Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Ten se jen holedbal - takých chlapských mačo řečí jsem už slyšela.... :-D
-
Gepeto - Tvoje příspěvky jsem pročetla už dřív a vím, že říkáš, že Ti to neva, takže se Tě ptát nebudu :-) Mi to principielně taky neva :-) Faelivrin - však jsem dlouho výhala, jestli ju vůbec pustit na kasting :-) Ale ta se má moc ráda, takže něja…
-
Lannisteři jsou přece všeci kupírovaní :-) ty synku - cos vlastně četl? :-)
-
Mamka by řekla - ber to Joffe, zlato se hodí vždycky :-D
-
Když slíbíte, že jí neufiknete ucho, ale jen strčíte pod koupací čepku, tak Vám půjčím i dcerku jako Myrcelle :-D
-
Arya je zatím vážně výborná...jen fakt nevím, co z ní bude na konci příběhu, pokud vůbec přežije závěrečný finiš.
-
Mne zas napadlo, že kdyby se Brienne dostala dost blízko ke Zdi, tak by byly ženské v hlídce už za Mormonta :-) Myslím, že by jí vyhověl.
-
No na Ramseyho by měla nervy snad leda skutečná Arya - jako vyčíhnout si jak a zabít ho a nezpackat to za žádnou cenu :-)
-
Za pár let určitě, ale do takové monstrozity nestihl dorůst stejně jako Viserys. Hm ještě Malíček je dokonalá zrůda, i když mi tu nikdo před přečtením Tance nevěřil :-)
-
Huh ty máš ale nervy - bych ho asi udusila dřív :-D
-
Zatím se ty dvě nepotkaly, takže žáden problém :-)
-
Ale no tak - slash dvojice snad ne :-) Jaimie ma Lorase, kdyby tak měl nutkání :-)) A Rob S joffem si v záhrobí mohou dělat co chcou :-) Holky dovedete si představit horšího partnera pro život než Ramseyho nebo Eurona?
-
Tak měly si být podobné :-) A máš na to vůbec "kuní ksicht" ? :-D
-
Já se spíš obávám, že sama všechny davové scény neodehraju :-D
-
monty Shoda :-)
-
Seriálového si nevybavuji, ale knižního fakt vidím nomen omen - jako medvědovitého chlapa :-)
-
Tyna - kdepak - u Lannisterů je to v pořádku - tam nevíme, co je submisivní a co dominantní alela, zatímco u blonďatosti a tmavovlasosti je jedna jediná slovy "JEDINÁ" možnost - to je jako zkoušet do Mendělejevovy periodické tabulky nacpat vymyšlené…
-
Tyna - jo a možná to nejsou bytosti na bázi uhlíku :-D Jsou křižitelní se zbytkem populace - kdepak :-))
-
No ve Valyrii experimentovali s Řeckým ohněm a máte tam i to řecko :-D
-
To bývá v křížovkách :-) Vždycky když už nevědí co tam vrazit a nehodí se to ani na SPZ, tak je to podezřelá značka nebo zkratka něčeho :-D
-
Řecko skolil Řím a Řím vyhnil zevnitř - korupce, snaha udržet pokupě různé národy v jednom státě, přijetí křesťanství, mocenské boje a olovo z potrubí, které pili, když si vodou ředili víno....ale nevyhynuli - žijí tam dodnes ....
-
Dobyli No to že měl někdo hnědé vlasy je dost málo...fakt tu genetiku neošulíš a je to jako mít dvě sklíčka - jedno průhledné - aa blond a druhé tmavé AA - když je dáš přes sebe - prostě dělej co dělej nebude to blond, krom výjimečných případů, ale …
-
OD je oděvní družstvo, ne ? :-))) (hlavně že v tom není zakomponován seriálový penis :-D
-
Ne, ale znám tohle příjmení, tak mne napadlo, že by třeba mohlo být rozšířeno i k Vám :-)
-
Podle jejich Džina nemáš šanci uhodnou, jak se zovu :-D Proto mne ta nepodoba tak prudila :-D
-
Toho jsem si nevšimla (četla jsem to nějak zběžně a mám zjevně mezerku)...a to Dornského vzhledu mělo být jako tmavovlasí a čičmundí ?
-
Přesně ten :-) Ovšem děd se na mne otočil s otázkou, proč pil tu kolínskou :-D Ale no tak :-) Komolení jmen jsem nějak pochytila v Anglii, když z mého jmééna udělali Džina...to byl takový masakr, že jsem je chtěla rozervat jak hady :-D A pak jsem si…
-
A bez interpunkce to nemá šťávu :-)
-
Nebo Hadoš
-
heavy-head - ženské něco vydrží :-) Však i malá Tyna se zvetí a bude z ní velká holka :-D Moje zkušenost je - že bečení nepomáhá...a Tyna nebečí :-)