heavy_head

Uživatelské jméno
heavy_head
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • A jsme u Shreka! Ostatně domnívám se, že s otázkou zlobrů není laická veřejnost dostatečně obeznámena. Jsou podceňováni, nepochopeni, ošklíbáni. Navrhuji, aby v případě nevyhnutelnosti nahradil Jiného v Turnaji právě Shrek. :D
    V diskuzi Jiný v turnaji Komentář od heavy_head 5. ledna 2007
  • Můj oblíbenec Winston Smith zase tvrdí: "Velký Bratr tě sleduje!" :shock: Obojí je pravda.
    V diskuzi Jiný v turnaji Komentář od heavy_head 5. ledna 2007
  • Tak tos byl ty, Brute! :D
    V diskuzi Jiný v turnaji Komentář od heavy_head 5. ledna 2007
  • Chmur wrote:Myslím si, že by měl být jiný vyřazen z turnaje. Já si to třeba nemyslím. Tak co s tím uděláme? Zavedeme referendum? Třeba se v dalším kole někomu nebude líbit Aemon Dračí rytíř. Co uděláme? Další hlasování? S nasazením Jiného coby če…
    V diskuzi Jiný v turnaji Komentář od heavy_head 4. ledna 2007
  • Jen tak? Bezdůvodně? Není to rozmařilé plýtvání vlastním potenciálem? :wink:
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • Fajné! :) 8) Proč na té druhé fotce tak strašně vyjete? :wink:
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 18. dubna 2008
  • Kůl! 8) :D Já bych chtěl mít mobil na Tyriona, Jona, Jaimeho a Jaqena. :wink: A na Sansu. :oops:
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 2. března 2008
  • Ten potvor je nějaký tvůj vzdálený příbuzný, Léto? :o
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 25. ledna 2008
  • Koukněte na ty vočička! Tak to je gut. 8) Už se těším, až se pustíš do lidí! Můj tip - zleva doprava: Lady (mírná a přátelská), Léto (dobrácky objímá Nymeriu), Nymeria (trochu zmatená), Duch (velký albín), Chundeláč (zívá na celé kolo), Šedý vítr…
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 12. ledna 2008
  • Milý Léto! Slyšela jsem, že mluvíš plynně několika jazyky. A ten na obrázku je teda který? A je pravda, že kolik jazyků máš, tolikrát jsi zlovlkem? A znáš pesničku Vyplazení jazýk od Elánu? Zlovlčice Vzorná, premiantka speciální ZZŠ a předsedkyně tř…
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 28. února 2007
  • Léto, nemoh bys mi pučit pět set? Dragonů myslim. Nevim jestli si na mě eště spomínáš, ale já jsem Mordhuba. Šak víš, chodili sme spolu do jedný třídy. Dycky si mi musel dávat svačinu. A chodit pro cíga. Byl sem přece jenom největší zlovlk ze třídy,…
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 16. února 2007
  • Moudrý a šarmantní Léto! Jedině Ty mě můžeš zachránit. Jsi má poslední instance. Vkládám do Tebe svou poslední naději. Jsem samostatná zlovlčice, typická alfa samice. Jsem poměrně atraktivní, mám bílou náprsenku, špičky uší a tlapky. Mám 70 cm v ko…
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 20. ledna 2007
  • Léto! Chtěl jsem se Tě zeptat, zda-li ještě platí provařené pořekadlo zlovlk zlovlku člověkem. Není to kec? Děkuji za odpověd, přeme se o tom se spolužáky. Zlovlk Ušák, ZŠZ u Černé jámy
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 20. ledna 2007
  • Toto mi zřejmě uniklo, ale pro případné zájemce: William Horwood, Čas vlků, Mustang 1997. "Pro vlky v Evropě přišel čas, aby opět převzali vládu nad svým dávným Srdcem krajiny, které celá staletí ničili a pustošili Manové a zákeřná maďarská smečka. …
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 19. ledna 2007
  • Předem zdůrazňuji, že toto pojednání nepochází z mé hlavy, ale z Létovy osobní knihovny. O vlkovi "Síla bez viny, láska bez pochyb, není to špatné být vlkem." Vlk byl v průběhu historie jak uctíván tak zlořečen. Zpravidla je však považován za kr…
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 18. ledna 2007
  • Včera jsem potkal u Zdi Léta, který tam močil. Upozornil jsem ho, že tam nemá močit a pomočil i mne. Jestli má nějaká fanynka zájem o můj pomočený plášť bratra Noční hlídky Létem, tak ať navrhne cenu. Pyp
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 7. ledna 2007
  • Milé Léto! Chtěl by jsem se Tě zeptat, jestli by jsi nemohl poslat mému synkovi tfůj plakát. On je sbírá. Ale je ještě malý a neumí psát ani číst. A navíc je chromý a už nebude nigdy běhat. Fčera měl velké bolesti. Udělal by jsi mu ohromnou radost a…
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 6. ledna 2007
  • Milý Léto! Hledám zlovlčici ke společným toulkám podzimní přírodou, která je podobná Lady. Není podmínkou. Staral bych se o ni a nechával bych jí z kořisti vždycky ty nejlepší kousky. Už mě nebaví výt na měsíc sám. Kamarádi ze smečky říkají, že …
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 6. ledna 2007
  • Toto rovněž.
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 5. ledna 2007
  • Tak to je 8)
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 5. ledna 2007
  • :lol: Dneska to je šílené, nebudete věřit, co mě to stálo úsilí, než jsem se sem proklikal... :x
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 5. ledna 2007
  • to Léto: Pracuješ? :wink: Práce moderátora nikdy nekončí... Mám vlčí mlhu, anebo jsi dal hlas sám sobě? 8)
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 4. ledna 2007
  • Bohužel, já znám jenom Dire Straits :wink:
    V diskuzi Zlovlci Komentář od heavy_head 2. ledna 2007
  • U nás takové výrazy jako noob nebo lama nepoužíváme. Tady jsi prostě panoš. Nebo tak nějak :wink: Jakou školu děláš? (tady je to skoro samý student).
    V diskuzi Škola :-/ Komentář od heavy_head 26. ledna 2009
  • Budu velkorysý (jak je mým dobrým zvykem). Přenechám ti Lorase a Hodora, výměnou za Jaimeho. Ten je obzvlášť vypečený. Spadl jsem ze židle hned několikrát. :lol:
  • Jsem bombardován žádostmi o zveřejnění Tajných deníků postav Písně, ale co mám dělat, než jen dokola opakovat, že na jejich překladu se teprve pracuje? Ser admin Léto "The Fuzzy" vykazuje v této záležitosti neobyčejnou laxnost. Že by měl tolik práce…
  • Pouze PM. :oops: A že jich poslední dobou mám... :o
  • Já na něj ani nesáhl. Příspěvek tu měl, četl jsem ho. Že by ho zrušil sám? Tzv. "hardcore." Tak se mi to líbí, nestačím číst jednotlivé příspěvky, natož sám aktivně reagovat. :wink:
  • Cože!? Dát Sansu pod zámek? :evil: :shock: A nebude to věčná škoda? Tolik lidové tvořivosti přijde vniveč. :( Sansík si přece více témat zaslouží! V skrytu duše to každý cítí. 2, 3, 4! Co takhle dát ji přímo do názvu? ICE&FIRE&SANSA? Hmm…
  • To by bylo 8) . Někdo si přečte Hostinu, střelí to na internet a Seznam mu hodí odkaz přímo na naše fórum. To bude uživatelů!

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.