Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Který vnuk?
-
Ad Theon a Ramsay - ono je možné, že tam třeba mlynářovy děti ani nebudou. Bran, Rickon a spol. prostě zdrhnou ze Zimohradu a bude se po nich jen pátrat. Ono ukázat dvě mrtvé a k tomu chladnokrevně zavražděné děti v seriálu v USA je docela silná káv…
-
Já bych je přirovnal k Lidovcům, Eddarda k Josefu Luxovi a Kalouska k Theonu Greyjoyovi :) To by mohlo sedět, ne? :) Tohle přirovnání je pro mě, coby příznivce Starků, smrtelná urážka.
-
Asi tak. Představit ho teď, je úplně zbytečné, protože na něj diváci-nečtenáři naprosto zapomenou.
-
Jestli narážíš na jeho "Rudý bůh si žádá", tak to bylo i v knize, schválně jsem si to kontrolovala.
-
Řešení přežití námořní katastrofy v Titanicu bylo naprosto vyhovující. Umírajícího DiCapria není nikdy dost. Nejlepší úsek filmu.
-
Já objednávala taky ve čtvrtek a stav tam mám: vyřízená (zboží bylo odesláno), platila jsem předem na účet. Jinak už to tady proběhlo, na úvodní straně mají zprávu: * NAPANIKAŘTE!!!! Všechny stávající objednávky na titul Hostina pro vrány BUDOU BĚH…
-
Btw. tu fotku pro krisu nechápu :D Zaostři na tu podivnou bytost vpravo ;)
-
Já nejdřív netušila proč Krisu varujete. Ani jsem ho nepoznala, myslela jsem, že je to nějaký vtěrka, co je odchytil a nechal se s nimi vyfotit :o))
-
Myslíš, že Lorasovi ukázal jeho vlastní prdel? Jako že o ní do té doby nevěděl, nebo mu škubl hlavou dokola, aby ji viděla "live"?
-
Moc to hrotíš :) Prostě si ulevila na adresu jednoho blázna, který byl na nesprávném místě v nesprávný čas.
-
V knížce se dalo říct- je mladá, povrchní, chce mladého a pohledného, ne vypelichaného medvěda. Na co se vymluví v seriálu??? Na původ. Na to, že by tímhle vztahem ztratila tvář a respekt. A navíc je možné, že zase posunou linii a v okamžiku, kdy to…
-
Mimochodem - sleduje tady někdo The Good Wife?
-
To mi připomnělo jednu hlášku z debaty o anglických detektivkách na Lopu: "Na me byl Dalglish pomaly i tehdy. IMHO je to možná nejpomalejší detektiv všech dob. Vždycky tam zabili takových 3-4 lidí a on se začínal rozkoukávat. Pak zabili další tři …
-
Tak 300 lidí (v knize) se asi neutáboří na nějakém malém kopečku.
-
Tak i na titulky.com měli ještě před pár týdny každý večer výpadky, i když na prémiový server přešli už před několika lety :)
-
Já se spíš divím, že někdo ještě ednu večer zkouší :)
-
Jj, polykání tolika pilulí musí dát zabrat.
-
Jediný okamžik, kdy mě pobavil.
-
Darebák jeden. Jako by nestačilo, že nás trápí, ještě se nám bude vysmívat.
-
IMHO tak půl na půl. Nevím kolik si nechává Talpress pro vlastní prodej, ale vyprodáno po pár dnech bylo každé nové vydání. Skoro to nutí k smíchu.
-
Já včera viděla Koupili jsme ZOO. Překvapilo mě, jak hodně se mi to líbilo - je to krásná kombinace dojemně optimistického a přitom vlastně smutného filmu. Matt Damon na mě dělá s každým dalším filmem větší dojem a Scarlett Johansson je čím dál krás…
-
Já Winonu nepoznala pro změnu ve Star Treku. Kamarád se mi málem vysmál, když jsem se k tomu přiznala, holt stárneme všichni :)
-
Co to doplnit Černou vdovou a Ženou v černém? :o)) Černou labuť jsem vydýchávala několik hodin. Působivý film.
-
Budu z vás mít neklidné spaní...
-
môžem sa ešte opýtať či sa dozviem z niektorej knihy kde bude jednoznačne napísané kdo stojí za vraždou Jona Arryna a kto si objednal vraždu Brana? Zatial som dočítal druhú knihu a žiadne jednoznačné odpovede som nenašiel.. ďakujem To první se dozví…
-
A dík za příspěvek. Pomalu začínám věřit, že to vážně vyjde :)
-
Obrázky se mi líbí, ale škoda té růžové. Je to mdlé. Nejvíc by se mi líbila asi světle zelená. Nebo jemně modrá, jako obloha.
-
Já si tedy Melisandru vždycky představovala jako zralou ženu. Jako mladou (ve smyslu 20-25) ani jednou. A navíc jako poněkud lépe tvarovanou než vychrtlou modelku.
-
Nad tím jsem nikdy nepřemýšlela. Zhruba ve Stannisově věku, možná o pár let víc? Navíc to v seriálu postrádá relevanci, protože tam s věkem dospělých šachují jako o život :)