Anonym

Uživatelské jméno
Anonym
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Funkce
Člen

Komentáře

  • Že jsi to ty, tak můžeš i dvouroli :-) já jsem za ty prachy ( :-p ) ochotna hrát ve všech davech a sroceních :-)) Krisa - bílý černý chodec a mrtvý č. 256 Jarla - rebarbora v davu (ZDARMA) Flanker - Bolestínský Ed Elanne - Ollena (S HONORÁŘEM) svoa0…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Krisa - bílý černý chodec Jarla - rebarbora v davu (ZDARMA) Flanker - Bolestínský Ed Elanne - Ollena (S HONORÁŘEM) svoa00 - Oša Ben Navis - sponzor s možností prestižní role :-) Flankere, to by to muselo točit HOB :-p V edici Špilberk Ed nebude mí…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Jorah by byl rád - on přece tyhle tendence a preference má :-D
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Je to jak naklonovaných sedm Sněhurek bez trpaslíka :-D Jsem docela ráda, že mám už dva dny odpojené repráčky :-D
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Krisa - bílý černý chodec Jarla - rebarbora v davu (ZDARMA) Flanker - Bolestínský Ed Elanne - Ollena (S HONORÁŘEM) Ben Navis - sponzor s možností prestižní role :-)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Jo to je jak ty jejich dokumenty, co začínají obdivováním přírody, tu roste tohle tady onohle a tady žije tenhle nebo onen tvoreček no National geogrephic a v druhé části to už mají v koších v kuchyni a cpou to do kotla! :-D
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Cha :-) Bolestínský Ed je moje oblíbená postava :-D Takže to máme: Krisa - bílý černý chodec Jarla - rebarbora v davu Flanker - Bolestínský Ed Elanne - se ještě rozmyslí a upřesní si, co by chtěla umělecky ztvárnit v našem kasovním trháku, na který …
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Tam je to ještě ošemetnější - když ony vypadají stejně mezi 10-40 lety :-) tam si pedofil užije a ani se nedostane do problémů se zákonem :-D
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Samo, cokoliv od kuchtiček přes dvorní dámy až po šlechtičny - na co jen se cítíš :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • :-D dobře - už se nám to začíná rýsovat to obsazení....ty jsi bílý (černý) chodec a já rebarbora v davu :-) Nechce si ještě někdo střihnout nějakou roli ? :-)
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Já taky neřídím - mám řidiče :-D To je dobré - to je tak nějak přesně ono - úchylárny pro pedofily :-D Za dokonalou zvrhlost taky považuji takové ty fotky, kde jsou děti navlečeny v oblecích jako z první republiky - holčičky v bílých krajkových šate…
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Myslela jsem Bílé chodce (v seriálu taková ta čená příšera s modrýma očima) :) Jo aha :-) pravda to já nevím - já si bílé chodce představovala , že jsou z průhledného ledu se zářícíma očima:-) prostě žejsou "bílí" a z ledu, když se o ně pořezal Sam …
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Právě - chudák Eddard :-p
  • Jiní - to myslíš ty ledové příšerky nebo zombíky? jen pro upřesnění - někdy v tom mám hokej :-) Já zase chtěla hrát hučící dav s textem "rebarbora" :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Aha pak je jasné, že se s tím dostaneš do styku :-) Taky neposlouchám rádio ani TV už 16 let a není to póza, ale nedostatečná nabídka nebo nabídka smíchaná s něčím, co nechci - reklama, kecy,....takže v autě si člověk pustí, co chce na cedlu :-)
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • A nebo taky ne, protže ji zblajzne před produkcí semínek :-) Každopádně ned je přesně ten typ - bude na takovou situaci čučet a nevědět kam s rukama, protože za zády jich bude mít plno :-D
  • Huh rádio nemám :-D Možná by to byl příliš silný hudební zážitek a omdlela bych jak Beatelsácká fanynka - kdepak, takové citové vypětí si nemohu dovolit :-D
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • To samozřejmě můžeš :-) Já bych si taky klidně střihla křoví v davu :-) Jestli se cítíš na někoho konkrétnějšího - jak je libo :-) Ale nedoufej, že budeš hrát Jona :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • No a blbínci náctiletí to dovolí všem :-D Ti si mezi "přátelé" přidají kohokoliv, aniž by nad tím dumali - třeba i vlastní mámu, která kontroluje, jestli tam neslepičí něco důležitého, aby je nevykradli, když budou na dovči :-D
    V diskuzi Soutěž na edna.cz Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Ned plní sliby, ovšem jako ekolog, dokud neuvidí, jak kriticky ohrožený živočich požírá kriticky ohroženou rostlinku :-D
  • Pravdu díš, ať to znamená cokoliv :-) bieber má něco společného s fousama - není to bradka ? Leč ta jména jsou mi záhadou :-))
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Moment - já neříkám, že všichni, co mají fejsbůk jsou uchyláci :-) Já říkám, že všichni uchyláci místo postávání před školou jsou na fejsbůku a číhají až tam blbínci zveřejní všechny fotky a pikantnosti ze svého života :-D
    V diskuzi Soutěž na edna.cz Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Místo toho juknu do katalogu, jaké frčí kruhy do uší a jaké prádélko tady ty s helou kity jsou úplně vymazlené a jů tyhle mají fialovou kraječku na které je vyšito wampajr diary - žjovááá to je matroš!
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Víte, co by mne zajímalo...jak by vypadal fantasy seriál natočený podle většinového vkusu třeba místního osazenstva. Bylo by tam sto hlavních herců a všichni by byli oblečení, díl by měl tři hodiny a rozpočet dvěstě mega, z čehož sto by bylo použi…
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • ovšem to bude složeno jen z postelí kterými prolezl a v půlce z nich bude s chlapama No, Caesar byl už ve své době zván mužem všech žen a ženou všech mužů (byť to cílí spíše na jeho politické postupy) :) Ale když jsednou Caesar s vojskem procházel …
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • a rada by som sa v tjeto suvislosti opytala: hlawoune, sotjis stale o tieto komentare, tj. mame to sem dalej pisat? Lebo inak su titulky super
    V diskuzi Hra o trůny - titulky Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • vztahuje sa to na hate: I hate... No, you don't. Nema sa to na co ine vztahovat.
    V diskuzi Hra o trůny - titulky Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Facebook byl vytvořen pro potřeby voyeurů. Já to vím. :-) Máš recht - všichni uchyláci už fejsbůk mají :-D
    V diskuzi Soutěž na edna.cz Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Dany je pitka, hloupá nána, které jde o vzhled, oh, naherný žoldák, určitě pro mě uděla všechno oooh musím ho mít pfff Jorah, taka stará paprika, samy sval, zjizvený, tolik věci pro mě udělal, miluje mě, ale je tááááák ušklivej fuj Navís Jorah urč…
    V diskuzi Jorah Mormont Komentář od Anonym 20. dubna 2012
  • Jarla: To je krása! Kdes to viděla? Na to se taky musím podívat!!! :D Viděla jsem film Gladiátor a HP 8 :-D
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Anonym 20. dubna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.