Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Pfff, rychlíku :)
-
Hádanka otevřena.
-
Z Lapiduchu: benedikt 23.3.2011 18:00 tak jsem prave videl prvni 2 dily a jako HOOOOODNE dobre :)
-
Copak ta další už je potvrzená?
-
Za ten obrázek dík. Ukládám pro pozdější použití. A Martinovi někdo napište, ať nemachruje a něco si nechá pro další díl. Aspoň ho bude mít pak dřív hotový. Čím víc toho bude psát, tím déle taky budeme čekat na překlad :o(
-
Tak Arara u mé objednávky uvádí stav odesláno. Vypadá to, že jsem přece jen dost ušetřila. Kupovala jsem dva kusy :o)
-
Ale to bys ji musel nejdřív chytit. Bez šance...
-
Když já vidím Aryu, lituju, že nemám ty dýky dvě ;) A co bys dělal se dvěma, jednorukej, he? :oP Ale souhlas s tím, že Malíček je perfektně vybraný a ta role tomu herci padne jak nočník na zadek.
-
Nevím čím to je, ale vždycky když Malíčka vidím, tak mám chuť vrazit mu dýku do oka. (Kecám, vím čím to je.)
-
Muhehe, to jsem zvědavá co mi vyvedou s objednávkou. Mám ji zaplacenou :) Když se tohle stalo cca před rokem s cenou DVD, tak mi ho vykryli za cenu z předobjednávky. Ale ten skok nebyl až tak výrazný.
-
Zimohrad se mi nelíbí :( I Královo přístaviště je ... jiné. Moc ploché. Zeď naopak vypadá vážně úchvatně.
-
Mně zase Tmavomodrý svět připadne dost přeceňovaný jen proto, že to dělali Svěrák a Svěrák :) Pearl Harbor je pro mě čistá hollywoodština, prostě popcornovka.
-
Montezuma3 - díky! doporučuji nejprve tak dvě hodinky namáhat mozek jako já :D Tentokrát kašlu na luštění hádanek. Mozek si u daňových přiznání namáhám až až :)
-
Hm, dnes si asi zbaběle počkám na nápovědu. Nemám čas si s tím hrát :(
-
Další hádanka zpřístupněna.
-
Určitě.
-
Pěkné. Díky :)
-
Lannisterské mě zklamalo tím, že lev je postavený na zadních. Vždycky jsem si jejich znak představovala nějak jako na štítu tohohle obrázku. Snad jen lva méně "nařazeného". http://pics.livejournal.com/grrm/pic/000ewtyb/s640x480
-
Občas se jim stane, že u předobjednávek mají cenu nižší, a po zahájení prodeje ji zvednou. Ale zaplacené objednávky obvykle vykryjí bez požadování doplatků. Arara má celkově nižší ceny, ale delší dodací lhůty. Dost často mi přijde jejich zásilka ze …
-
Hm, já ji mám objednanou z Arary za 277,- Kč. Doufám, že jim to nebude trvat moc dlouho.
-
Na Lapiduchu přirovnali znak Greyjoyů k "nákresu ženských pohlavních orgánů v učebnicích biologie" :o)) Z triček se mi hodně líbí Targaryenské. V černém provedení je suprovní a moc bych ho chtěla.
-
Tapety jsou vážně pěkné. Moc díky za Aryu :)
-
Ale pobavilo mě, že v tom úseku, kde mluví o rozloze severu, říká "perhaps". Kdo by to měl sakra vědět, když ne on :o)))
-
Líbí se mi, že z jednotlivých videí Starků, lze asi víceméně poskládat jednu celou scénu - tu s lukostřelbou :o)
-
Eh, když to znovu čtu, tak jsem tam taky ještě pár věcí přehlédla :o( A ještě nějak dořešit třetí větu, kterou říká Martin. V samotném závěru to taky nějak nesedí.
-
Doufám, že se Amaroun neurazí, ale dovolila jsem si trochu opravit v těch titulcích češtinu. Do samotného překladu jsem nijak nezasahovala s výjimkou toho, že jsem stopaře zaměnila za průzkumníka (jako je to v knize). http://leteckaposta.cz/171982076
-
Arya!!! Renly mě taky trochu zklamal, ale zase plus pro tvůrce, že ho typově přiblížili seriálovému Robertovi. Ale naprosto mě dostal Viserys. Ten je dokonalý.
-
Nechtělo by se někomu z vás udělat ke starkovskému videu české titulky a hodit to komplet na youtube, prosím? Že bych poslala odkaz pár lidem, které na Hru, resp. Píseň lákám.
-
Tak Obr z Lannisterů má největší figurku, jo? :)
-
No fuj. Ale naštěstí a zároveň bohužel jsem viděla dost upoutávek na Universal Channelu (na jiné seriály, samozřejmě), abych nepropadala panice.