Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
Jarla, po ôsmej večer na mužov musíš ísť trochu so súcitom, naše mozgy už znižujú aktivitu. Treba nám jasne všetko vysvetliť a nepísať len jednovetové odpovede :D Se soucitem ? Sem myslela, že s něčím jiným :-)) Nebo to platí až po desáté ? :-))
-
A přesně podle toho to vypadalo :-)
-
kvôli zlým podmienkam, čo sa týka získavania jedla ještě častějši kvůli příliš snadnému získávání jídla :-)
-
Kriso - to vápno si dej patentovat - vynikající nápad :-))
-
Ano Kriso - to je právě ta druhá možnost...když ti slzí oči a není to dojetím, tak to není to pravé...na druhou stranu - pižmoňům nepomůže ani litr deodorantu, ale výhradně teplá voda a mýdlo (obojího v hojném množství :-) ).
-
Jo aha :-) Ty ostatní názvy znám, ale ten první je novum - aspoň si rozšiřuji vzdělání :-)) Jo když není po ruce skutečná sprcha, tak to je menší zlo. Na druhou stranu - osobně miluji vůni čerstvě zpoceného chlapa :-) Feromony potfory :-D než to ně…
-
Kriso, co to je ? :-))
-
Hovoříš jako by zrovna v Písních ohně a ledu kdy byla :-D Někteří nakladatelé si ji dělají/li sami a dobře - to odlacní.... Zato takový classický překlad - to je pojem :-D
-
Několik vrstev primalexu a navrch latex ? :-) Theon vypadá zvlášť odpudivě v civilu :-) Co potřebuje chlap za kosmetiku ? Zubní pastu, šampón, mýdlo(jo nebo sprchový gel), pěna na holení a nenásilný pajc po holení....vše navíc je NAVÍC.....no ne ? M…
-
Probíhá casting na Varga Hoatha. Tady unikla nahrávka: http://brunetteattack.tumblr.com/post/23799023122/casting-for-vargo-hoath-from-conversation-of
-
Krásný obrázek - znám ho už leta :-)
-
Absence korektury je do očí bijící, leč ekonomicky výhodnější...co asi dostává přednost....
-
Romani, ite domum. to je skorem slovensky - dite domou :-))
-
Holt tak to dopadá keď si niekto zahryzne príliš veľké sústo a pomaly ale iste sa ním dusí a dusí až udusí všetky naše nádeje a z veľmi pekného začiatku sa stane veľmi horký koniec a to doslova lebo tento projekt sa nedá so cťou a nutnou úrovňou dok…
-
Jen drobnosti : prapor vlaje,plápolá oheň a crossbow je v češtině rodu ženského,ta kuše.Česky "kuš" je ekvivalentem "shut up".
-
Život Briana je vždy osvěžující :-) Třeba ta narážka na Yankee Go Home :-))
-
Jedna vrstva líčidla vyměněná za jinou vrstvu líčidla.....
-
Tady můžete porovnat, kdo je hezčí v seriálu nebo ve skutečnosti: http://www.jenpromuze.cz/start/a-sakra/11484-takhle-vypadaji-herci-z-hry-o-truny-v-civilu
-
Vidím čučoriedku bez interpunkce a označuji na čisto :-)
-
"Máš být rád", že heavy vůbec něco napsal :-D
-
A ještě se může vlastním smajlem pochlubit
-
Nejhezčí smajlík je :-°) Paroubek
-
Za deset tisíc by se dalo koupit........knížek :-)
-
Jenže Lanisteři mají Godzilu! (teda horu)
-
v žádném případě :-D to tys to chtěl napsat do seriálových scén, však :-p
-
:-p já jsem strašně vděčná a hrozně šťastná a moc a moc ráda, že nejezdí na parnících :-D
-
A já jsem vládkyně všech moří, kněžna sedmi pekel a dědička trůnu z dračích kostí :-p
-
ty pány neznám :-) tak já zařvu mira škapa a bob foldyna with you...ať taky jmenuju nějaké sousedy :-p
-
Nevím, zda už to tady bylo, ale zkoukla jsem rozhovor s představitelkou Yary a působí na mě dost sympaticky.
-
Rozkošné shrnutí :-)