Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Samozřejmě :-)) Mám i jeho "Thorleif Larsson" knížečky. Stejně jako Mosteckého "Jeremy Shacklaton" :-)) Červenák píše taky krásnou slovanskou fantasy - to se cení :-))
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Holky....jestli nechcete slyšet zdrcující podrobnou kritiku co proč ne, tak se raději neptejte :-)) Je dost jiných animovaných filmů, které jsou dost hezké :-) Osobně mám ráda například Posledního jednorožce (i když knize se to nevyrovná), ale nemo…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Jo aha :-) Tak kromě toho Procházky samozřejmě znám :-)) Stín modrého býka od Medka s Vrbenskou je jedna z nejlepších fantasy, co jsem četla :-) Nasadili laťku proklatě vysoko. Má to hlavně ohromnou výhodu, že se ženské pro změnu nechovají jako ufon…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Jsou uječené, zápletka je honička s dalším ječením, k tomu spousta neskutečně debilních keců které jsou tak "kůl", až mi vstávají mé metrové vlasy na hlavě a dabing je příšerný...to je ti málo ? :-))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Kriso a ty se divíš, proč jim to doma filtruji :-D flankere - nepřirozeně spisovně....pro nás to bylo taky nepřirozené, ale snesitelné a navíc pak měly děcka menší problémy s pravopisem - to považuji za přínos. Když nečtou, tak aspoň naposlouchají …
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Mi vadila nespisovná protahovaná čecháčtina :-) Už jako dítě jsem to nemohla vystát, že než něco dokejhají dokvokají, tak by "obyčejný" člověk řekl pět vět navrch :-))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Povolání - Jsem ten, co na něj i nejkrásnější ženské koukaj s otevřenou hubou, a studoval jsem v Holomúci. Omlouvám se za off-topic, ale jsem jedinej, komu to furt nemohlo dojít? :-) a komu to došlo až cca vteřinu potom, co si otevřel pusu dokořán a…
    V diskuzi who is who Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Kterou antologii myslíš ?
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Výborně - těžko říct k čemu to je, ale vypadá to efektně :-))
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Maxipes Fík mne taky moc nebral :-)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 30. května 2012
  • jsou už vykoštěné a naporcované ? :-)
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Ariane - zatím ne-e-é :-) Jedno sleduje Červeného trpaslíka a druhé Ruprechta a pana Krbce :-) Například diznejovky jsou u nás těžce prohibited :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Nemohl by mi někdo doporučit něco příjemného ke čtení ? Něco jak píše Rex Todhunter Stout, Gerald Durrell nebo Dlouhý sprint od Žambocha? Trocha jemného humoru, trocha napětí, trocha zajímavých informací a to vše v příjemném vypravěčském kabátku....…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Tyno, o malíčkovi jsem prohlásila před rokem, že je největší sviňě ságy a byla jsem ukamenována :-D
  • Jasně - typický padouch :-)
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Z diskuze na CSFD :)) "Ale proč by ho chtel nekdo z te kralovske gardy zabijet toho trpajslika? A držte už hubu z knihou , knihy sem nikdy nevidel a ani mne nezajima pač knihy sou kraviny, a konečne už udelali poradnou bitvu, už mne to jejich preska…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 30. května 2012
  • NO vidíš :-)) Pak kdo je tedy tím klaďasem...tam aby je hledal pod drobnohledem :-)) A koukám že se tu v topiku objevila ta skvostná cena....nezbývá doufat, že nevyhraju :-D Ale o to už se nejmenovaní jedinci postarají - Radegastu dík :-D
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Huh, mi připomnělo jak bratr říká místo modelka "anorektická bestie" :-)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Jay - co ti Eddard udělal ? :-D (marně uvažuji, kdo je tam ještě vysloveným klaďasem :-) )
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 30. května 2012
  • V tom krásném výčtu chybí Theresino tyrkysové očko a kovářovy vrány na kovadlině :-)
    V diskuzi Coat of Arms for You Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Nechte heavymu jeho básnickou licenci do povídky o zapadajícím slunci :-) Přece nečekáte, že to bude jak Nedvěd s Pavlínkou vykročili k zapadajícímu slunci :-D
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 30. května 2012
  • Joooo!!! :D Brzy! Si to koupím na velký prázdniny abych měl co dělat... :D
  • Joooo!!! :D Brzy! Si to koupím na velký prázdniny abych měl co dělat... :D
  • A neovlivní to nějak děj? Či sílu mezi rody? Ale zas je pravda že u stárků ten malej je nějak spojený s těmi zvířaty no... Mimochodem dobrej gif... Ta scéna byla dobrá a ten týpek to dobře zahrál. :D Takovej drsňák. Ten konec byl dobrej.
  • Alek Chceš říct že není podvodnice a je silná?Takže umí víc než jen kakat stín? :D
  • Kde je Ramsay?!?! To přece ne, toho nemůžou vynechat!!! za to bych někoho snad stáhl z kůže... V Bouři mečů přece Bastard z Hrůzova vůbec není jen se o něm jednou či 2x bavijou.
  • Blackfist přesně! :D Ale jen počkej ta určitě někam pošle ten stín či co to je
  • Jo ták... Já si říkal právě... Ale ten konec byl hustej,jak tam přišli a on sundal tu helmu a ten jeho ksicht.. Hehe.. Syrio Paráda,jasný taky si myslím.. :) On by se nenechal jen tak zabít.
  • Dario tam musí být!!!!! další legitimní sex jedné z hlavních protagonistek - přece si to nenechají ujít :-p já ho vidím jako toho otrapu v hlavní roli piráti z karibiku, které jsem taky neviděla :-p
  • Když jsme u toho,proč měl vůbec tu zbroj Renlyho? Mělo to nějaký smysl? Zmatení nepřátel? :) Pač jako já si chvilkami myslel že to je Stanis,až potom jsem viděl tu vlajku. Dotaz... Dost mě to zajímá pač ho mám rád. :d Syrio Forel žije? Či chudák…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.