Anonym
- Uživatelské jméno
- Anonym
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Funkce
- Člen
Komentáře
-
*
-
Jak se vám líbilo finále OUAT?
-
Paule - to je taky fantastické :-D Kdopak to asi odhlasoval :-D Monty - věčná škoda...ale rozhodně si ho schovej, třeba se s ním někd yještě pochlubíš vnoučatům :-D
-
Hodně pěknej díl, který rozvíjí charaktery postav. Některé změny trochu zbytečné, chápu Jaime, že se snaží nám dát trochu děje zjednodušenou cestou. Ale Jonovu linku asi mohly nechat stejnou jako v knize i když sem zvědavej jak z toho vybruslí. Aspo…
-
Tak ji sem hoď :-))) my se chcem taky z duše zasmát :-)) I když co se týče debility loga - tohle je silná konkurence :-D
-
Mylady Kriso :-)
-
Ben Nevis - nepřihlášená můžeš hlasovat z kolika IP adres chceš - ve večejných knihovnách, školách, kavárnách, u každého kámoše či souseda.... Na druhou stranu - a co na tom záleží :-) Anketa byla a je recese....to že tam hlasují i lidé absolutěn ne…
-
Upíři ? Vyslovený trapas - stovky let zastydlé puberty :-D flankere - ještě by mohli přijít do módy kentauři - to by bylo teprve zajímavé :-D Jediný upír okrem Regise, který mi nepřijde komický, je rumunský operní zpěvák Attila Dorn :-)
-
Kriso - dávat si do ikonky ksicht konkurentky a navíc takové, kterou z duše pohrdáš...chápu tě :-))
-
A co je ještě nového :-D Taky se mi moc líbil ten vtipný kousek s Kellyho sebevraždou :-)) Anthony, Anthony, Toníku, proč spí magister Kelly na zemi ? :-p
-
Tyno - to samozřejmě chápu a o oprávněnosti použití chemoterapie vůbec nehovořím. Tam ke zneužití nedochází...ani snad dojít nemůže. Jen mi vadilo, že zrovna ty jsi mne nařkla z něčeho, co jsem nikdy neřekla a neměla v úmyslu říct a o kousek níže js…
-
*
-
Králokat... Dobrý, sice bych Jaimemu přiřkl trochu jiné pohnutky a fakticky bych tam cítil nesrovnalosti s historií (vážně se Tywin blížil k městu až v okamžiku boje?), které bych si musel ověřit ale dobrý. Jinak pokud bych měl kritizovat, tak byc…
-
Já to myslela ironicky, i když je to mrcha tak samozřejmě city má, i u mě většina lidí pochybuje zda nějaké mám a to se prosím Cersei nemůžu rovnat!
-
to jste mi připomněli našeho krále jako sherlocka :D http://i.imgur.com/0jh6w.jpg
-
Netuším - ke mně se to dostalo jako jpg :-) Ale je to roztomilé :-))
-
U mne se teda jeden vyskytuje :-D
-
-
No Eskarína se s tím vypořádala:-)
-
Máte mnichy, ne ? I když Bekyně mniška napovídá, že i tato varianta existuje :-)
-
Ser neser :-) Tak Krisa se může honosit krásným titulem Mam'zelle :-)
-
Ano Busch je velmi nechutný :-D
-
A ještě protipól Gentlemana :-) Ladies and gentlemans....:-D
-
A co bych tam asi tak dělala ? :-p A od takových typosů, co je na obrázku....ten mi může maximálně tak vylízat ucho :-D Ale připomněl jsi mi tohle
-
Lady, co asi :-)) :-)
-
Vsadím své zlaté střevíce, že by to bylo zajímavější :-) Medal of honor, call of duty a unreal tournament - deset kýblů nudy v uniformách :-p
-
Ne bez kapsiček samozřejmě :-)) A nesmí ty nohy být moc chlupaté a hubené :-p Dneska je to u řeky hrůza - chlapi se koupou v příšerných monterkách made in prudérov z emeriky...čekám, kdy se budou koupat ve štramplích ..... fuj!
-
No žádná kapitola z jejich pohledu, no :-)
-
*
-
ale on myslel přes Steam... to je zde: http://steamcommunity.com/workshop/browse?appid=72850&browsesort=trend