Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Jdeme to zapít :-) Dobrou všem :-*
-
Frýdek obléhali 3x Dáni. Zvýšené procento světlovlasých i zrzků je znát :-) Každopádně dnes je hokejově abnormálně příjemný den - tedy pro mne určitě :-))
-
Třeba je to právě tím, žes nejdřív viděla seriál :-) Ty z nás, co nejprve četly knihy si za celá léta mohly vytvořit docela jinou představu nevábného charakteru :-D
-
Jo a kdo nevěří, tomu se postaví na jednu stranu obrazovky sarven na druhou Krisa a hádejte co budou držet natažené přes monitor :-D
-
Jo jen drobný rozdíl mezi Johankou a holkou z lazaretu, že Johanku si hlídali a stály jí za prdelí stráže, zatímco holka z lazaretu žádnou ochranku neměla, zato tisíce naddržených chlapů kolem :-D
-
Absolutně ne...dokonce ani kdo je Bouvierová :-)
-
Mezi špitálem vedeným jeptiškami a polním lazaretem je zásadní rozdíl.
-
Tak mohou odlétat společným Boingem a utěšovat se navzájem :-p
-
Jsem slepá a blbě hledám - koukala jsem na první zápas ve skupině!!! Takže - JUPÍÍÍÍÍ ! :-)
-
Já to překopírovala odsaď, aby bylo jasno :-)) http://www.icefire.cz/rejstrik-postav-mist
-
no tak to jsem zvedava....jeste par dnu a bude to Tanecek. Proto jsem si rikala, ze si to predtim zase vsechno prectu znovu, abych nebyla jen v ramu, ale primo v obraze....
-
Monty - vrchní heraldik Písní ledu a ohně :-) Ale že válí !
-
To mne velmi mrzí - Finům jsem přála, když už tam nemají Ruutu (ani jeho klona) :(
-
Zmínka určitě :-)
-
čti dál :-))
-
Zdravim vsechny. Zrovna se znovu prokousavam Stretem kralu a zaujala me drobna vecicka v Davosove kapitole. Pro upresneni, jiste si pamatujete, ze Stannis rozesilal pergamen, kde poukazuje na to, ze jsou kralovske deti ve skutecnosti bastardy. "Urči…
-
Pravda - právo hosta je stejně jako třeba bílá vlajka....
-
Jo a Oldřich si vzal vdanou Boženu Křesinovou :-)
-
Spíš rozkošný fórek :-))
-
Jenže jak často prohráváme se Švédama....hrají jiný typ hokeje...
-
Jo vlastně :-)) tak tam přesuň i svou dizajnérsko heraldickou kancelář :-))
-
Děkuji :-) Dlužím Ti. Nechceš si na svá grafická kouzla zřídit vlastní topik ? :-) Mohl bys tam naházet ty krásné rodové erby, co máš :-)
-
Mne teď zajímá, jak to drátův sokolík zaonačí, aby ty kapříky dali drátovi....kdyby totiž tvrdili, že mu je někdo podstrčil, tak by mu je venrátili...a on je přece chce :-) Finist přece dostane polovic :-) Nechceš nadpis předělat na "Zdravotnictví …
-
Pro tebe zbytečná, já Boldrikovy lupy za cukr nepovažuji :-))
-
Posledné číslo slepého kúzelníka - vynikající :))) u nás se říká výškrabek z porodního kýblu :-))
-
Nikdo Ti nebude vyčítat nedostatečné znalosti souvislostí. Zde se bude hodnotit povídka a ne věrohodnost nebo jak se nakonec bude shodovat s tím, co předloží autor....tak to zkrátka nejde. V povídce se bude hodnotit, jak to napíšeš, jakou to bude m…
-
Jukni do záhlaví izby a hned budeš vědět, že se tu řeší, kdo krom Daenerys a jejího přeživšího zaměněného synovce Aegona je třetí hlávka plná nakružaného zelí :-))
-
Taký podobný, jak si Martin udělal pro sebe ? :-)) Vlastně ne pro sebe, ale pro Roberta Jordana - zde zmiňovaného autora Kola času - jakožto takový pomníček :-))
-
Áno pánko velkomožný a do nadpisu nebo předmětu nebo jak chcete uvést "povídka" ať se mu to líp třídí :-)
-
Slaďučké :-*