Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Takže on to není zlopes, ale zlofena, jo ?
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Dostane nutričního terapeuta, trenéra a maséra a žáden strach :-D Sponzorka to cvaká, když ušetří na mzdách herců :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • No všichni mu budeme nechávat úlitbu ze svačinky dle jeho výběru (flanker taky nemůže sníst svačinku všem :-p )
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • A taky 2 metry na výšku...jukla jsem třeba na Nikitu Valujeva - píšou 141 kg nebo 22 stounů...hm to by bylo 6,4 kila jeden kámen....mám dojem, že to je fakt míra za všechny drobné a Evropa je sto let před opicema, když má standardizované míry a váhy…
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • hmmm a ted ještě jedli Západozemská libra odpovídá te Anglické :D nebo to mají taky jinak :D:D tez kdybych psal knihu tak bych si vymyslel vlastní míry :) ale napsal bych dozadu vysvetelni :)
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • už předtím musel mít ve svalech notně přes 100 kg a táhnout se k dvoustovce, no jo jsou taci vzperaci ale to by musel mit jinak ty tuky ziskane a ne prozrane :D a ktery kun by ho vezl ? to by musel sedlat rovnou pratura
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Podívej na Jidřicha VIII. třeba - ten si to valil doubravou a císař Rudolf II. také, ale byli i mnohem otylejší.
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Ty nemáš ještě přečtené ani to ? :)
  • Nevěřím, že by Robert už předtím statný chlap přibral za 9 let víc jak 80 kilo a byl ještě schopný jezdit na koni a lovit kance.. pochybuji že by dokázal bez cizí pomoci chodit ...
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Kdyby byly dny kratší. Tak by byly Starkovic děcka ještě mladší než jsme si mysleli. Možná také místní obyvatelstvo stárne rychleji. Každopádně měsíc mají asi stejný jako my. Biologicky stárnout rychleji nemusí, len se jim rychle otáčejí ručičky na…
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • někde jsem četl že planeta kde leží Západozemí má být menší než naše planeta, tím pádem se ale otáčí také rýchleji kolem své osy a dny musí tedy trvat kratší dobu ne ? Né nutně, menší, kamenné, železné atd. planety se tvoří většinou blíže ke střed…
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Nemyslím, že by Martin byl astrofyzik a s nějakými takovými údaji vůbec pracoval :-)
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • 1 stopa = 30,48 centimetrů 1 kámen = 10,287 kilogramů Nemůžu si pomoct :-) Ale uvažuj, že Mertin žije v zemi proslulé monstrózní obezitou....
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Mě by zajímalo, kolik je těch stop cm kolik je kamen kg našel jsem si kámen že je to 10 kg ale to je v našem reálnem světe, teb hned v první kapitole přeci král za 9 let nepřibral 8 kamenů tedy 80 kg , tedy to musí být nejspíše méně, dá s…
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Já bych takové sestřenky brala :-D Já mám tak leda jednu s vidlemi, ale na té ruce má jen dva prsty, což jí v použití vidlí nebrání :-D
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • J Pořád nějak doufám, že GRRM třeba v nějakém rozhovoru vysvětlí Melisandru a Stannise, z tohohle jsem byla celkem rozpačitá, to jo. Jinak si myslím, že v porovnání se Spartacem je seriál vyloženě puritánský :D Mám takovou teorii, že by to tam mohlo…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • a myslíš že Staník si nepamatuje, jak se choval? Tedy ten Staník, jak ho známe z knihy a ne to, co jsem se zde doslechla o seriálu :-D
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Takových bylo, co je přetli a pak zůstali i nějací, které nepřetli a o těch se vypráví :-)
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Mne zaujal spíš ten pohled :-D Takový Chundelatý :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Z Podrika ještě něco vyroste :-) Ten klučina má páteř.
    V diskuzi Jon Sníh Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Teď jsem zmerčila Krisina zlopsa na fotce a je nutné ho angažovat jako Chundeláče :-D ten pes to v sobě má :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Ty budeš dělat náborářku - máš talent :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • My zatím nic nehrajeme - my jen tak zkúšáme, že třeba tu brousí nějací nadaní režiséři a vlivní sponzoři a tady by měli soupisku, co se jim tu nabízí za pakatel :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Ano, ale nenarazil a tak mohl prokázat, jaké je pako bez mozku, které myslí jiným kouskem anatomie - která ženská s trochou sebeúcty by takový typ chtěla? Ženy chtějí chlapy, kteří se umí postarat o rodinu a ne rodinu ožebračit a znemožnit....
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Moment - my něco opravdu hrajem? Aby se Ben Navis nedivila, až jí příjde účet :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Dobře, zalamrmuji kámoše :D:D mám jednoho co by mohl hrát podrika a případně si střihnout lanisterské bratránky a jednoho co by mohl hrát mladého jaimiho :D pak přítele z posilovny co by mohl hrát Starého medvěda je mu 70, za slivku by to určo…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Co se lokací týče, dům mých tchánovců má exkluzivní sklepení, neb je postavený na základech tvrze pamatující ještě husity. má to dvě nevýhody a) asi by mi ho nepůjčili na takovou podezřelou akci b) bojím se tam chodit se může použít jako že vezení …
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Krisa - bílý černý chodec Jarla - rebarbora v davu (ZDARMA) Flanker - Bolestínský Ed Elanne - Ollena (S HONORÁŘEM) svoa00 - Oša Ji-ti - Berika, Půlrukýho, Obrozhobu nebo Lorda z Hvězdopádu (+nabídka lomu jako Dorne) Lord Gepeto - Jojen Reed Tyna - Q…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Teď tu čumím do těch fotek - Eda hraje takový mlaďoch? Bolestínský Ed byl přece důchodčík.... Ale u Lorase jsem se nařehtala - kdyby byl blond, měl hustší vlasy a potměšilejší výraz, tak si ho spletu s bratrem :-D Nemůžu se dočkat až mu to předhodím…
  • Prostě hloupej chlap co pro lásku nevidí, ale kdyby narazil na tu správnou ženskou
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.