Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Robert Arryn je také její bratranec a nikdo se nepodivuje nad tím že si ho ma vzít (aspon by se nepodivoval kdyby nebyl o tolik mladší a nemocný)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Bastard: Jakým Tullyům? A proč vůbec Tullyům? Vždyť jsou to její nejbližší příbuzní. Tywin i Kevan Lannister, si zvali své sestřenice také Lannisterky. Ani v našem právním pojetí není zakázané brát si sestřenice a bratrance. Tullyjové mají stále u…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Nebo bych Sancu oženil s Jonem Sněhem Sníh je po matce Stark, a Sanca je Stark zase po otci, - targaryen po otci a tully po matce. Pěkné vznešené staré rody :) Nikdo by nemohl tvrdit, že dědi Sanci nejsou Starkové, když její manžel je tolik pod…
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Dal bych Sansu někomu z Tyrellu či jejich mocných vazalů, ještě lépe Tullyjům či jejich mocným vazalům. Další přijatelná volba je nějaký mocný rod ze Severu, který by ji mohl poskytnout meče k udržení Zimohradu.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Velikosti měst v Západozemí jsou SILNĚ přestřelené. Odhad populace se dá udělat vcelku jednoduše: známe velikosti armád, ty vynásobímě dvěma (muži + ženy) a pak se musíme rozhodnout, zda je v populaci jen třetina dětí nebo polovina. Tedy Florentové,…
    V diskuzi Mapy Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Sheldon Cooper je sexy - teda až na tu vychrtlost :-D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Než to natočíme, tak mu možná 8 bude a na Tyriona - leda za mlada - přece nečekáš, že mu nechám ufiknout čumáček :-)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Viserys měl už 8 když se Danny narodila ne ? :D:D ja bych ho spíš viděl raději jako Tyriona s Šae to bych si víc bavil :D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Právě - děti mají jen uchyláci, protože normální se nerozmnožují a to pak vysvětluje převahu uchyláků na jednoho normála :-D
  • Mne zase napadlo, že původně to tak chtěl napsat, ale díky těm přehršlím jistojistých spekulací to teď schválně změní :-)
  • Vlasy skoro bílé má - tu to není tak vidět :-) a oči dobarvit počítačem :) Propůjčím ho do scény malinký Viserys s miminem Daenerys na útěku z Dračího kamene :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Útesy křiku od Mosteckého jsou skvělé, až na ten Martinovský závěr :-D Ale není to film - knih mám dost a dost. Já bych zkrátka moc ráda viděla nějaký hezký film nebo seriál fantasy a ne a ne na nějaký nový (co jsem ještě neviděla) narazit :(
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Trpaslíci od Hainze , nemám ságu dočtenou ale první kniha se mi líbila
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Útesy křiku od Mosteckého, zajímavé čtení :)
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Stačí vybělit vlasy na fialovou/stříbrnou a může si střihnout Targaryena nebo nějakého mladého Lannistera, či pokud zvládne odehrát party Tyriona, výšku na to zatím má :)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Echm - měla bych dodat podstatné kritérium - žádné paralely s křesťanstvím či jiným monoteistickým náboženstvím v žádném případě! To raději zkousnu pár mrtvol...
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Tyna - taky můžu dodat hajzlíka 1,5 roku, s jedním okem modrým a druhým z jedné třetiny zeleným a zbytek modrým :-D Umí se podezřele se chechtat - nějaký šílený Targaryen v nízkém věku - třeba Aerys Šílený nebo malý Visyrys :-) Obzvlášť vtipná mu př…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Narnie je lepší jako kniha než jako film :) a není to vůbec špatné čtení :)) doporučuji, pokud máte děti, které chcete dotáhnout k fantasy :D je to lehké, nenáročné čtení i když něco člověka přinutí se zamyslet :)
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • tady to máš vysvětlený otázka je která varianta platí v západozemí V dorne je to jasný
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Na GRRM taký nezvyk však? :D Naopak, přátelé. Romantická láska je to, co dvojici vždy zahubí a strhne zkázu i na jejich blízké. Robb a Jeyne, Jon a Ygritte, Dany a khal... To by sedělo... :-) Říkám už dlouho, že Martin je takovej kazišuk. LOL LO…
  • nabidnem mu ze se budeme drzet knizni predlohy,, a nevynechame ani jednu postavu a scenu :P bude to mít 7 sezon, 12 dílů a každý díl bude o délce málem o dílu jednoho Pána prstenů Autora zaplatíme tak, že se může dívat na natáčení erotických scén…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Pravda jde na to nahlížet možná ze dvou stran, ale ten dojem už nikdo neodpáře :-) Spiderwikové jsem viděla je na mne moc už americké a infantilní to druhé neznám. Obzvlášť stupidní mi přijde Narnie - to jsem nebyla ani schopna dosledovat. Adamsova …
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • chudak holka, já viděl jen ten koneca přišlo mi to strašný a pochopil jsem že si to představuje a to mě přišlo ještě strašnější .... smrt si jí vzala co Kronika rodu Spiderwiku nebo Most do zeme Therabitia ...takové dětské ale fajné :))
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • O grant si můžeš zažádat - pokud ovšem náležitě vyplníš všechny byrokratické formalitky, aby ti ho zpětně nezamítli a peníze zas nevzali kvůli blbého dodatku, že filmování skončilo ve čtvrtek místo v pátek :-p
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Tak to jsme to viděli jinak - já jsem viděla celý film holčičku, která žila v iluzích, protože to bylo přijatelnější než hnusná realita a nakonec umřela, ale vyšinutý mozek terorizovaného dítěte si v poslední agónii představoval po čem nejvíce touži…
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Faunův labyrint jsem viděla - má to zatraceně hnusný konec a nikdy už to neuvidím! Je to hnusné a hnusné a ještě jednou hnusné - myslím obsah děje. To jak rozbíjí někomu obličej flaškou na mne bylo už příliš, krom toho, že to na mne bylo příliš už c…
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • asi nějak tak si ho představuji http://home.earthlink.net/~jonpallsigmarsson/index_files/jonpall-stone1b.jpg
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Zlokocour? :-)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Se díváš na nesprávného člověka - já viděla ze seriálu míň než heavy-head :-) dala jsem mu tři šance a všechny promrhal. Děcka já bych se tak ráda koukla na nějaký dobrý fantasy seriál!!!! Nebo film! Něco jako Pán prstenů, Hvězdný prach nebo Otec p…
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • A taky 2 metry na výšku...jukla jsem třeba na Nikitu Valujeva - píšou 141 kg nebo 22 stounů...hm to by bylo 6,4 kila jeden kámen....mám dojem, že to je fakt míra za všechny drobné a Evropa je sto let před opicema, když má standardizované míry a váhy…
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.