Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Tak ten si u mne taky nezahraje :-D
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Anonym 16. května 2012
  • A kde vezmeme dračí zuby ? :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 16. května 2012
  • Jo Kverka dal gól a postavil se mu Ptáček :-D
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Anonym 16. května 2012
  • A co teprve Staré řecké báje a pověsti :-)) Atalanta byla úžasná běžkyně - no to taky musela být - celou dobu kolem paluby a za ní 40 chlapů :-D
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 16. května 2012
  • A pak nahodí ten úřední hlas :-)) U tohohle jsme se řehtali před týdnem :-)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Anonym 16. května 2012
  • *
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 5. září 2012
  • To vím, že existuje a párkrát jsem v autobuse zahlídla něco bez zvuku :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Anonym 16. května 2012
  • Památná věta "Přepište dějiny" :-))
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Anonym 16. května 2012
  • flankere - žádná epizodka z kleštěma :-))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 16. května 2012
  • Náhodou Howard a Bernaddete se vzali...ovšem jestli to vydrží je otázka a jak to chtějí patlat dál nevím :-) Rozhodně mne to velmi překvapilo právě proto, že v seriálech z toho na poslední chvíli sejde:-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Anonym 16. května 2012
  • Zárubovy komentáře jsou někdy na mrtvicu - on žvaní tak rychle, že už ani neví co :-D No a občas u těch góóóóólů aj jódluje :-)) na druhou stranu - nebylo nic horšího, než komentáře z Novy :-))
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Anonym 16. května 2012
  • Inu obsah si pamatuji poměrně dobře, ale mám pomíchané, co se stalo ve které knize, protože jsou tam různé časové roviny a něco se děje zároveň s něčím, ale povídá se o tom třeba ža později v jiném POV. Celkově s tím problém nemám, ale to jsem neměl…
    V diskuzi Otázka na citatelov Komentář od Anonym 16. května 2012
  • *
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 5. září 2012
  • Jo aha to byla ta druhá, co jsem snesla :-)) Nicollo Peloči :-D (když říkám druhá, tak ještě myslím i Pahorek z písku, ale to je jen druhý díl, tak to nepočítám)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 16. května 2012
  • Proč Alexandrovy ? Jo aha Gordický uzel :-D Checht - mi to rozebírání ukázal děd téhož jména :-D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 16. května 2012
  • *
    V diskuzi Fanouškovská fikce Komentář od Anonym 5. září 2012
  • No já tu rubikovku hezky rozebrala a poskládala a hned to bylo :-p
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Anonym 16. května 2012
  • Z válečné literatury snesu leda tak Pahorek od Rigbyho :-) To je ovšem vynikající čtení :-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 16. května 2012
  • Jinak seriál je zajímavý - přiznejte si , byla by to trochu nuda, kdyby to bylo stejný jako v knížce.. Co mě ale prudí hodně je Sansa a Ohař: v knížce je do ní Ohař prostě blázen, city se v něm perou, neví co s tím a tak to řeší po svým (chlast a…
  • "500 můžu dokáže ubránit Zimohrad 10 tísícové přesile .. tak jakto, že 100 ozbrojenců a kdoví kolik obyvatel hradu nedokázalo zastavit nějakých 40 odrhnaců ??? " Já být Theonem, tak jdu napřed a otevřu brány...
  • svoa00 : Na stazovanie sa nemusim cakat 10 dielov.Je pravda ze ja som na zadok nepadal ani s prvej serie,ale v prvej serii som aspon tvorcom nemohol upriet snahu o vernu adaptaciu knihy.Pocnuc 2 seriou je tu ale vyrazny odklon od predlohy.Nepaci sa …
  • Jarla: Cersei v knize podstoupila potrat. "Tvůj Robert mě jednou obtěžkal dítětem, jamie našel nějakou bábu, která mě to ho zbavila." Zabít vlastní porozené dítě, jako to bylo v seriálu, je o dost drsnější. Počkat, Cersei v seriálu zabila svý naroze…
  • 500 můžu dokáže ubránit Zimohrad 10 tísícové přesile .. tak jakto, že 100 ozbrojenců a kdoví kolik obyvatel hradu nedokázalo zastavit nějakých 40 odrhnaců ??? jinak nezdá se vám, že v těch scénách je nějak málo lidí ??? takovéj hrad býval kdysi …
  • na stěžování má každý právo kdykoliv :-D
  • Právě - v seriálu Cersei hrozně truchlila a litovala Roberta, jak ten truchlil - ten o tom přece ani nevěděl!!! jak říkám - při tomhle jsem se u seriálu zvedla a řekla DOST! Teď mohu je s klidem sledovat jak se fanoušci rozladěně přou :-p
  • Bohuzial pomaly ale iste sa serial odklana od knihy.Popravde by mi ani tak nevadili zmeny v deji,ale strasne mi vadi zmena charakterov ako su vykreslene v knihe a kam smeruju v seriali. Deje sa presne to co som cakal,prvu seriu sa tvorcovia maximaln…
  • Jo taky to hezky ukazovalo jaký je Jaimie zlaťoušek :-) Kosí bratři :-p Ani jednoho z těch dvou parchantů bych doma nechtěla :-)
  • Na západní frontě klid - jasně na začátku jsem si oblíbila toho Škoťáka z vřesovišť a hne dna konci kapitoly mi ho oddělal a ještě tak ohavným způsobem, že mu nechal ustřelit půlu zad až mu byly vidět plíce - no fuj! Remarque píše velmi dobře a velm…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 15. května 2012
  • Tak tenhle díl byl hodně povedený a už se těším na další, protože skončil tak, že se nemůžu dočkat dalšího. Ohař se mi moc líbil - má svůj styl. Ygritt měl celkem štvala se svými narážkami. Tywin a Arya opět dobře zahraní a jinak pohled na celý Harr…
  • Tak zrovna ted čtu Na západní frontě klid od Remarquea a je to prostě taková klasika navíc dobře napsaná. Na pustý ostrov bych si vzal snad jakoukoliv knížku od Stephena Kinga - můj nejoblíbenější autor a od něj asi sérii Temná věž (zatím jsem přeče…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Anonym 15. května 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.