Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Ten se jen holedbal - takých chlapských mačo řečí jsem už slyšela.... :-D
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Gepeto - Tvoje příspěvky jsem pročetla už dřív a vím, že říkáš, že Ti to neva, takže se Tě ptát nebudu :-) Mi to principielně taky neva :-) Faelivrin - však jsem dlouho výhala, jestli ju vůbec pustit na kasting :-) Ale ta se má moc ráda, takže něja…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Lannisteři jsou přece všeci kupírovaní :-) ty synku - cos vlastně četl? :-)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Mamka by řekla - ber to Joffe, zlato se hodí vždycky :-D
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Když slíbíte, že jí neufiknete ucho, ale jen strčíte pod koupací čepku, tak Vám půjčím i dcerku jako Myrcelle :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Arya je zatím vážně výborná...jen fakt nevím, co z ní bude na konci příběhu, pokud vůbec přežije závěrečný finiš.
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Mne zas napadlo, že kdyby se Brienne dostala dost blízko ke Zdi, tak by byly ženské v hlídce už za Mormonta :-) Myslím, že by jí vyhověl.
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • No na Ramseyho by měla nervy snad leda skutečná Arya - jako vyčíhnout si jak a zabít ho a nezpackat to za žádnou cenu :-)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Za pár let určitě, ale do takové monstrozity nestihl dorůst stejně jako Viserys. Hm ještě Malíček je dokonalá zrůda, i když mi tu nikdo před přečtením Tance nevěřil :-)
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Huh ty máš ale nervy - bych ho asi udusila dřív :-D
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Zatím se ty dvě nepotkaly, takže žáden problém :-)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Ale no tak - slash dvojice snad ne :-) Jaimie ma Lorase, kdyby tak měl nutkání :-)) A Rob S joffem si v záhrobí mohou dělat co chcou :-) Holky dovedete si představit horšího partnera pro život než Ramseyho nebo Eurona?
    V diskuzi Kéž by se potkali... Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Tak měly si být podobné :-) A máš na to vůbec "kuní ksicht" ? :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Já se spíš obávám, že sama všechny davové scény neodehraju :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • monty Shoda :-)
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Seriálového si nevybavuji, ale knižního fakt vidím nomen omen - jako medvědovitého chlapa :-)
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Tyna - kdepak - u Lannisterů je to v pořádku - tam nevíme, co je submisivní a co dominantní alela, zatímco u blonďatosti a tmavovlasosti je jedna jediná slovy "JEDINÁ" možnost - to je jako zkoušet do Mendělejevovy periodické tabulky nacpat vymyšlené…
  • Tyna - jo a možná to nejsou bytosti na bázi uhlíku :-D Jsou křižitelní se zbytkem populace - kdepak :-))
  • No ve Valyrii experimentovali s Řeckým ohněm a máte tam i to řecko :-D
  • To bývá v křížovkách :-) Vždycky když už nevědí co tam vrazit a nehodí se to ani na SPZ, tak je to podezřelá značka nebo zkratka něčeho :-D
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Řecko skolil Řím a Řím vyhnil zevnitř - korupce, snaha udržet pokupě různé národy v jednom státě, přijetí křesťanství, mocenské boje a olovo z potrubí, které pili, když si vodou ředili víno....ale nevyhynuli - žijí tam dodnes ....
  • Dobyli No to že měl někdo hnědé vlasy je dost málo...fakt tu genetiku neošulíš a je to jako mít dvě sklíčka - jedno průhledné - aa blond a druhé tmavé AA - když je dáš přes sebe - prostě dělej co dělej nebude to blond, krom výjimečných případů, ale …
  • OD je oděvní družstvo, ne ? :-))) (hlavně že v tom není zakomponován seriálový penis :-D
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Ne, ale znám tohle příjmení, tak mne napadlo, že by třeba mohlo být rozšířeno i k Vám :-)
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Podle jejich Džina nemáš šanci uhodnou, jak se zovu :-D Proto mne ta nepodoba tak prudila :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Toho jsem si nevšimla (četla jsem to nějak zběžně a mám zjevně mezerku)...a to Dornského vzhledu mělo být jako tmavovlasí a čičmundí ?
  • Přesně ten :-) Ovšem děd se na mne otočil s otázkou, proč pil tu kolínskou :-D Ale no tak :-) Komolení jmen jsem nějak pochytila v Anglii, když z mého jmééna udělali Džina...to byl takový masakr, že jsem je chtěla rozervat jak hady :-D A pak jsem si…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • A bez interpunkce to nemá šťávu :-)
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • Nebo Hadoš
    V diskuzi Anagramy Komentář od Anonym 21. dubna 2012
  • heavy-head - ženské něco vydrží :-) Však i malá Tyna se zvetí a bude z ní velká holka :-D Moje zkušenost je - že bečení nepomáhá...a Tyna nebečí :-)
    V diskuzi Oblíbená postava? Komentář od Anonym 21. dubna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.