Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Ctění páni zkušení já rád bych k vám teď podotknul nikdo z vás nemá tušení že kája goth je starý vůl :-p
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Anonym 26. května 2012
  • No teď zrovna se mi líbí Clash of heroes, ale nejzajímavější za poslední dobu byl Overlord 2 :-)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Anonym 26. května 2012
  • Navíc knihy časem nabývají na ceně :-) Některé víc a jiné míň, ale přidaná hodnota to je :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 26. května 2012
  • Ta zrůdička je vážně urážka slovenského národa :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 25. května 2012
  • S těmi popelnicemi. Tak to řekni. ;-) No moment.... Černý humor - dítě v popelnici Brutální humor - deset dětí v jedné popelnici Morbidní humor - jedno dítě v deseti popelnicích
  • Že jo - když si představím ty hory prvních vydání a kompletních sérií v perfektním stavu...a když vím, za kolik se nyní prodávají, protože dotisky nebudou....a to mluvím jen o fantasy a sci-fi :-)Směle se přehoupnu přes šestimístné číslo...přes sedm…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Spíš nevyhnutelná :(
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 25. května 2012
  • No asi bych uhořela mezi horami knih - není úniku :-) Všechno z masivu a knihy kam se podíváš, na stěnách kde nejsou knihovny jsou obrazy a nástěnné mapy, těžké závěsy....dobře by to tu fajrovalo...by vydudnělo do základu :-D
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Kramličku nevím, ale na Valachách je "kramlík"....
  • Klamerka je lepší než GPS :-))
  • haladdin tipovala jsem frýdecko a těšínsko, ne ostravsko :-p jakpak se tam klamerka zatoulala do Hustopeč?
  • gdyš Vám smrdí kniha, dejte si na nos klamerku ! :-) cha! teď ses odkopal...eště řekni fornefla a já kouknu z okna, kterým směrem asi sedíš :-)) (Jiní netuší, coje klamerka :-) ) Schválně, ale nebude to tak jednoduché, jak si myslíš ! :-D Dobře, tak…
  • není to černé kotě co měla ta princezna ... ten černý kocour co ho honila Arya ?? :)
  • gdyš Vám smrdí kniha, dejte si na nos klamerku ! :-) cha! teď ses odkopal...eště řekni fornefla a já kouknu z okna, kterým směrem asi sedíš :-)) (Jiní netuší, coje klamerka :-) )
  • blackfish: Já si prostě nemůžu pomoct, ale jsem taková malá naivní holčička, která má ráda hodné lidi a romantické příběhy (nepřipomíná vám tady někdo Sansu?). Mých 7 oblíbenců: Robb, Bran, Sansa, Cerei, Arya, Pod, Margaery Hodné lidi a romantické p…
  • Když mi řekneš do čeho jsou ty bullety :-) Hm katapult má taky bullety?
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Ariane - a taky nic pro mne...život je příliš hnusný sám o sobě na to, abych to ještě prokládala něčím takovým....chápu tvé pohnutky, nesdílím tvůj vkus....
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Ariane to je na mne brutální od začátku do konce....skoukla jsem to celé.....po takových věcech si vždycky musím pustit Vlasy od Formana....
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Heavy a ještě Wuzle :-) Záviď, ale já je mám u babičky ještě furt nalepené na kredenci jako samolepky :-)) A ten odkaz je koží! kawalky a pomidory :-))
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Flankere - já to nechtěla říkat, ale mi se Ivánek děsně líbil :-)) "Počkejte do jara - spadnou!" :-D Správný ruský geroj.... To je jak z mé oblíbené pohádky Selský syn Ivan a saň "Takový se ještě nenarodil! A kdyby se i narodil - k boji nedorostl!" …
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • No samozřejmě - Zvěřak - to používáme dodnes :-)) Jak to bylo - Mapeťontka sou vaši zuplněně,...? :-)) A podívej, co jsem vyhrabala - původní!!! Z 87 roku!!! Za totáče polská wiečorynka v nedělu půl hodiny!
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Heavy - jiná generace:-)) oni neznají ani: "zobač sam jak gumiše skačeu tam i šam bo gumiše caly švjat juž zna - gumiš to fajny miš"
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Kriso - beru to tak, že se ti nelíbí ruský folklór - na to máš plné právo :-)) Kostýmy jsou velmi autentické a mi se zase tento folklór extrémně líbí. Dobře - mám slabost pro kroje povšechně, abych byla přesná. Finské jsou taky roztomilé řvavé a tak…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Doufám, že místní pisatelé budou dělat slohově vhodné odstavce. Zkrátka dejte tomu i tvar, aby to celkově nějak vyznělo.
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Kriso - ten dabing je fantastický, protože měl být parodií....jsi mladá a vnímáš to jinak - to je normální. A že tam hrajou oškliví lidé ? No to mne pokouzli! Herec musí být krásný ? chudák Effa v tvých očích, nebo Funes a Belmondo...a výprava je do…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Ano Mrazíka a Císařova pekaře si větštinou pustíme (aby nedošlo k mýlce - u nás nebyla televize zapnuta nyní jíž 17 let!) O vánocích od mého dětství....když tata odněkud zaslechl koledy, tak osolil aparaturu s něčím ryčnějším (Iron Maiden, Judas P…
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Ne ale hrál tam Hugh Grant....no popravdě lepší než fňukna Pitt nebo Cruise.... Ideální vánoční film neznám - ale ideální silvestrovský máme - Oscar se Silvestrem Stallonem :-D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Proti Černé zmiji a Otci prasátek bych taky neprotestovala:-) Horší to bylo s Rudou září nad Kladnem :-D Nebo Zastihla mne noc (blééééfuj fuj fuj!)
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Raptorko - po dvou flaškách silného portského stačí jedna :-D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012
  • Raptorko - a pak to utrpení, když ti tohle pustijou v letadle...11 hodin v kuse! Já se prostě vždycky dívala 11 hodin v kuse z okínka :-D A to byl dočista jiný zážitek - kam se hrabe gůgl Earth :-))
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Anonym 25. května 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.