Krisa

Uživatelské jméno
Krisa
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Já některá jména tyky počeštuji (nedokážu představit Róbrta místo Roberta), to se týká hlavně jmen, která se vyskytují běžně i v ČJ, ale i takových, která se mi v angličtině moc nelíbí (Tájvin, Stenis atd. se mi prostě nelíbí). A taky musím říct, že…
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Krisa 29. září 2011
  • Sethi: co já bych za těch 10 čísel dala na koncertech, protože mám pocit, že se na mě svět domluvil a pokaždé si přede mne stoupne jeden z nejvyšších lidí světa :)))
  • Taky mám 163cm a ještě k tomu mám kratké nohy - takové kalhoty prostě neexistují, takže musím vždycky zkracovat. Podobné vtípky taky znám, jednou jsem slyšela (k mé výšce a délce nohou), že když sedím v lodi, tak vypadám jako normální člověk :)
  • Koukám, že až někoho budu chtít mučit, pustím mu GOT s českým dabingem :)))
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Krisa 28. září 2011
  • Chaime, to jako vážně? Bavíme se stále o AGOT, nebo jsme přešli na židovské anekdoty :)))))) Já mám: Sersej, Džejmí, Džon. Ale musím se přiznat, že Tywin jako Tájvin se mi moc nelíbí, tak je to pro mne Tyvin.
    V diskuzi Výslovnost jmen Komentář od Krisa 27. září 2011
  • Právě jsem narazila na tohle: Monster Brawl a doufám, že to opravdu vyjde jako film :))))
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Krisa 26. září 2011
  • svoa00: Ten komentující mi bere "slováky přímo z houby" :)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 26. září 2011
  • Amaroun: Tak ty já naprosto nenávidím, protože mě nikdy nenapadne "jediná správná" možnost, ale možností tisíce a pak babo raď...musím pak neustále myslet na to, jak to teda sakra bylo a šílím z toho. Jestli jednou někdy někoho zabiju, tak to bude b…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 26. září 2011
  • Amaroun: Mně by to zas vadilo :)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 26. září 2011
  • Ještě bych přidala Oblivion a obě Mafie :)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Krisa 23. září 2011
  • Sethi: Gratuluji a tiše závidím :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Krisa 15. září 2011
  • Mě se Centurion taky docela líbil (byla to sranda), včera jsem viděla podobný film - Orel deváté legie - a velmi pozitivně mě překvapil, protože to nebyla taková krávovina, jak jsem čekala :)
  • Mě Šifra (kniha) přišla dobrá a kdybych nevěděla, že to je smyšlené, klidně bych tomu i uvěřila. Podle mě to bylo napsáno skvěle.
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 13. září 2011
  • Ty bonbony byly myšleny velmi nadneseně, což bohužel v textu nejde poznat. Myslela jsem tím to, že i dospělý může číst pohádky a za tu já HP považuji, protože je to stejná "pitomost" (opět myšleno nadneseně), jako většina fantasy pohádek pro děti . …
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 12. září 2011
  • Requiescat in pace, Spartacus!
    V diskuzi TV seriály Komentář od Krisa 12. září 2011
  • Já si tvou situaci plně neumím představit, ale z toho co píšeš vyplývá, že jsi dělal všechno, co bylo v tvých silách. Nemáš se tedy z čeho obviňovat, naopak - vzal jsi Elišku k moři, ke kterému si velmi přála jet a byl jsi jí velkou oporou. Ikdyž se…
    V diskuzi Eliška Komentář od Krisa 8. září 2011
  • Proč by lidi, blížící se třicítce nemohli číst HP? Jů, oni jsou i lidi po 30, co se dívají na pohádky, jí zmrzlinu, cucají bonbony, hrají si (myslím tím hry) a dokonce i čtou toho, brrr, Harryho Pottera... Mě spíš děsí lidi, kteří musí být tááák str…
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 8. září 2011
  • Co se týče žen a umění, mám velký problém se zpěvačkami, protože až na výjimky je pro mě ženský hlas v určitých polohách (většině) nepříjemný. U spisovatelek fantasy jsem taky byla dost skeptická, ale některé mě z mého omylu vyvedly a teď nemohu dát…
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 7. září 2011
  • Chjo :( Jan Marek měl nejneuvěřitelnější nos na světě... Sice jsem z nich "znala" jenom 3 Čechy a 1 Slováka, ale tohle platí pro všechny, hokejisty i obsluhu letadla, RIP
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Krisa 7. září 2011
  • No já teda nevím, ale na každý knížce Zabíječe je napsáno "x-tá kniha o Gotrekovi a Felixovi ze světa Warhammeru", takže problém se seřazením nějak nemám... Příběh na sebe navazuje (setkávání s postavami s předchozích dílů, vzpomínky, nepřátelé atd.…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Krisa 7. září 2011
  • Ne, nedává. Je na tom vidět, že to vymýšlela ženská. Ts ts tsss :))).
    V diskuzi Harry Potter Komentář od Krisa 6. září 2011
  • Zabíječe čehokoli právě čtu, po dlouholetém čekání vydali dotisky a dokonce i nové díly. Už jich je 12 a zatím je to velmi zábavné čtení.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Krisa 6. září 2011
  • Tak třeba bude v seriálu spojena druhá část druhé knihy s první částí třetí knihy...
  • Zimohrad se Sněhem nebo Zeď se Sněhem :)))
  • Montezuma3: Moc hezké, zase mám nový wallpaper, děkuji :)
    V diskuzi Fanouškovská tvorba Komentář od Krisa 27. srpna 2011
  • Krásná žena. Drž se...
    V diskuzi Eliška Komentář od Krisa 21. srpna 2011
  • Taky věřím, že Ned byl celou dobu sobeckej hajzl :))). Šmejd majetku a mocichtivej :)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 19. srpna 2011
  • Joj, člověk chvilku odejde a hned takový zábavy :). Venovi gratuluji, protože je jeden z asi deseti Čechů, kteří nikdy neslyšeli o Lidicích :) - toto není urážka, ale vtip, protože mě opravdu překvapilo, že se někomu za 20 let života nedoneslo nic o…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 17. srpna 2011
  • Jméno větru mě neuvěřitelně bavilo, mám ráda tenhle typ příběhů. Na druhý díl se velmi těším, protože jedničku řadím mezi nejlepší fantasy knihy, které jsem kdy četla. A to jak se tam o něj na začátku horlivě stará ten sluha... No přišlo mi to celý …
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Krisa 17. srpna 2011
  • U těch Lidic teda nestačím zírat, ikdyž pokud je ta slečna hodně, ale opravdu hodně mladá, tak pojem Lidice ještě znát nemusí. Ikdyž to se učí už na prvním stupni ZŠ, tak to musela být opravdu hodně mladá slečna. U těch Tudorovců mě to ani moc nepře…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Krisa 17. srpna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.