Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Aha, tak jsem si to spletl, sorry za zbytečný příspěvek. :-)
  • "Robb je zrazen". Muze mi to nekdo pripomenout? Nejak si nevybavuju jak ma byt zrazen. Jestli se tim nebere Theon. Já myslím, že tím „Robb bude zrazen“ se blížíme k brutální scéně z knížky, kdy došlo k mému emocionálnímu vypjetí, jelikož Robbovy jse…
  • "Robb je zrazen". Muze mi to nekdo pripomenout? Nejak si nevybavuju jak ma byt zrazen. Jestli se tim nebere Theon. Já myslím, že tím „Robb bude zrazen“ se blížíme k brutální scéně z knížky, kdy došlo k mému emocionálnímu vypjetí, jelikož Robbovy jse…
  • "Robb je zrazen". Muze mi to nekdo pripomenout? Nejak si nevybavuju jak ma byt zrazen. Jestli se tim nebere Theon.
  • Zaklínače mám taky přečteného :D
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 20. května 2012
  • Naprosto s vami suhlasim Jaime je moja oblubena postava a to ako je v podstate od zaciatku (uz v 1 serii) vykresleny sa mi dost nepaci. Uz komentar Neda Starka ,ze bol verny ked to bolo bezpecne ,cim ho v podstate obvinil zo zbabelosti sa mi nepacil…
  • Spíš bych chtěl něco co má skvělý příběh K Zaklínači se taky připojuju.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 20. května 2012
  • Tak takhle dobre jsem se nepobavila uz dlouho... brecim smichy od prvniho pismene do posledniho.... :-D Hlavne me dostalo to, ze nezobrazuje Jezise Krista :-D A jeste lepsi. serial je slozity na porozumneni dospelych divaku.. pokud tomu nejaky dosp…
  • Ježiši... co ti lidi nevymyslí :D http://cdn.wg.uproxx.com/wp-content/uploads/2012/05/nooo.gif
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 20. května 2012
  • überkiller: Spíš bych řek, že mnohem ošklivější ode mě je házet do jednoho pytle sociální demokraty s Dělnickou stranou. Ale přesto do jednoho pytle s nápisem "lůza" patří.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 20. května 2012
  • Ahoj, teď jsem skoro v půlce tance s draky, čtu v originále... pokud to chápu správně, tak další knížka - vichry zimy - ještě nejsou vydaný ani v originále? A je nějakej odhad (rok / dva)?
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Anonym 19. května 2012
  • Aj keď je po ankete, hlasovala som za obe možnosti. Sťahujem kvôli fanúšikovským titulkom a potom s manželom pozerám dabovanú verziu v TV. Občas ma ide prizabiť, pretože ho ruším poznámkami ála vieš čo povedali v originále?
  • Spíš bych chtěl něco co má skvělý příběh
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 19. května 2012
  • Já zrovna čtu Dóm řetězů od Eriksona. Bohužel mě celá sága nějak oproti Martinovi nezaujala. Možná tím, že se to někdy strašně moc táhne. Jinak jsem četl povídky od Lovecrafta (úžasné) a uvažuji, že přečtu Nekroskop. Skvělá kniha je také Sillmarilio…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 19. května 2012
  • Snazil som sa len poznamenat ,ze vacsina prispevkov obsahuje spoiler,takze kto knihy 1-4 necital a nechce vediet ako to bude dalej,tu vobec nemusi chodit.Nic v zlom.
  • erik1131: Něco jako u nás voliči komunistů, socanů, sládkovců, Dělnický strany a podobnejch partají.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 19. května 2012
  • Hodně se mi líbí toto :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 19. května 2012
  • trosku off topic ..naco tu kazdy pouziva zaciernenie textu?Kazdy kto tu fore prispieva ma precitane i knihy(snad az na Tanec s drakmi).To radsej rovno oznamit,ze v teme su spoilery na dej 2-3 serie...myslim ze to uplne staci.Akurat to celkom otravuj…
  • Ty jsou krásné!!! uděláš mi taky jeden, prosím? :-)
    V diskuzi Coat of Arms for You Komentář od Anonym 19. května 2012
  • Paráda, bejt provdaná za páprdu z bohatýho rodu, nebo jít do kláštera. Už jsem bohu 5 minut neděkovala za to, že žiju v tomhle století. Jdu to napravit a pak si to užít :D BTW. Talisa určitě není Jeyne a navíc je trochu retardovaná. Normální člově…
  • Bojovat s pirátstvím je předem ztracené. Lidi si holt zvykli na to, že je to zadarmo, tak pokud nepřidají k filmům, seriálům a hrám něco navíc, co je digitálně nepřenositelné, budou to lidi stahovat(výraz krást je blbost) dál. Je to jako rozjíždět n…
  • Je to týpek s vodnatýma očima akariérou Arguse Filtche :-D Oliheň beznaděje.....
  • Ať vyhraje ČR nebo Slovensko - já budu mít stejnou radost, protože pro mne je to stejně jako jestli vyhrají Vítkovice nebo Třinec :-) Ať si chlapi říkají co chtějí :-p
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Anonym 18. května 2012
  • heavy - to jsem měla říct já :-) Kdybych to řekla já, tak by to vesměs ignorovali, když to řekneš Ty se svým větrem ošlehaným jménem, tak to budou brát na "těžkou" váhu :-))
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 18. května 2012
  • Právě že všechno je možné a kdo tam bude mít Tonyho Starka v triku Black Sabbath (vážně ho měl na sobě - Black Sabbath nazpívali Iron Man)...tak ho tam bude mít. Kdo to chce přesně podle předlohy bude mít přesně a kdo chce alternativní verzi bude mí…
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 18. května 2012
  • Pěkné shrnutí poslední epizody :D
  • Proč ne :-) Nemohou psát všichni totéž - to by byla nuda k ukousání :-))
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 18. května 2012
  • A hraje tam taky Gojko Mitič? :-)
    V diskuzi Chyby v seriálu Komentář od Anonym 18. května 2012
  • Tak ta Michálkova dvojtá přihrávka na sebe :-)) Co je to Lojza učí ? :-D Krásný gól - zúročené roky tréninku.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Anonym 18. května 2012
  • Jorah v knížce je slintavý strejda na malé holčičky - nic, co by nějakou nadchlo a ty co neviděly seriálovou volbu ho mají stále za to, co byl v knize, stejně jako Drogo je pako s rolničkama na knírech a v ohonu - šašo k popukání :-D

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.