Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Na Královo přístaviště sere pes. To ať si Cersei klidně vypálí do základů. Zimohrad je Zimohrad ;o) (Ale jinak ano, Královo přístaviště vypadá taky divně.)
-
Já si je vždycky představovala tak nějak různorodé. Jak je postupem času přistavovali, tak se vzhledově liší. Třeba obrázek v letošním kalendáři se mi do přestav celkem trefil.
-
Jen přes mrtvolu Velkého Jiného.
-
Všichni jsme jen figurky v boji R´hllora a Velkého Jiného!
-
Já taky. A při mém tempu ji budu číst ještě nějaký ten pátek :)
-
Tak nevím. Já Bílé(ho) chodce taky viděla docela jasně. A ten výraz si vysvětluju jako že jsou nepřirozeně bledí, ne přímo bílí (teď mluvím jen o seriálu, ne o knize).
-
Jsem taktéž nadšena. Změny oproti knize komentovat nebudu, bylo to logické. Je jasné, že na úkor zestručnění padne hodně vykreslení charakterů i vztahů. Neskutečně se mi líbil záběr Aryi, když septa chválila Sansino vyšívání. Ten znechucený pohled b…
-
K té královské gardě: Ona v první knize (jak to tak znovu čtu) zase až tak bombasticky vykreslená není. Dokonce tam o Jaimem pořád mluví jako o dědici lorda Tywina. Navíc tam moc sympaticky nepůsobí (pravidelný průplesk Sansy) - snad kromě Selmyho.…
-
Jo, posun je 6 hodin. Já ráno odjíždím brzy a podívat se nejspíš nestihnu. A domů se dostanu až kolem půl páté :o(
-
Tak jsem se prokousala druhou částí Camelotu. Chvílemi jsem se skoro nudila. Tohle bude pro Hru soupeřem snad leda u teenagerů. V některých pasážích jsem postrádala logiku (ne že bych měla přehnané očekávání, jsem si vědoma žánru).
-
Nemýlíš. Navíc by to nabořilo Arrynovu teorii "sémě je silné" a celou zápletku první knihy. Od které se navíc odvíjejí téměř všechny události knih dalších.
-
Já chci to targaryenské :o( A ta Ohařova přilba se mi dost líbí. http://twitpic.com/4agj2t
-
Jako kdyby tam bylo, že to rozdělí na dvě části, tak to sežeru i s navijákem. A to bývám na apríla sakra ostražitá.
-
http://grrm.livejournal.com/206442.html Hajzlík jeden. Na chvíli jsem mu na to skočila!
-
Sammo Hung sice není až tolik tělnatý jak je popisován Belwas, ale pro určitou představu to stačí :)
-
Já to nepoužívám, ale velmi velmi bych uvítala možnost znelíbit (nesledovat) diskuzi. Ty čísla s nepřečtenými příspěvky u Pc gaming(xbox, ps) mě trochu prudí a občas znervózňují :)
-
To byl Joryho otec.
-
Proč všechny vypadají jako pocákané barvami? :o(
-
http://grrm.livejournal.com/205328.html :o)))
-
Když jsme u těch soubojů, podpořte Jona ;o) http://sf-fantasy.suvudu.com/2011/03/cage-match-2011-jon-snow-versus-vin.html
-
Přidávám se k davu. Renly je zatím největší slabina. Teď je otázka jestli to není schválně, aby ladil nejen k Robertovi, ale taky k jemnému kvítku Lorasovi. Moc se mi líbí fotka Robba s napřaženým mečem. Že by Branův první výlet na Tanečnici? Ohařov…
-
Já bych to mohla zkusit, ale bojím se, že to nestihnu znovu dočíst než bude druhý díl v tisku.
-
Loras o něm tuším, Tyrionovi říká, že je na meče lepší než on. No a Loras je podle mě hodně dobrej. No nevím. Loras je bezpochyby dobrý s kopím (žádné dvojmysly!). S mečem se tam moc nepředvedl, takže těžko posuzovat. O Garlanovi se celkově ví dost …
-
Hele, hele, dnes přišlo :o) Ale třeba chybu u rodokmenů, kde je Jon označený za dědice Železných ostrovů neodstranili. A taky jsem naivně doufala, že už do první knihy dají podrobnější mapy.
-
A jo, promiň. Když jsem začala psát, tak tam ještě ten příspěvek nebyl a po odeslání jsem si ho nevšimla. Velká omluva!
-
Protože to znáš z netu v angličtině. Kdybys znal jen češtinu, tak by to bylo jiné :o)
-
Podle čeho pasujete mezi nejlepší šermíře Garlana (Tyrella)? Jaime se imho znovu naučí. Bude to takový druhý Qohorin Půlruký. Naopak mě překvapuje, že nepadlo jméno Sandora Clegana (pravda, na konci Hostiny je zdánlivě/zřejmě mrtvý).
-
Mě tedy tahle odměna moc nenadchla. Ale aspoň potvrdila očekávání, které k seriálu mám.
-
Hm, taky nevím co s tím. Dnešní jídelníček z Králova přístaviště se liší v druhém řádku oproti tomu mluvenému z videa. Ale jak získat ten klíč, to netuším :(
-
+1