Nevada
- Uživatelské jméno
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Aha, tak to jo. A já jak blbec to pro jistotu počítala i Krise, abych v tom pak nenadělala ještě větší bordel :)
-
Syrio Forell +2 (16) Hyle +1 (15) Randyll Tarly -1 (2) Walder Frey -2 (0) Je mi ctí poslat starého Freye do pekel a místo něj dosazuji rádobykrále Balona Greyjoye.
-
nejakt ti to nesedí... Lordovi? Na Krisu navázal dobře.
-
Bronn -1 (15) Jojen +2 (19) Hyle +1 (10) Randyll Tarly -2 (8)
-
Hyle +1 (11) Bronn -1 (12) Jojen +2 (11) Aeron -2 (8)
-
Ned Stark dosáhl 20 bodů skoro stejně dávno, jako přišel o hlavu, a přitom v síni vítězů nesedí. Pročpak to? Taky už jsem na to (dvakrát) upozorňovala. Kdo v tom má prsty? ;D Beztak ten hajzl Malíček.
-
Ned Stark dosáhl 20 bodů skoro stejně dávno, jako přišel o hlavu, a přitom v síni vítězů nesedí. Pročpak to?
-
Meera Reed +2 (18) Asha -2 (15) Belwas -1 (6) Ellaria +1 (2)
-
Juj, to se mi líbí!
-
Dosáhnout svého cíle zcela určitě. Ale neztratit tvář? Vždyť tam rozporovala královo rozhodnutí, odmlouvala mu a naopak sama prosazovala svoje řešení před plnou síní poddaných.
-
Zabytí Lady bych Cersei vytýkal, ze všech jejích hříchů nejméně. Poprava Lady byla pokusem zbavit se všech zlovlků v okolí, aby případně neohrozovali její děti. No, já nesouhlasím. Vyžadovat smrt Lady byl od Cersei čistý projev arogance a povýšenost…
-
Ježiš, to je blbá kombinace jmen. Chtěla jsem se zapojit, ale potřebovala bych 3 záporné hlasy...
-
klobouk dolů, nepoznám ani jeden citát. ale jak to, že se neúčastní Nevada? :-) V práci moc nestíhám. Na internetu se mihnu jen chvílemi a když jsem nahlédla sem, tak už bylo uhodnuto :)
-
Jste divní :)
-
Hele, jak je Sansa zodpovědná za smrt Lady?
-
Na druhou stranu byla Arya až dosud zvyklá, že ona je dítě toho největšího pána a může všechno (nadneseně řečeno).
-
Tanec jsem nečetla :) A tak opět za nás ubohé, jazykově nedokonalé, prosím o toleranci při diskuzích. Díky.
-
Nebyla jsem si jistá, jestli tam bylo "Sever si pamatuje" nebo "Sever nezapomíná", ale jinak ano - pamatuju si že jedno z toho řekl a kdy to řekl. Přesné znění jsem si dohledala :) A za pozornost stojí, že mu to navrhoval Brynden Tully.
-
A musím říct, že taky ráda pročítám starší diskuze. Některé jsem si prošla i několikrát :) btw - Arya byla Lyanně podobná víc povahově než fyzicky.
-
Ehm a je to tady... Další fórum na kterém bude jedna parta pro a druhá proti Sanse... Není jich tu už dost? jsem tu 7 měsíců a pamatuju si minimálně 4 topiky které se zvrhy v Sansa vs Arya a Sansablb vs Sansaprincezna. Ale jinak samozřejmě se rád př…
-
"Sever si pamatuje" byla slova Robba (aspoň v českém překladu), když reagoval na domněnky, že popravou Rickarda Karstarka by se mohl zavděčit jeho synovi. Jestli to bude skutečně název epizody, tak by to mohlo naznačovat Robbovo tažení na Lannisters…
-
Na IMDb se objevily názvy prvních dvou epizod: 2x01 The North Remembers 2x02 Nightlands a samozřejmě už dřív známá 2x09 Blackwater
-
2 problémy. Hraje tam Morrisonka.
-
"tak asi určitě" je přece univerzální odpověď na jakékoliv otázky v jakémkoliv množství! Brazilec taky dobrý, to si zapamatuju pro svého šéfa :)
-
Říká se "tak asi určitě".
-
Ha, na tohle jsem úplně zapomněla. Hned jak jsem si to video pustila, jsem si říkala, že animace mi připomíná moji milovanou Cestu do fantazie. A ono jo, studio Ghibli! Díky za upozornění.
-
Pro oba stejně, pro Lolys s méně šťastným zakončením.
-
Navíc nepředpokládám, že jeho společný život s Lolys bude trvat nějak moc dlouho :)
-
Spíš tyrellský :)
-
a nikomu z vás nevadi ze to nemelo konec ten serial vstala z popela s draky ale co ty sestry atd? Nevadí.