Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
lidi dopuručuje ten westeros total war tady to stáhnete a je to lepší jak samotná hra teda aspon pro mě :) http://www.moddb.com/mods/westeros-total-war
-
Tak to vypadá, že Blu-ray s CZ titulky přece jen bude. Na podzim.
-
Předpokládám, že budu asi jediný, komu překlad jmen do češtiny nevadí. Snad naopak - ano, určitě pak dojde k problémům při sledování seriálu, diskutování na anglicky mluvících fórech atd. Ale jsme v Čechách a kniha je překládána do češtiny. V anglič…
-
svoa00: Premiéra druhé řady 1. dubna a premiéra 3. dílu 15. dubna. 2 tejdny. Promiň, omyly v topologii nebo teorii prvočísel překousnu, ale na elementární aritmetiku jsem esesák:)
-
svoa00: Dva tejdny.
-
flanker: No tak ted´ se napsal mail, jméno a heslo. Taky to zase tolik nebolelo. Akorát další spamer přisátej na mojí mailovou schránku.
-
flanker.27: Jo tak. No taky jsem čekal něco jinýho.. Chroust: A kdy si čekal, že to spustěj? Já jsem taky neměl tušení, ale jako trotl jsem to pořád hledal.
-
Chroust: No ideální čas. Skalní fanoušci si počkali, náplavy šli spát:) Ale jinak systém registrace byl vážně divnej, docela dlouho trvalo pochopit, co a kam zadat - žádný tlačítko REGISTRACE.
-
flanker.27: Taky bych ho neměl rád, kdybych se tam nedostal..
-
Kachítos: Dobře jim tak:)
-
Gadgetka: Šanci má, ale musí do fronty:)
-
http://srazy.info/kinomaraton-serialu-hra-o-truny/2122
-
I'm in! Co vy?
-
Trpělivost se vyplatila. Teď jen zajistit dopravu. Kdyby se náhodou někdo chystal jet z Ostravy a měl dva volná místa, tak se ozvěte:) Díky.
-
error....dementi..
-
Jsem na tom stejně. Tohle HBO nějak nevychytalo...
-
Zdar, pokud vam nevadi psi v baraku, morce v pokoji (ne v posteli:)) a nehodlate se opit do nemoty, nabizim mimoprazskym gauc pro 2 lidi k prespani po maratonu. Kontaktni email: reaver.man@gmail.com
-
barbarossa: Až takhle?:D Doufal jsem v nějakou příjemnou víkendovou změnu. A ne že to zase bude, jako když vylézám s kámošema z baru:)
-
Takže taky nevíš...:D
-
Takže se ví, kdy přesně bude registrace spuštěna?:)
-
Jedná se o zájezd pro jednu osobu nebo si výherce může vzít někoho s sebou? A ty dva díly budou jenom anglicky nebo i s nějakými titulkami?
-
Kachitos: Taky plánuju popůlnoční vysedávání u noťasu :-) Ať se registrace zdaří!
-
Kachitos: Jasně, tohle mě ani nenapadlo. Měla jsem spíš na mysli, jestli má normální člověk šanci stihnout se zaregistrovat...
-
Co myslíte, bude tam nával? Moc bych tam chtěla být už jen proto, že jsem vždycky toužila zúčastnit se nějkého filmového maratonu a tohle je dokonce moje milovaný Game of Thrones! Mám docela obavy, protože o týhle akci už je info i na facebooku (Co …
-
Střet králů str.556 Carsei ho jako obvykle ignorovala a raději zahrnovala úsměvy svého synovce. nemělo by tu být bratrance ? Jestli jde o Lancela? pak možná str.557 Když si myslela,že nad ním má vrch,byla mnohem .... nemá tu být navrch?
-
Několik nových fotek zde: http://wicnet.tumblr.com/
-
Nenavidim tipovacky, predevsim proto, ze nemam ani odhad a ani stesti. Rozhodne mi to neprijde fer, to uz radsi nahodne losovani ze vsech spravnych doslych odpovedi na zaludnou otazku.
-
jj..čekat sama na nádraží se mi fakt nechce...maminka by se o mě strachovala:) On se určitě najde nějaký domorodec, co ti čekání zkrátí a případně tě i ochrání :-)
-
Válku alespoň na chvíli vyhrávali Robbovci. Geniální. Nevyhrával náhodou Robb prakticky celou dobu?
-
speedy: pochopím že ti vadí Arya ale co ti vadí na Jonovy a Denerys nechápu ...oba se snáži jak můžou a oba to neměli nijak jednoduchý ....Jon Bastard co nikdy nepoznal mateřskou lásku a Zed pro něj byla vysvobozením , Denerys na to nebyla o moc lí…