mrkali na drát :-D
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 30. května 2012
  • protože mi to moudro kipe z huby :-p Lze to i nějak zaznamenat?:D V psané formě snadno - stačí se tu rozhlédnout po mých příspěvcích :-D
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012
  • To máš jako s tím semínkem - do toho dorosteš :-D
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Ještě mu dej vypít tři velké lahve jedu a utop ho v nejhlubším jezeře :-) Pak bude dozajista mrtvější než Kilznejovic slepice když se nacpala cibulí :-))
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Arutho - každý jsme nějaký a ty jsi z nás ten šťastnější, protože si to užiješ a já ne :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Tyno - jo to se mi taky stávalo :-) Když jsem musela v 26 vytahovat občanku, tak jsem byla řádně namíchnutá...a to jsem šla jen šéfovi pro vaječňák na nanukový dort :-)) Avšak - u porodu mi třetina vlasů zbělela - což u těch po kolena vypadá zvlášť …
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Ben Nevis - mluvíš mi z duše :-)) Ne nedělají to pro potěchu fanoušků - dělají to proto, že to je jejich práce a dělají to tak, aby vydělali co nejvíc a ta největší množina odběratelů toho, co produkují nečte...ani písmenka na stopce tipuji :-)
  • Nevím, jestli to tu už bylo, ale moc se mi líbí tenhle rozhovor s GRRM:
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Gepeto - ne nejsem namyšlená, jsem jen nesnesitelná jak Hermiona, protože mi to moudro kipe z huby :-p Jsem dokonale éterická bytost (tak mne popsal kluk z jaderky) - výbušná a prchlivá :-) Věř mi, že všechny své vlastnosti moc dobře znám.....žiju s…
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Ben Nevis - přesně a ještě lepší je najít si chlapa, kterému se protiví líčidla :-D (na ty jsem kupodivu měla vždy štěstí. Jak bratřík říká "nejraději se k ženě prokousávám nánosy šminek, když ji chci políbit - hned si připadám jak Indiana Jonas")
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Gepeto - to je ale dokonalá pomsta :-)) Zde přichází ke slovu "Pero mocnější meče" :-D Na druhou stranu - tvou charakteristiku taky mohu klidně vyslovit aniž bych dostala po hubě :-D
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Kriso ? Tak především jsi nejoblíbenější královnou místního fóra :-D A žádnou z těch vlastností jsem na tobě nepozorovala. Jsi dokonale asertivní a dokážeš vyjít s každým. Dokážeš vyjádřit názor aniž bys někoho urazila nebo popudila proti sobě. To j…
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Hildegardo - necelý rok a půl není nic moc odrostlého...je to všude...ze všeho nejhorší jsou trpaslíci :-D
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Krisa - ovšem :-) Ale ne každý zde vystavuje fotku svého milence, hned druhý den přítomnosti na fóru nás upozorní, že jeho registrovaný partner padl ve válce,... V tom kus exhibicionismu je :-) A tím slovem nemyslím taky nic zlého - pouze konstatuji.
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Předhazuje to předem, aby na něj nikdo nemohl zaútočit slovně jinak než přímo. Nezapomínejme, že si to uhájil v armádě, tutíž se s tím už dávno musel naučit vyrovnat, jak na to lidi reagují....je to jeho plus. Spousta lidí se za to zbytečně stydí. A…
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012
  • :-)) Chápu :-) Při těch tunách knih, co doma mám těžko hledám, co by se mi líbilo a ještě jsem to nečetla :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Żebrowski - přezdívaný "obščimurek" :-)) (tak ho zvou krajané :-p ) A co to znamená v jazyce českém? Dokonalý ekvivalent v jazyce českém marně hledám, ale otrocky přeloženo "občurávač menších zdí" :-D
  • Żebrowski - přezdívaný "obščimurek" :-)) (tak ho zvou krajané :-p )
  • Samozřejmě že ano :-)) A co na tom....prostě provokuje koho to pohorší :-D Smůla, v tomto ohledu nemám předsudků :-)) Akorát do ložnice ho nechci :-p
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.