Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Musím se (poprvé) přidat do diskuse a napsat svůj POV ke změnám oproti knize, když už se ta diskuse tak rozvášnila :-) Pro mě osobně spočívá zklamání v tom, že je hrozná spousta věcí, který do seriálu mohli dát a byly by skvělý tak, jak je vymyslel …
-
No někteří uzavírali sázky, ale nikdo si nevsadil na opravu :-D
-
Cadfaela taky sháním...leta nemohu sehnat :( Ale knihy mám všechny .-)
-
Má pravdu předsedo... :D já doma nemám dokonce ani televizi - nač taky? jsou tam furt jenom reklamy a já nemám čas nebo mě prostě nebaví čekat, až nás přestanou krmit každých 15 minut nějakou stupidní reklamou na aviváž, film si umím prožít jenom kd…
-
Ještě by moh autor (ne že by to bylo poprvé) vyštrachat z rukávu někoho, kdo neumřel :-p
-
Raptorka - to ať klidně, ale nemyslím, že by ho to přimělo zacházet útlocitněji se svýma postavičkama :-)) svoa00 - to už jsme zde taky probíraly někde, že v jejím věku není kde brát i když bychom kradly :-D A se seriálem na některé z nás nechoď - …
-
No Kanaďani se k nám vždy chovají jak prasata a když jim leje do bot, tak začnou přeměřovat hokejky :-D V tom případě - nechť dostanou po rypáku :-p
-
Raymond Richard není Ronald Reuel :-p
-
Amíci to do finále nedotáhnou....teda doufám, že zákony časoprostoru ještě fungují :-D
-
No jasně - nemohlo to být v Beskydech :-D
-
Mi ne :-)) Nehodlám to číst :-D
-
Jo jasně - Zotavovna Bílý kříž - úplně jsem zapomněla :-D
-
No vidíš - to taky nevím :-D Ale neboj, ani Jon se to nedozví :-))
-
No spíš jsme zameškaly, protože už je po něm :-)
-
Ó ano - pravdu díš :-)
-
To zní jako 90210 :-p
-
Ňamy, ňamy stejně jako Hakuna Matata je z Timon a Pumba (lvího krále jsem neviděla:-))
-
A stále to na Švédy moc neumíme :-) No nezbývá než fandit :-)
-
Tak souhlasím, že to je taky jedna z mých oblíbených scén :-) a taky si v koutku dušičky přeju pro Ohaře nějaký lepší osud...třeba aby aspoň mohl osobně zlikvidovat vlastního bráchu :-))
-
*
-
Že by měli Lannisteři nová slova: "Hakuna Matata"? :) A kdo z nich zpíval : "Ňamy, ňamy, ňamy,ňamy - hop broučku do mé tlamy" ? :-D
-
hodnější Cersei - mamuša papuša :-D
-
V knize je to dočista jiný charakter :-)) a to že to dítě zabila jí samozřejmě věřím - proč taky ne - sedí to do jejího profilu :-D Já jsem si názor na ni nezměnila sledováním seriálu - mám pořád jen knižní informace :-))
-
Moment - četly jsme stejnou knihu ? Třeba to je překladem, ale výlev z první knihy byla jedna z věcí, co mne od seriálu odradila - v knize říká pouze Nedovi, že s Robertem otěhotněla jen jednou a toho dítěte se bleskově zbavila, protože to podle ní …
-
era: No, můžeš kouknout na imdb :) http://www.imdb.com/title/tt0944947/board/
-
Jsem myslela, že začneš psát lechtivou konversaci, tak aby to děcka nečetly pořed desátou večer :-p
-
Cowboy heavy : to by byla zvrácenost :-) Nevím co je lákavější, jestli tenhle seriál nebo instalatér Horst "promiňte, spadly mi šaty" :-D
-
Dr. Heavy : Ani náhodou :-)) Po dvou dílech a pár trailerech je to pro mne definitivně trapná nuda :-D Ale je srandovní pozorovat, jak se mezi sebou žerou jak psi ti, co se dívají :-D
-
Heavy je taky na Steamu ? :-)
-
Myslíš jako my dva ? :-)) Nojo ale to se jim pak budeme chechtat přímo do očí za jejich zády :-D