Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Moje ne :-))
-
Na Rusy umíme hrát - ty bychom měli zvládnout :-)
-
Jen směle do toho :-) těžko se trefit do všeobecného vkusu - příští téma vybírá výherce :-)
-
Dr. heavy :-) Ty jsi fikaný....díky pusino :-*
-
Záruba prostě věštil z lógru a neví, že Nescafe je na nic :-))
-
Bylo by to sice hezké, ale nadělalo by to zbytečnou zlou krev mezi námi - jako národy....zni fajn, že se ČR a Slovensko podělili o první dvě místa, ale všichni víme, kolik zlé krve by se zavařilo :( my žijící na hranicích to neseme obzvlášť špatně, …
-
Asi udělám směnný provoz :-))
-
Jste ještě neviděli ten skvostný erb, co Monty dodělává pro mne :-p Monty je kádr!
-
Mi přijde přirozené, že své děti mám ráda, vlastně koho bych měla mít raději, ale nemyslím si, že by dcera byla nějak krásná - a nikdy nebude a syn sice bude docela pohledný, ale zato se bojím, abychom přežili jeho telecí roky....trochu soudnosti a …
-
To je to, čeho se nejvíce obávám - že Martin půjde s proudem a vykašle se na Bryndenovu linii, i když předtím do něj vkládal potenciál a Černá ryba skončí jako nezvěstné žrádlo pro ryby :(
-
Právě - když je tak fyzicky zdatný, jak se inzeruje v knize, tak o něco mladší a svalnatější - podsaditější. Vlasy teprve prokvétající a hlavně oči - když se směje, tak i očima, když má plán, tak jiskří a když se naštve, tak děsí....tak vidím Brynde…
-
S vyřvanýma hlasivkama :-)) Slováci zkásli ta zakomplexovaná prasata na bruslích - všechna čest ! :-)
-
Bryndena mám moc ráda, ale představuji si ho krapet jinak :-)
-
Krisa :-) Jo přesně. Když mi podstrčili synka, tak sestřička taky poznamenala klišoidně "ten je krásný", což jsem okomentovala, že vypadá děsně a mohla by ho aspoň opláchnout z nejhoršího :-D A hned za chvíli mu vyrazil ten děsný fialový šlic přes o…
-
Já zase nevěřím, že by po pobytu v armádě nějakou čest ještě měla :-))
-
Komu se malé děti podobají ? Novorozenci leda E.T.mu a ty starší...když není v rodině echt výrazný rys, tak všem a nikomu....
-
Já jim na to přece neskáču :-) Ani na chvilku nevěřím, že má v politice někod čisté ruky - ani náhodou - je to děsná svoloč...nikdo slušný se do vysoké politiky nedostal....ani se tam vlastně netlačí.
-
Domnívám se, že delete tlačítko schválně chybí, aby se nemazalo - Alek na to má dosti uvážlivý a realistický názor. Ale možná to tlačítko vidí i heavy - třetí hlava admina zde již není :(
-
Tyhle věděcké zprávy bere vážně jen NOVA :-D
-
flanker - já se vždy tetelím radostí, když se ryby žerou mezi sebou :-) V dobro a spravedlnost nevěřím...jen ve zlomyslnost :-)
-
Alekovou myškou :-)
-
To je dobře :-) a pokud ještě Fini pošlou svoloč za Atlantik, tak nemůže šampionát dopadnout vyloženě špatně :-)
-
1) Tlupu Umberu :)) , Duncana Vysokého, Selmyho, Mormont 2) Robb Stark, Černá ryba, 2) Robb Stark, Starý Medvěd, Ned, Robert, Černa ryba
-
Ariane - ale to už jsme tu řešili a já řekla - všemi deseti :-D Horší utěšovatelka než Cersei být ani nemůže :-D
-
and Rhaegar died :-D a abych ocitovala Sedm statečných - "a my chceme toho, kdo mu tu jizvu udělal" :-D
-
Raptorko :-D
-
Sarven :-) Dobře dobře - beru :-) Ale to víš, já nikdy neodpustila scénáristům Angeliky, že z historického románu udělali zpatlaninu z postele do postele, že Merciérová není zelenooká blondýna, že Joffrey není vysoký hubený s dlouhými černými vlasy …
-
Tak nějak si to myslím, ovšem ta páka, co na něj poštvala nástroj jménem policie může mít další esa v rukávu, takže třeba to ještě bude rozkošná mocenská bitka - houšť a větší kapky! :-D Ať padne kdo padne, vždy to bude 1:0 pro mne :-)
-
Nepřišla jsme si stěžovat, ale posmívat se :-))
-
Ďábel číhá v detailech ? :-)) Ty čočky jsou minimum, na které se vyklajzli...proč? Protože serou na všechno ? :-))